Soutěž o lístky na MS v hokeji 2024 – pravidla, ceny, termín

Pokud chcete letošní MS v hokeji sledovat přímo na stadionu, ale vstupenky už na vás nezbyly, stále máte šanci je získat! Podívejte se, jaká má soutěž o lístky na MS v hokeji 2024 u Tipsportu pravidla, na přehled všech cen, termín soutěže a další informace.

CHCI LÍSTKY NA MS V HOKEJI ▷

Soutěž o lístky na MS v hokeji 2024

Sázková kancelář Tipsport právě pořádá soutěž o lístky na MS v hokeji 2024 a každý tipér tak má jedinečnou šanci je získat. Vstupenky na MS už jsou totiž zcela vyprodané.

Vyhrát se dají nejen lístky nejen na zápasy českého týmu, ale i na další program MS v hokeji. Celkem je ve hře 2024 vstupenek.

Tipsport soutěž o lístky na MS

Soutěž o vstupenky pravidla

Soutěž o vstupenky na MS v hokeji 2024 má jednoduchá pravidla. Hrát může každý, kdo je registrovaný u Tipsportu nebo u Chance, kde tato soutěž běží také.

Pokud u Tipsportu ještě účet nemáte, určitě neváhejte a zaregistrujte se. Získáte tak 500 Kč zcela zdarma, aniž byste museli na účet vkládat peníze.

  1. Přihlaste se na svůj účet u Tipsportu nebo Chance
  2. V horním menu zvolte SOUTĚŽE, u hry o 2024 lístků klikněte na tlačítko CHCI SOUTĚŽIT a odklikněte souhlas se zpracováním osobních údajů.
  3. Vsaďte si v jednom dni celkem za alespoň 100 Kč. Může to být klidně více sázek, třeba 2 x 50 nebo 5 x 20 Kč.
  4. Následně získáte soutěžní pokus, musíte kliknout na CHCI HRÁT.
  5. V případě výhry je potřeba si vstupenky vyzvednout co nejdříve, jinak propadnou.

Soutěž o lístky na MS v hokeji 2024

Je úplně jedno, na jaké příležitosti si vsadíte, do soutěže se započítávají všechny sázky včetně LIVE sázek. Jedinou podmínkou je, abyste v daném dni měli dohromady vsazených alespoň 100 Kč. Počítají se i sázky za Nety nebo Goldeny.

Vzhledem k tomu, že soutěž trvá celkem 38 dní, můžete tak získat až 38 pokusů.

Soutěž o lístky ceny

V soutěži Tipsportu se hraje o celkem 2024 vstupenek, s tím, že se jedná o 1012 balíčků a v každém z nich jsou 2 lístky.

Soutěž je společná pro český i slovenský Tipsport, Češi tak mohou vyhrát vstupenky na naše zápasy a Slováci na utkání jejich týmu. Kromě toho je ve hře i spousta lístků na další zajímavá utkání.

ZAPOJIT SE DO SOUTĚŽE ▷

Konkrétně jsou v lístky soutěži rozděleny takto:

Lístky na MS v hokeji jsou do různých kategorií, někteří šťastní výherci si tak budou moci užít hokej ve VIP prostorách Sazka areny. Ve hře jsou i vstupenky na atraktivní zápasy play off, včetně čtvrtfinálového zápasu, v němž by měl nastoupit český tým.

Další ceny v soutěži Tipsportu

Vstupenky nejsou zdaleka vše, co v této soutěži můžete vyhrát. Další cenou jsou exkluzivní bundy, navržené speciálně pro tento šampionát a Davida Pastrňáka. Z vnější strany mají barvy Tipsportu, z vnitřní pak české národní barvy.

VIDEO: Pasta bunda

Pokud se vám Pasta bunda líbí, ale v soutěži se na vás neusmálo štěstí, můžete si ji koupit. V e-shopu Roster Hockey ji prodávají za 2 024 Kč ve velikostech S až XXL.

Další cenou v soutěži Tipsportu jsou peníze a ve hře je opravdu velký balík. Hraje se o 15 milionů Netů, odměny se na konto připisují hned po získání výhry. Šance vyhrát Nety je opravdu vysoká, na množství výher se můžete podívat v následující tabulce:

VÝHRY V NETECH 💰
Výše odměny Počet cen
🪙 7 500 Kč 100
🪙 1 000 Kč 1 000
🪙 500 Kč 2 500
🪙 100 Kč 32 500
🪙 50 Kč 100 000
🪙 25 Kč 150 000

Soutěž MS v hokeji termín

Soutěž Tipsportu k příležitosti letošního Mistrovství světa v ledním hokeji začala 19. dubna a bude probíhat až do neděle 26. května, tedy dne, kdy MS v hokeji 2024 skončí.

Hrát můžete každý den, vždy máte novou šanci vyhrát jednu z cen. Na webu Tipsportu se navíc můžete kdykoliv podívat kolik cen ještě zůstává ve hře.

Zdroje: tipsport.cz, youtube.com, rosterhockey.cz