Fabriq MMA organizace 2024 – program, turnaje, výsledky, bojovníci, live stream

Fabriq MMA je nová bojová organizace na našem území, ktrerá spolupracuje se známou organizací Oktagon MMA. Promotérem Fabriq MMA je známý slovenský zápasník Attila Végh. Sledujte vše důležité – program turnajů, jaké nás čekají zápasy a kde spustit live stream.

Fabriq MMA

Vznik Fabriq MMA byl oficiálně oznámen v září roku 2022. Organizace chce dávat šanci těm nejtalentovanějším amatérským zápasníkům z Česka a Slovenska. Ty každou „Fight Night“ doplní profesionálové z organizace Oktagon MMA, aby koncept nabyl na atraktivitě.

Fabriq MMA nejbližší turnaj

Nejbližší turnaj organizace Fabriq MMA se uskuteční 20. ledna v městské sportovní hale v Nitře.

Představí se zde například Tomáš Cigánik, Marek Bartl či Denis Gondžala.

VIDEO: Fabriq MMA 4 teaser

Fabriq MMA program

Prohlédněte si v následující tabulce pravidelně aktualizovaný program turnajů Fabriq MMA.

Kalendár je priebežne aktualizovaný!
FABRIQ MMA PROGRAM
20.1. 2024 Fabriq 4 Nitra (SK)
2.9. 2023 Fabriq 3 Bratislava (SK)
25.2. 2023 Fabriq 2 Nitra (SK)
5.11. 2022 Fabriq 1  Trnava (SK)

Fabriq MMA vstupenky

Vstupenky na turnaje Fabriq MMA lze zakoupit na ticketportal.sk. Vstupenky se prodávají v cenovém rozmezí 15 – 195 €, což je něco mezi 360 a 4 700 korunami.

Fabriq MMA bojovníci

Hlavní ideou organizace Fabriq je dát šanci ukázat se amatérským talentovaným zápasníkům, kteří mají potenciál dostat se do Oktagonu. Vše probíhá pod záštitou Attily Végha.

Mimo nové naděje se ale díky spolupráci s Oktagonem objevují i známá jména. Na turnajích se představili třeba Gábor Boráros, Karol Ryšavý, Václav Mikulášek nebo Braňo Zuzák.

Fabriq MMA live

Fabriq live můžete podobně jako Oktagon MMA live sledovat přes PPV stream na stránkách oktagon.tv. Cena za jeden večer je 9,99€.

Fabriq MMA Attila Végh

Attila Végh je nejlepší a nejpopulárnější MMA zápasník na Slovensku, který bojuje pod organizací Oktagon.

Jeho největším úspěchem je pás pro šampiona v polotěžké váze v organizaci Bellator, druhé nejlepší MMA organizaci na světě.

Na Slovensku ale i v Česku se však nejvíce zviditelnil hlavně díky zápasu století, kde nastoupil proti Karlosu „Terminátoru“ Vémolovi.

Fabriq MMA Rytmus

Součástí organizace Fabriq MMA je i slovenský raper Patrik Rytmus Vrbovský. Tentokrát ne jako bojovník (v minulosti se totiž představil třeba v rámci Fight Night Challenge 1 a Fight Night Challenge 2), ale jako moderátor zápasů přímo v kleci.

Fabriq MMA info

Všechny důležité a pravidelné informace o bojové organizaci Fabriq najdete také na oficiálních kanálech:

Zdroj: oktagonmma.cz, instagram.com, ticketportal.sk, facebook.com