Kde sledovat Giro d Italia live – TV přenos, live stream, online přenos na internetu

Tradiční závody Giro d'Italia patří každý rok mezi nejsledovanější cyklistické události. Podívejte se, kde sledovat Giro d Italia live, ať už v televizi, na počítači nebo mobilním telefonu.

Kde sledovat Giro d Italia

Možností kde sledovat Giro d Italia je hned několik, tyto slavné závody se vysílají na různých platformách. Na rozdíl od Tour de France sice nebudou na stanici ČT sport, fanoušci je ale najdou na jiných programech.

Jako vždy je nabídne placený kanál Eurosport, který je tradičním místem, na němž se dá sledovat cyklistika live.

Giro d’Italia live

Pokud chcete sledovat slavné cyklistické závody Giro d'Italia live, nemusíte nutně jezdit až do Itálie, pustit si je můžete i z pohodlí domova v televizi, na počítači nebo mobilním telefonu.

Vysílat se budou kompletně všechny etapy Giro d Italia 2024, skalní fanoušci si tak mohou užít všechny okamžiky tohoto prestižního závodu, stejně jako u řady dalších akcí z kalendáře UCI World Tour.

Giro live v televizi

Samozřejmě ani tento rok nebude chybět Giro live v televizi, o přímé přenosy se tradičně postará Eurosport, který je nabídne každý den na svém prvním programu.

Naladit si Eurosport můžete téměř u všech poskytovatelů placené kabelové, internetové i satelitní televize, z velkých poskytovatelů ho nemá jen Skylink. Sledovat oba programy Eurosportu můžete např. u Telly, kde si lze objednat i samostatný sportovní balíček.

SLEDUJTE GIRO LIVE NA TELLY ▷

Giro live stream

Sledovat z letošního Giro live stream lze např. přes internetové stránky Eurosportu, které nabízejí vysílání obou programů této stanice. I v tomto případě je potřeba si zaplatit, cena je ale pouze 129 Kč/měsíc.

Pokud vás žádné jiné placené sportovní kanály nezajímají a chcete čistě Eurosport 1 a 2, může to být výhodnější řešení. Otázkou je, zda bude tato možnost fungovat i po spuštení nové streamovací služby Max, která nabídne i sportovní obsah z Eurosportu.

V minulosti se cyklistické závody, včetně Giro d Italia, vysílaly také na platformě GCN+, její provoz byl ale v prosinci 2023 ukončen.

Giro d´Italia online

Závody Giro d´Italia online letos můžete sledovat i na mobilech díky mobilní aplikaci Giro d'Italia. Tu si můžete zdarma stáhnout do svého telefonu, dostupná je jak pro Android, tak i pro zařízení od Applu. Najdete v ní nejen spoustu informací o závodech, ale i živé vysílání.

Kompletní výsledkový servis z Giro d Italia 2024 nabízí portál Livesport.cz, najdete na něm nejen celkové pořadí, ale i výsledky jednotlivých etap. Také Livesport má svoji mobilní aplikaci, kde jsou všechny výsledky k dispozici.

Giro d’Italia video

Další možností, jak sledovat Giro d'Italia, jsou různá videa, která jsou dostupná na internetu. Spoustu jich najdete na oficiálním YouTube kanále, mohly by se objevit také na speciálním cyklistickém YouTube kanále od Eurosportu a dalších stránkách.

VIDEO: Best Of Giro d'Italia 2023

Giro d Italia live sázky

I když se závody Giro d Italia nevysílají na live streamech sázkových kanceláří, neznamená to, že byste si na ně nemohli vsadit. Už nyní jsou vypsané kurzy na celkového vítěze, vsadit si můžete u všech českých sázkovek.

Pokud u některé z nich ještě nemáte účet, za jeho založení dostanete zajímavý vstupní bonus. Získáte tak rovnou peníze na ruku jen za registraci, můžete si zároveň vsadit na Giro d'Italia zcela bez rizika.

GIRO D ITALIA S BONUSEM ZDARMA
Tipsport 500 Kč bez vkladu VSADIT ›
Betano 500 Kč bonus VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Sazkabet 500 Kč na ruku VSADIT ›
Fortuna 300 Kč bez rizika VSADIT ›
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroje: eurosport.com, livesport.cz, giroditalia.it