Kde sledovat Fabriq MMA live – PPV online, LIVE stream a záznam

Fabriq MMA je v našich končinách další bojovou organizací, kterou můžete sledovat online živě. Podívejte se na všechny možnosti, jak sledovat zápasy Fabriq MMA live – online v mobilu. 

Fabriq MMA live

Jste-li vášnivými fanoušky MMA a chcete dát šanci nové organizaci Fabriq MMA, jste tu správně! Dole v článku se dozvíte, kde je možné sledovat přenosy Fabriq MMA live!

Kde sledovat Fabriq MMA

Fabriq MMA PPV

Fabriq MMA můžete podobně jako RFA live nebo Oktagon MMA live sledovat přes tzv. pay per view (PPV), kde vlastně platíte za jedno shlédnutí/jeden zápasnický večer. Nově si ale na stránkách oktagon.tv můžete zakoupit také roční předplatné.

Fabriq MMA cena PPV

Nově si na stránkách oktagon.tv. můžete zakoupit roční předplatné. PPV stream stojí 9,99€, ceny ročního předplatné začínají na 5€ měsíčně. Podrobnější informace nejen o cenách najdete na stránkách oktagon.tv.

Fabriq MMA online na mobilu

Fabriq MMA online si můžete užít i na svém mobilu díky aplikaci Oktagon MMA, ta je dostupná pro Android i iOS.

Fabriq MMA live v TV

Podobně jako třeba na Fight Night Challenge live nebo RFA turnaje nevlastní v současné době vysílací práva na Fabriq MMA žádná z televizních stanic. Jedinou možností tak zůstává sázková kancelář Fortuna nebo oficiální live stream.

Fabriq MMA video

Fabriq MMA video ze zápasů, ale i rozhovory a záběry ze zákulisí můžete sledovat na oficiálním YouTube kanálu této organizace. Najdete zde vyjádření zápasníků, sestřihy ze zápasů nebo tiskových konferencí.

Fabriq MMA info

Všechny potřebné informace o organizaci Fabriq MMA se dozvíte i na oficiálních stránkách a sociálních sítích.

Zdroj: oktagonmma.cz, instagram.com, youtubecom, facebook.com