MS v hokeji 2024 vstupenky – fáze prodeje, cena, kde se dají koupit

Podívejte se na informační přehled, kde koupit na letošní MS v hokeji 2024 vstupenky. To se koná v Česku a tak se čekají vysoké návštěvy. Přečtěte si kolik stojí lístky na zápasy českého týmu, kde se dají vstupenky koupit a další informace.

VSTUPENKY NA MS V HOKEJI ▷

MS v hokeji 2024 vstupenky

Po devíti letech mají čeští fanoušci jedinečnou příležitost sledovat MS v hokeji 2024 přímo v ČR. I když už je většina nejlepších míst vyprodaných, stále se ještě na spoustu zápasů MS v hokeji 2024 vstupenky zakoupit dají, běží také soutěž o lístky u Tipsportu.

Volné jsou zejména některé méně atraktivní duely a vstupenky na boje o medaile. Zápasy českého týmu se odehrají v Praze v O2 Aréně, která má kapacitu 17 360 diváků. Pokud se do ní nedostanete, můžete sledovat MS v hokeji online nebo v televizi.

MS v hokeji vstupenky – fáze prodeje

Na MS v hokeji program byly vstupenky v prodeji v několika fázích. Nejdříve se konala loterie, jejíž vítězové získali právo na přednostní nákup. Následovaly pak další fáze, kdy dostali šanci i ostatní.

V roce 2023 se ale vstupenky na stadiony prodávaly pouze v balíččích, kdy se za jednu cenu daly koupit všechny zápasy odehrané v daném dni v jedné aréně.

Na začátku letošního roku, 16. ledna,  se pak do prodeje dostaly i vstupenky na jednotlivá utkání.

VSTUPENKY NA MS V HOKEJI – FÁZE
1. fáze (pro vítěze vstupenkové loterie) 2. – 4. 10. 2023
2. fáze (pro všechny registrované do loterie) 6. – 8. 10. 2023
3. fáze (pro všechny zájemce) od 10. 10. 2023
4. fáze (vstupenky na konkrétní zápasy) od 16. 1. 2024

Vstupenky na MS v hokeji 2024 cena

U nejlevnější vstupenky na MS v hokeji 2024 cena nedosahuje ani 200 Kč, nejnižší ceny mají vybrané zápasy označené jako Family Game. Na tato utkání se prodávají vstupenky od 190 Kč do 390 Kč.

Konkrétně se jedná o pražské zápasy Velká Británie – Kanada, Dánsko – Švýcarsko, Rakousko – Velká Británie a ostravské duely Francie – Kazachstán a Francie – Německo.

Vstupenky na zápasy českého týmu v základní skupině už jsou bohužel všechny vyprodané, dají se ale ještě sehnat lístky na čtvrtfinále, semifinále, zápas o bronz a finále.

Kde koupit vstupenky na MS v hokeji 2024

Koupit vstupenky na MS v hokeji 2024 je možné online v sítích prodejců Ticketportal a Ticketmaster.

Ticketportal prodává lístky na zápasy obou základních skupin, u Ticketmaster jsou pak v prodeji vstupenky na play off a VIP místa v Praze.

Dále nabízí vstupenky také specializovaný portál SportsEvents 365.

Lístky na MS v hokeji 2024 u Sportsevents 365

Jednou z možností, kde získat lístky na MS v hokeji 2024 je Sportsevents 365. Jedná se o web, na němž se dají koupit vstupenky na spoustu atraktivních sportovních událostí.

Jsou na něm zápasy předních evropských fotbalových klubů, ale i další sporty, jako je hokej, tenis, basketbal a řada dalších.

Atraktivní jsou zejména vstupenky na soutěže v USA, jako je NHL, NBA, MLB nebo NFL, koupit se zde ale dají i lístky např. na tenisové turnaje po celém světě.

Po kliknutí na banner se dostanete na web Sportsevents, kde vstupenky na MS v hokeji najdete tak, že do vyhledávače na webu do kolonky „Místo konání“ napíšete Praha nebo Ostrava.

MS v hokeji vstupenky od SportsEvents365

MS v hokeji 2024

Letošní MS v hokeji 2024 se koná od 10. 5. do 26. 5. a jedná se o 87. světový šampionát, jenž pořádá IIHF.

Očekávají se vysoké návštěvy, uvidíme zda se podaří překonat dosavadní návštěvnický rekord z roku 2015, kdy celková návštěvnost MS v hokeji byla 741 690 lidí.

Český tým svoje zápasy odehraje v Praze, vysoké návštěvy se ale čekají i v Ostravě, kde svoje zápasy v základní skupině odehrají týmy Slovenska a Polska, jejich fanoušci to tak budou mít blízko.

Zdroje: wikipedia.org, ticketportal.cz, ticketmaster.cz, sportsevents365.cz