Fight Night Challenge 6 – program, karta, výsledky, kde sledovat live přenos

Fight Night Challenge 6 byl první akcí slovenské bojové organizace v roce 2024. Konal se 20. dubna v bratislavské TIPOS areně. Přinášíme vám program celého večera, fight card s výsledky a kde jej sledovat live.

Fight Night Challenge 6

Galavečerem Fight Night Challenge 6 nás provedl známý slovenský rapper Rytmus, který se sám účastnil soubojů v ringu.

Organizace se vrací na místo, kde se ji naposled velmi zadařilo. Bratislavský zimní stadion Ondreje Nepely, oficiálním názvem TIPOS arena, hostil již předchozí FNC 5 a akce se setkala s velkým diváckým úspěchem.

Fight Night Challenge 6 program

Program večera Fight Night Challenge 6 byl opravdu pestrý. Celkem nás čekalo 12 zápasů, z nichž jeden byl velmi specifický.

Šlo totiž o zápas 3 proti jednomu. Takovou výstřednost jsme naposledy viděli na u kontroverzní organizace Red Face.

Fight Night Challenge 6 karta

FNC 6 FIGHT CARD
Hlavní karta
Box Flexking – Strýco Filip TKO
3 vs 1 Tlkanec – Rigodanzo, Patricks_TV & Mikefitko remíza
Box Čepo – Bartl na body
Box Rendys – Don Boss Bossov TKO
Box Ž Pimpinockaa – Lenockatt na body
Box Filip Sulík – Miri Vlček TKO
Box Fučo – Ján Strausz TKO
Box Pali Hari – Johnny TKO
Box Mošpan – Dynamic TKO
Box Hrivňák – Palkovič KO
Box Bergino – Kočí na body
Box Zátorský – Mišalko na body

Fight Night Challenge 6 výsledky

Výsledky z Fight Night Challenge 6 jsme pro vás aktualizovali v tabulce s fight card výše. V případě, že vás zajímají podrobnosti o zápasech a statistiky, pak doporučujeme navštívit oficiální web.

Kde sledovat Fight Night Challenge 6

Není mnoho možností kde sledovat Fight Night Challenge 6. Žádná sázková kancelář akci nevysílá, ale je tu způsob, který nabízí samotná organizace, a to její PPV (Pay-Per-View).

Fight Night Challenge 6 PPV

PPV, tedy takzvaně zaplať za zhlédnutí, je jedinou možností, jak sledovat box live od FNC. Organizace ji nabízí ve spolupráci s televizí JOJ na webu play.joj.sk za 9,99 euro.

Po zakoupení můžete sledovat FNC 6 přes prohlížeč v počítači nebo využít aplikaci pro mobilní zařízení s Androidem nebo iOS.

VIDEO: FNC 1 Attila Végh vs Patrik Kincl

FNC 6 vstupenky

Samozřejmě sledování FNC 6 přímo na místě je nejlepší volbou, proto vám přinášíme informace, kde pořídit vstupenky.

Lístky šlo zakoupit na webu predpredaj.sk. Kromě standartních vstupenek, byly v nabídce i VIP lístky, které mají v ceně i občerstvení a jsou to samozřejmě nejlepší místa, na která lze usednout.

Ceny vstupenek se pohybují od 20 do 499 euro.

Fight Night Challenge pravidla

Každá bojová organizace, Fight Night Challenge, nevyjímaje, má svá specifická pravidla. Jednotlivé boxerské zápasy od FNC jsou na 4 kola, kdy každé trvá 3 minuty.

V případě, že jeden ze boxerů je během zápasu třikrát počítán, tak automaticky prohrává. Jelikož se jedná o box a ne populární MMA, tak jsou zakázány údery pod pás a za hlavu, kopy, údery loktem nebo hlavou.

Fight Night Challenge 6 kurzy

Většina předních českých sázkových kanceláří měla na Fight Night Challenge vypsané kurzy. Pokud ještě nejste registrovaným zákazníkem, tak nezapomeňte, že právě jenom za registraci získáte bonus zdarma.

FNC 6 S BONUSEM ZDARMA
Tipsport 500 Kč bez vkladu VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Fortuna 600 Kč bez rizika VSADIT ›
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Fight Night Challenge Attila Végh

Jednou z hlavních tváří a propagátorem samotné organizace Fight Night Challenge je slovenská MMA legenda Attila Végh. Sám byl součástí fight card FNC, kdy na body porazil Patrika Kincla a Erica Spicelyho.

FNC 6 dnes

Každá organizace dnes využívá sociální sítě pro získání dalších fanoušků a zájemců. Veškeré informace, zákulisní novinky a zajímavé posty můžete sledovat jak na oficiálních kanálech, tak i na instagramových účtech samotných bojovníků a mít tak perfektní přehled o dění před samotným večerem.

Zdroj: fightnightchallenge.eu, wikipedia.org, joj.sk