Eurovision Sport – nová internetová televize. Jaké sporty na ní můžete zdarma sledovat

Nová internetová televize Eurovision Sport přináší zdarma spoustu atraktivních sportovních přenosů. Jaké sporty se na ní vysílají,  jakým způsobem se dá Eurovision Sport sledovat a další informace a zajímavosti o této nové sportovní platformě.

Eurovision Sport

Eurovision Sport byl spuštěn 5. února 2024 a přináší fanouškům sportu možnost sledovat významné události zdarma.

Součástí jeho programu jsou nejen přímé přenosy, ale i záznamy a sestřihy, sledovat sportovní přenosy lze na počítači, mobilu i tabletu, v budoucnu i na chytrých televizorech.

Internetových platforem, kde se dá sledovat sport zdarma, je ale mnohem více. Vybrané domácí soutěže vysílají např. Sporttotal nebo TVCOM, obrovské množství přímých přenosů z celého světa pak nabízejí TV Tipsport, TV Chance, Fortuna TV, Betano TV nebo Sazkabet TV.

Eurovision Sport live

Eurovision Sport TV

Souhrn základních informací o platformě Eurovision Sport TV:

EUROVISION SPORT
Web eurovisionsport.com
Sporty Atletika, lyžování, plavání, gymnastika
Mobilní aplikace Ano, Android i iOS
Smart TV aplikace chystá se
Cena Zdarma
HD přenosy Ano
Provozovatel EBU (Evropská vysílací unie)

Eurovision Sport program

Eurovision Sport program zatím zahrnuje přímé přenosy, záznamy a sestřihy z atletiky, lyžování (např. biatlon nebo skoky na lyžích), plavání, gymnastiky nebo závodů elektrických vozidel.

Cílem je nabídnout možnost sledování zajímavých sportovních událostí i těm, kteří nemají přístup k placeným sportovním kanálům.

Provozovatelem služby je EBU (Evropská vysílací unie). Jedná se o organizaci, jež sdružuje veřejnoprávní média, mezi její členy tak patří např. i Česká televize, slovenská RTVS, britská BBC, rakouská ORF a desítky dalších televizních a rozhlasových společností z celé Evropy.

Eurovision Sport aplikace

Eurovision Sport aplikace je dostupná pro mobilní telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS. Stáhnout si ji můžete zdarma v obchodech Google Play nebo App Store. Do budoucna se plánuje také aplikace pro chytré televizory.

VIDEO: Eurovision Sport

Eurovision Sport cena

Pokud se ptáte, jaká je za sledování přímých přenosů na Eurovision Sport cena, asi vás potěšíme. Tato internetová služba je totiž bezplatná, veškerý její obsah můžet sledovat zcela zdarma. Nejdříve je ale potřeba se zaregistrovat, do formuláře se vyplňuje jen jméno, příjmení, mailová adresa a heslo.

TIP ❱ Sledujte sport zdarma na TV Tipsport ›

Eurovision Sport dnes

Všechny informace o vysílání internetové platformy Eurovison Sport dnes najdete na jejich webové stránce a na sociálních sítích:

Zdroje: eurovisionsport.com, mediaguru.cz