Biatlon live – Kde sledovat biatlon: online přenosy, živě v TV a live stream zdarma!

Jste fanouškem biatlonu a zajímá vás, kde sledovat biatlon live? Přinášíme vám přehled všech dostupných možností, kde sledovat biatlon dnes live v TV, online nebo přes live stream v mobilu.

SLEDUJTE BIATLON LIVE ▷ 

Biatlon muži dnes live

Vrchol sezóny 2022/23 je tu! Sledujte SP z norského Holmenkollenu o konečné umístění. První mužský závod se zde jede ve čtvrtek 16. března. Sledujte biatlon muže dnes live, na programu je závod s hromadným startem ve 12:50!

Biatlon ženy dnes live

Biatlon ženy dnes závodí rovněž v Holmenkollenu. Sprint byl kvůli hustému chumelení přesunut na sobotu a stíhací závod zrušen.

Biatlon live stream

Biatlon live v sezoně 2022/23 nabídne sázková kancelář Tipsport na své Tipsport TV.

Jak sledovat biathlon live na Tipsport TV zdarma

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „BIATLON“
  4. Navíc získáte BONUS 300 Kč!

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷ 

Biatlon live přenos v TV

Jste fanoušek tohoto sportu a chcete sledovat biatlon v TV? Na území České republiky máte dvě možnosti – Biatlon live ČT sport a Eurosport.

Biatlon ČT sport

Biatlon živě nabízí, podobně jako většinu zimních sportů, stanice ČT sport live. Každý ví, že je bezplatná. Sledovat lze také přes web nebo aplikaci.

Biatlon dnes live na Eurosport

Biatlon dnes live je možné sledovat také na stanicích Eurosport live. Vše je rovněž s českým komentářem. Stanice Eurosport má ve své nabídce více televizních poskytovatelů. Pokud máte zájem čistě o Eurosport, měsíční předplatné vyjde na 129 Kč.

Biatlon dnes online ze zahraničí

Jste momentálně v zahraničí a chcete sledovat biatlon online? Nemusíte se strachovat, že nepůjdou osvědčené způsoby z Česka. Je tu univerzální možnost, a totiž IBU LIVE TV.

Live stream je dostupný v Česku i na Slovensku. Jediné výjimky jsou Polsko, Francie a USA.

Biatlon živě na internetu

Biatlon živě na internetu můžete na území České republiky bezplatně sladovat na webu České televize. V zahraničí by vám měl bez problémů fungovat biathlon live přes aplikaci Eurosport Player nebo IBU LIVE TV.

Biatlon záznam

Pokud jste nestihli sledovat biatlon live, můžete si pustit záznam. Vzpomínané televizní stanice ČT sport a Eurosport vysílají záznamy závodu hned několik hodin po živém přenosu, častokrát i v nočních hodinách.

Highlights ze závodů

Video sestřihy a výběr toho nejdůležitějšího ze závodů najdete na následujících kanálech:

Na webu Biathlonworld najdete mimo sestřihy ze závodů také samotný přímý přenos ale například i přenosy z tiskových konferencí, nejnovější rozhovory nebo celé záznamy.

Biatlon program a live výsledky

Biatlon program a biatlon live výsledky můžete sledovat také na webu livesport.cz. Najdete tu také podrobné statistiky jednotlivých sportovců, výsledy z několika sezon nazpět, nejbližší program, předzápasové kurzy nebo tabulky Světového poháru v biatlonu.

Kromě biatlonu tu můžete sledovat kompletní statistiky z různých sportů. K dispozici je i mobilní aplikace.

Biatlon 2022/23 dnes

Všechny důležité novinky, statistiky nebo výsledky biatlonových závodů můžete sledovat i na oficiálních kanálech IBU:

Zdroj: facebook.com, wikipedia.com, youtube.com, ibu.com