Red Face fackovaná – profil organizace, program, výsledky a live přenos!

V Česku vzniká zbrusu nová organizace – Red Face. Jak už zábavný a trefný slogan „Škoda každý facky, která padne vedle“ napovídá, půjde o fackovanou, neboli Slap Fight. Sledujte vše důležité – profil organizace, program, výsledky, kde sledovat live přenos. 

Red Face

Red Face je zcela nová organizace ve fackované. V České republice tak jde o skutečnou raritu! Tato disciplína budí ve světě mimo úžas fanoušků taky řadu kontroverzí.

I proto hned 1. turnaj Red Face směřuje do jedné z nejmodernějších hal v České republice, a to do O2 Universum pro 3 500 diváků. Konat se bude 22. dubna 2023. Součástí programu bude Live Show Kapitána Dema.

Red Face fackovaná

V Red Face jde o rovnání účtů známých osobností a influencerů, účastnit se ale může každý z vás!

RED FACE PROFIL
Název Red Face
Země Česká republika
Rok založení 2023
Hlavní promotér (moderátor) Michal Kavalčík
(aka. Ruda z Ostravy)
Aktéři Tomáš Chlup, Freescoot, …
1. turnaj 22. dubna 2023,
O2 Universum, Praha
Livestream pravděpodobně PPV
Off. web red-face.cz
Novinky Instagram, Facebook

Red Face organizace

Red Face organizace je zaměřená na fackovanou (tzv. Slap Fight). Tento druh zábavy, populární zejména v Rusku, Polsku a USA, se ve světě těší rostoucí oblibě. Snáší ale i kritiku. V Česku jmenovitě třeba od Ondřeje Novotného, zakladatele populárního Oktagon MMA.

Pokud stále netušíte o co jde, podívejte se na následující promo video.

VIDEO: RED FACE PROMO

Red Face organizátoři

Podle oficiálních sociálních sítí je zřejmé, že se na organizaci budou podílet a hlavními promotéry budou už zmíněný bavič a moderátor Michal Kavalčík, UFC zápasnice Lucie Pudilová, MMA bojovník Filip Grznár, boxer Václav Pejsar a 3 krásky.

Tiktokerka Maru Rosecká, herečka, youtuberka a bloggerka Anna Šulcová a Nikol Treterová z Love Islandu, v Česku také známá z fotek s Johnnym Deppem.

A v neposlední řadě influencer Tomáš Chlup, které bude ale na rozdíl od výše zmíněných také účastníkem jednoho z duelů minimálně prvního večera.

Na Instagramu má dokonce více followerů než Leoš Mareš, takže mu rovnou nabídl, že pokud si podle něj za to zaslouží facku, má Mareš jedinečnou možnost.

Red Face tisková konference

Red Face tisková konference proběhla 8. března 2023. Zde je video.

VIDEO: RED FACE #1 Tisková konference

Red Face program

Red Face program (minimálně prvního večera) je po tiskové konferenci jasně daný. Účastníci byli vybráni 4. února v rámci castingu. Ti si ve 3 pyramidách (muži do 90 kg, muži nad 90 kg a ženy) rozdělí dohromady celkem 3 miliony korun. Nic tak nebrání tomu, aby čtvrtý měsíc v roce v O2 Universum začal první galavečer!

Pokud máme mluvit o Red Face programu z pohledu čísel na Instagramu, nemůžeme začít jinak, než u Tomáše Chlupa. Na Instagramu má dokonce více followerů než Leoš Mareš. Jeho soupeřem nakonec bude Tomáš „Abe“ Charvát, kterého můžete znát z Clash of the Stars.

Naprostá bomba je ale „Main Event“ večera! Pavlovi Novotnému, starostovi Řeporyjí, by chtělo nafackovat (s mírnou nadsázkou) 99% republiky. Tu čest nakonec bude mít Zdeněk Godla, Franta ze seriálu Most, a ještě může vyhrát 1 milion k tomu.

Jeden z promotérů Patrik „Spiderman“ Pejcha vyzval Karlose Vémolu. Podle jeho slov mu Vémola nemusí vracet peníze, které mu dluží, když příjme výzvu a tento „Slap-Fight“ vyhraje. Navíc nabízí milion nahoru ze svého, pokud ho dokáže Terminátor porazit.

Kalendář je průběžně aktualizovaný!
RED FACE PROGRAM 2023
22. dubna 2023 Red Face #1 Praha, O2 Universum

Red Face karta

Na tiskové konferenci byla odhalena také Red Face karta. Hlavním eventem je fight mezi Zdeňkem Godlou, který přišel do povědomí veřejnosti jako seriálový Franta z Mostu, a Pavlem Novotným, starostou Řeporyjí, který to dotáhl až do ruské státní televize Rossija 1, kde ho sledovalo přes 100 milionů poslušných občanů.

Součástí večera bude i speciální „Tortilla Fight“, kde se budou účastníci snažit jeden druhého poslat na zem kuřecí tortillou. Taková škoda…

Red Face karta🥊

RED FACE KARTA
MAIN EVENT
muži nad 99 kg „Franta z Mostu“ – „Extrémní starosta“
SHOW FIGHTS
muži do 99 kg (Patrik Pejcha – Karlos Vémola)
muži do 99 kg Adam Raiter – Jakub „Freescoot“ Smrek
muži do 99 kg Tomáš Chlup – Tomáš „Abe“ Charvát
ženy Evča Plastic Queen – ??
ženy Kateřina Čavajdová – Jana Duchoňová
TORTILLA FIGHT
Max Green – František „Blakk“ Mandlík
KARTA
muži nad 99 kg Lukáš „Golem“ Řihák – Marek Hančík
muži do 99 kg Patrik „Žralok“ – Slavomír Suchý
muži do 99 kg Jakub Hošek – Jan Bernacký
muži do 99 kg Lukáš Trňan – Roman Ivanchenko

Red Face výsledky

Red Face výsledky ze všech akcí najdete nejrychleji na našem webu 7sport.cz a také na oficiální stránce organizace!

Red Face live

Red Face live stream bude dostupný pravděpodobně metodou PPV (Pay-Per-View). O ceně budeme informovat. Je možné, že bude Red Face v budoucnosti online například také na TV Tipsport nebo na Fortuna TV.

Dokonce i na YouTube je už teď nachystaný link, který by měl sloužit k online vysílání tiskových konferencí.

Red Face vstupenky

Protože se Red Face #1 nezadržitelně blíží, byl spuštěn prodej vstupenek. Konkrétně na portálech ticketportal.cz a ticketmaster.cz. Ceny lístků se pohybují v rozmezí 390 Kč až 3 390 Kč.

Red Face pravidla

Pravidla fackované jsou velmi jednoduchá. Soupeři se postaví proti sobě (v dané váhové kategorii samozřejmě) a dávají si střídavě facky.

Pravidla zakazují například zatínat dlaň nebo udělat jiný pohyb (ramenem, zastrčit bradu atd.) před inkasovaným úderem. Na zotavení má každý 30 sekund.

Jeden zápas bude mít 5 kol, eventuálně další „extra rounds“. O tom, kdo začne, rozhoduje hod mincí.

Vyhrává ten, který má na konci od rozhodčích více bodů nebo prostě ten, kdo zůstane stát.

Red Face novinky

Všechny důležité novinky z organizace Red Face můžete sledovat na oficiálních kanálech.

Zdroj: red-face.cz, youtube.com