Golf live – jak sledovat golf živě v TV, live stream na internetu a online v mobilu

Golf live nejen z pohodlí vašeho domova! Kde sledovat živé přenosy golfu? Nabízíme vám kompletní přehled live vysílání golfových turnajů v TV a online live streamy.

Golf live

Podívejte se na ucelený přehled všech možností, jak sledovat golf live nejen z pohodlí domova. Nenechte si ujít přenosy nejslavnější organizace světa, PGA Tour.

Přímé přenosy golfu

Golf živě v TV

TV Golf Channel je v současné době ústředním televizním programem, kde lze na území České republiky, sledovat golf živě v TV. Nižší turnaje nabízí O2 TV Sport a turnaje z českého prostředí zase programy ČT sport a ČT sport Plus.

Česká televize navíc každý týden nabízí magazín Golf Time z domácího i zahraničního světa golfu.

V minulosti to bylo možné třeba na stanicích Eurosport, ale Golf Channel se profiluje vyloženě na tématiku golfu, a tak Eurosport o práva přišel.

Golf Channel live

Golf Channel C&S, resp. Golf Channel Czech & Slovak je česká verze amerického sportovního TV kanálu, jež je úzce profilován na tématiku golfu. Stanice vysílá nepřetržitě 24 hodin denně většinou v českém jazyce, zbytek zůstává v angličtině.

Golf Channel live bez problémů naladíte u operátorů O2 TV, UPC CZ, T-Mobile, Skylink nebo DIGI CZ a mnoho dalších.

Golf Channel turnaje:

Golf online

Golf Channel lze sledovat i online. Poskytovatelé tohoto kanálu totiž mají ke stažení nejen aplikace, ale taky možnost sledovat hned na několika zařízeních najednou.

Golf live stream

Golfový live stream můžete sledovat například u sázkových kanceláří Tipsport nebo Chance. U zbylých si lze na golf s jistotou alespoň vsadit!

Golf výsledky

Golfové výsledky najdete na webu s pravidelným výsledkovým servisem livesport.cz.

Proč sledovat golf live?

Z český golfistů a golfistek se se světovou špičkou může rovnat jen Klára Spilková, na svém kontě má 2 vítězství na Ladies European Tour (2017, 2022), 2 účasti na Olympijských hrách (2016, 2021) a 3 roky působení na nejprestižnější tour světa LPGA v USA.

VIDEO: Klára Spilková vyhrává velký turnaj

Zdroj: GolfChannel, Wikipedia, Klára Davidson Spilková