Fanzóny MS v hokeji 2024: Praha a Ostrava – umístění, program, projekce

Na hokejových šampionátech bývají každý rok speciální zóny pro fanoušky, těšit se na ně můžeme i letos. Podívejte se, kde přesně jsou fanzóny MS v hokeji 2024, co vše se v nich dá dělat a jaké zápasy se v nich budou promítat.

Fanzóny MS v hokeji 2024

Fanzóny MS v hokeji 2024 jsou jak v Praze, tak i Ostravě, v obou případech v těsné blízkosti obou stadionů, kde se jednotlivé zápasy hrají. Pro fanoušky je v nich připravena spousta atraktivních aktivit.

Na velkoplošných obrazovkách se v nich dají sledovat zápasy MS v hokeji živě, soutěžit o zajímavé ceny, hrát různé hry, dát si občerstvení a užít si atmosféru hokejového šampionátu s fanoušky z celého světa.

Fanzóna u O2 areny

Stejně jako před lety, i letos je hlavní fanzóna u O2 areny. Fanoušci, kteří ji navštíví, v ní najdou spoustu zajímavých aktivit, od promítání přímých přenosů, přes soutěže o ceny, koncerty, stánky s různými dobrotami a mnoho dalšího.

Co se týká velkoplošné projekce, ta je vyřešena tak, že u obou stadionů na MS v hokeji se budou promítat zápasy ze druhé skupiny. V Praze se tak budou na velkoplošné obrazovce vysílat utkání základní skupiny B z Ostravy.

Fanzóna u O2 areny je ve dnech, kdy se hrají 3 zápasy otevřena od 11:00 do konce večerního zápasu, v ostatních dnech pak od 14:00 do konce večerního utkání.

Fanzona v Galerii Harfa

Hned vedle O2 areny se nachází další velká fanouškovská zóna a i do ní mají všichni zájemci přístup zcela zdarma. Fanzona v Galerii Harfa je umístěna na střeše tohoto oblíbeného nákupního centra.

Podle jejího sponzora je Coca-Cola chill out zóna a také v ní je připravena spousta zajímavých aktivit, včetně soutěží o ceny a pestré nabídky gastronomických delikates. V této zóně by měla být velkoplošná projekce ze všech zápasů MS v hokeji.

Fanzóna Ostrava

Také návštěvníci Ostravy si fanouškovskou zónu mohou letos užít. Fanzóna Ostrava nachází v těsné blízkosti hokejové areny na parkovišti. Rozdělená je na dvě části, jedna je zaměřená na partnery, druhá pak na kulturu.

Fanoušci se mohou těšit např. na koncerty známých hvězd, vzhledem ke složení skupiny je kladen důraz na interprety ze Slovenska. Vystoupí zde např. oblíbená skupina Iné Kafe a mnoho dalších, chybět nebudou ani polští interpreti, různí DJové atd.

Vstupenky MS v hokeji

Do všech tří fanzón můžete přijít zcela zdarma, vstupenky na hokej mít nemusíte. Pokud byste ale chtěli hokej sledovat přímo v arénách, ať už v Praze nebo Ostravě, stále ještě máte šanci vstupenky na MS v hokeji získat.

V běžném prodeji už sice nejsou, u sázkové kanceláře Tipsport ale právě probíhá velká soutěž o 2024 lístků na hokej. Stačí si vsadit alespoň 100 Kč a získáváte soutěžní pokus. Hrát můžete klidně každý den, vždy tak budete mít novou šanci vyhrát.

Fanzóny MS v hokeji 2024

Vstupenky navíc nejsou to jediné, co se dá v soutěží Tipsportu vyhrát. Ve hře jsou také originální bundy z limitované edice navržené pro Davida Pastrňáka a finanční výhry v celkové hodnotě 15 000 000 Kč. Hrát mohou i klienti Chance, kde tato soutěž probíhá také.

Další soutěže o vstupenky na MS v hokeji pak probíhají u dalších partnerů. Už delší dobu se dají vyhrát s produkty od Coca-Coly. Pod každým víčkem jejich nápojů najdete soutěžní kód, který zadáte do aplikace a máte 2 pokusy. Vyhrát lze i jiné ceny, např. hokejová trička, dresy, mikiny apod.

Soutěže jinak pořádaly i různé e-shopy, rádia, banky a další společnosti. Možností, jak vyhrát lístky na hokej je tak letos opravdu hodně a šanci dostat se zdarma na MS v hokeji 2024 má každý.

Zdroje: tipsport.cz, iihf.com