Oktagon 20 výsledky: Vémola porazil Lohoré a je šampiónem střední váhy (VIDEO)

Oktagon 20 s podtitulem cirkus byl závěrečným eventem pořádaným organizací Oktagon MMA v roce 2020. Hlavním zápasem turnaje byl titulový souboj Vémola vs. Lohoré. Kompletní výsledky turnaje Oktagon 20, video, sestřihy a další zajímavé informace.

Oktagon 20 MMA dnes novinky

Karlos Terminátor Vémola sa stal prvním šampiónem Oktagonu ve střední váze do 84 kilogramů, když po náročném souboji zdolal Alexa Lohoré na body.

Po zápase přišel do klece Samuel Pirát Krištofič a vyzval Vémolu na souboj! Vémola přijal, ale přednost má jednička střední váhy Milan Ďatelinka. Zároveň Vémola řekl, že určitě nebude zápasi v letnu na Oktagonu 21

Viktor Pešta po skvělém výkoně zvládl svůj premiérový zápas v polotěžké váze a vyzval Attilu Végha, protožeže podle svých slov chce bojovat pouze s nejlepšími.

KONEČNÉ VÝSLEDKY ⇓   

Tipsport výkon večera

Bonus od sázkové kanceláře Tipsport 2000 EUR získal po skvělém výkoně Leo Brichta, když porazil Matouše Kohouta v prvním kole na donucení.

Oktagon 21 v roce 2021

Dalším turnajem organizace Oktagon MMA, bude galavečer Oktagon 21, který je na program 30. ledna 2021. Již nyní se můžeme těšit na Lucii Pudilovou a Lucii Szabovou. Představí se také Ivan Buchinger, který bude bojovat o titul v lehké váze proti Ronaldovi Paradeiserovi.

Oktagon 20 (30.12.) přehled informací

Turnaj Oktagon 20 se uskutečnil v brněnské Zoner Boby Hall, kde jsme mohli vidět například i Oktagon 19 nebo Oktagon 18.

Bojovalo se opět bez diváků.

Oktagon 20 Fight Card – program zápasů a výsledky

Na zápasové kartě Oktagonu 20 bylo 10 zápasů. Hlavním zápasem celého eventu byl souboj o titul střední váhy mezi Karlosem Vémolou a Alexem Lohoré.

Dalšími zajímavými zápasy byly Ďatelinka vs. Hošek nebo finále Oktagon Výzvy, které bylo také na 5 kol.

OKTAGON 20 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÍ KARTA
Middleweight – 84kg ⭐️ Karlos Vémola – Alex Lohoré Na body, 5. kolo
Light Heavyweight – 93kg Viktor Pešta – Ildemar Alcantara TKO, 1. kolo
Middleweight – 84kg Milan Ďatelinka – David Hošek Submisia, 1. kolo
Lightweight – 70kg Leo Brichta – Matouš Kohut Submisia, 1. kolo
Catchweight – 74kg Miroslav Brož – Jan Malach Na body, 3. kolo
Lightweight – 70kg Roman Paulus – Tomáš Zajac Na body, 5. kolo
PRELIMS KARTA
Welterweight – 77kg Václav Holota – Christian Jungwirth Na body, 3. kolo
Straweight – 61kg Magda Šormová – Ewelina Vozniak Na body, 3. kolo
Light Heavyweight – 93kg Daniel Škvor – Oumar Sy Submise, 2. kolo
Lightweight – 70kg Tomáš Fiala – Said Salambek Elderbiev TKO, 1. kolo
Welterweight – 77kg Daniel Hromek – Jan Fajk Na body, 3. kolo

Oktagon 20: Karlos Vémola vs. Alex Lohoré

/Karlos Vémola zvítězil po pěti kolech na body/

Karlose „Terminátora“ Vémolu jsme po vítězném zápasu v Oktagonu 19 mohli vidět i na závěrečném turnaji roku 2020.

Vémolu čekal velmi náročný souboj s Alexem Lohoré, který trval celých 5 kol a o vítězi rozhodli až rozhodčí. Je ale nutné dodat, že titul Vémola získal opravdu ominantním způsobem a rozhodnutí bylo jednoznačné.

TIP ❱ Kompletní Oktagon MMA program ›

Terminátor tak má ve svém držení pás šampiona střední váhy a také o trochu blíže k vytoužené odvetě zápasu století s Attilou Véghem.

Oktagon 20: Ďatelinka vs. Hošek

/Milan Ďatelinka vyhrál na donucení v 1.kole/

Dalším zajímavým zápasem turnaje Oktagon 20 byl souboj Milan Ďatelinka vs. David Hošek, který jednoznačně ovládl Ďatelinka.

Ten si svým výkonem zároveň velmi hlasitě řekl o šanci na zápas o titul šampiona střední váhy do 84 kg.

Kde sledovat Oktagon 20 Vémola vs. Lohoré živé vysílání

Živé vysílání z eventů Oktagon MMA lze vždy sledovat přes několik médii. Podívejte se na jejich přehled.

TIP ❱ Jak sledovat MMA živě v TV a online?

Oktagon 20 živě a záznam v TV

Živý TV přenos hlavní karty turnajů Oktagon většinou vysílají televizní stanice O2TV Sport a slovenská Joj Plus. Promotéři Oktagon MMA však avizovali, že až do konce roku bude možné jejich eventy v TV sledovat pouze ze záznamu s několikadenním zpožděním.

TIP ❱ Co je to Oktagon, UFC, Bellator a další? ›

Oktagon 20 live PPV na Oktagon TV

Klasickou jistotou při sledování turnajů Oktagon je zakoupení oficiálního PPV (Pay-Per-View) na stránkách Oktagon.tv.

PPV přináší možnost sledovat kompletní program a zápasové studio Oktagonu 20, k tomu navíc i zajímavé rozhovory se zápasníky.

Oktagon: online live stream na TV Tipsport

Další výhodnou možností je sledovat živé sportovní i MMA přenosy jsou online televize sázkových kanceláří. Tipsport a Chance vysílá live stream celého turnaje na své TV Tipsport a Chance TV.

🔓 Sledujte TV Tipsport zde▹

Tipsport navíc při registraci rozdává vstupní bonus až 150 Kč. Ten můžete použít na povinné měsíční sázky a živé přenosy. TV Tipsport tak lze sledovat prakticky zdarma.

Oktagon 20 cirkus live vysílání na Chance TV

TV Chance je velmi podobnou možností jako již zmiňovaná TV Tipsport. Stačí se pouze zaregistrovat a můžete sledovat celý průběh turnaje Oktagon 20 živě. K registraci navíc získáte uvítací bonus 200 Kč zdarma, které můžete vsadit na jakýkoliv zápas Oktagon 20.

Oktagon 20: záznam a video sestřihy na Youtube

Záznamy zápasů a video sestřihy zápasů Oktagon 20 si můžete později prohlédnout na oficiálním Youtube kanálu Oktagon MMA.

TIP ❱ Další možnosti jak sledovat Oktagon ›

MMA Oktagon 20 – kurzy

I na turnaji Oktagon 20 si budeme moci vsadit na všechny zápasy. Jedním z nejzajímavějších byl souboj Milan Ďatelinka vs David Hošek, ve kterém byl mírným favoritem Ďatelinka. Na jeho výhru jste si mohli vsadit s kurzem 1.35. Kurz na vítězství Davida Hoška byl 2.94.

Hlavním zápasem byl ale pochopitelně titulový souboj Vémola vs Lohoré. Favoritem v tomto zápase byl jednoznačně Karlos Terminátor Vémola, na jehož výhru byl vypsaný kurz 1.26Na Alexa Lohoré byl kurz 3.70.

Tipujte s bonusem 200 Kč ⇒

Tipsport výkon večera

Už pravidelnou součástí turnajů organizace Oktagon MMA je akce sázkové kanceláře Tipsport, která odmění částkou 2000 EUR toho bojovníka, který předvede nejlepší výkon večera.

Odměnu však může získat i každý fanoušek MMA zápasů, kteří dostanou od Tipsportu 150 Kč na první sázky.

Vstupenky na Oktagon 30.12.2020

S největší pravděpodobností proběhne i tento turnaj bez diváků. Původně se Oktagon 20 měl uskutečnit v pražské O2 aréně, ale diváci nemusí mít obavy, protože o turnaj v největší české hale nepřijdou. Turnaj byl jen přesunutý a na tento odložený jsou dostupné vstupenky v síti Ticketmaster.

Zdroj: oktagonmma.cz, tipsport.cz