Roland Garros živě – v televizi, online, live stream na mobilu

Grandslamový turnaj Roland Garros live můžete sledovat živě v televizi nebo na internetu přes live streamy sázkových kanceláří. French Open online každý rok sledují více než 3 miliardy televizních diváků ve 200 zemích světa. Podívejte se, kde se dá letos Rolland Garros live sledovat.

Roland Garros live

Tento rok je na programu již 128. ročník tenisového Roland Garros live, který se uskuteční od 20. května do 9. června. Podívejte se na všechny možnosti, kde sledovat tenis live v TV, na počítači nebo na mobilu a tabletu.

Využijte možnost sledovat sportovní přenosy ze zápasů na turnaji úplně zdarma a získejte navíc také bonus.

French Open v televizi

Stejně jako ostatní tři grandslamy, i French Open v televizi můžete sledovat v přímých přenosech. Práva na něj má Eurosport, který vysílá všechny čtyři grandslamové turnaje, tedy i Australian Open, Wimbledon a US Open.

Roland Garros živě na Eurosportu

Roland Garros živě na Eurosportu můžete sledovat na stanicích Eurosport 1 a Eurosport 2. Oba programy jsou dostupné v nabídkách placené internetové, kabelové a satelitní televize prakticky u všech operátorů, s výjimkou Skylinku.

Důležité termíny live vysílání na Eurosportu

 • 26. – 28. května: 1.kolo
 • 29. – 30. května: 2. kolo
 • 31. května – 1. června: 3. kolo
 • 2. – 3. června: osmifinále
 • 4. – 5. června: čtvrtfinále
 • 6. června: semifinále žen
 • 7. června: semifinále mužů
 • 8. června: finále žen
 • 9. června : finále mužů

Game, Shett and Mats

Eurosport do světa French Open zavede diváky i díky populárnímu magazínu Game, Schett and Mats.

Slavný švédský tenista Mats Wilander (společně s kolegyní Barbarou Scheet) pozve na rozhovory všechny tenisové hvězdy a představí svoje analýzy jednotlivých zápasů podobně, jako tomu bylo v minulých letech.

French Open live stream

French Open live stream si můžete naladit u českých sázkových kanceláří, které vysílají přímé přenosy nejen z tohoto grandslamu, ale i z turnajů ATP, WTA nebo menších turnajů. Možnost sledovat všechny zápasy zdarma nabízí Tipsport, Fortuna, Chance i Betano.

Velkou výhodou přenosů „sázkovek“ je, že se u nich vysílá kompletně ze všech zápasů Roland Garros livestream a zároveň můžete podávat také LIVE sázky, což vám vedle zábavy může přinést také nějaké peníze zdarma.

French Open živě na TV Tipsport

French Open živě na TV Tipsport je možnost, jak si lze užít dění na antukových kurtech Rolanda Garrose v přímých přenosech a zdarma.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat French Open na TV Tipsport

 1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
 2. V horní liště klikněte na „LIVE“
 3. Vyberte „TENIS“
 4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování French Open na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 500 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Roland Garros živě na Betano TV

Roland Garros živě lze sledovat i na Betano TV. Pokud u ní ještě nemáte účet, určitě využijte toho, že pro nové klienty je připravený uvítací bonus 500 Kč jen za ověření účtu.

SPUSTIT BETANO TV ▷

French Open online na TV Chance

Roland Garros online na TV Chance je další možností, jak zápasy z Roland Garros sledovat zdarma. Chance navíc vysílá i spoustu dalších atraktivních zápasů nejen z tenisu, ale i fotbalu, hokeje a mnoha dalších sportů.

SPUSTIT TV CHANCE ▷

Roland Garros live na Fortuna TV

Mužské i ženské zápasy Roland Garros live na Fortuna TV jsou také variantou, jak sledovat tento grandslam bezplatně a mít přístup k více zápasům. Pro nové klienty má navíc Fortuna atraktivní vstupní bonus.

SPUSTIT FORTUNA TV ▷

Roland Garros online

Roland Garros online se dá sledovat také přes webové stránky Eurosportu. Ten už sice neprovozuje svůj Eurosport Player, stále si jej ale můžete předplatit za 129 Kč měsíčně. Získáte tak přístup k přímým přenosům a dalšímu obsahu, možnost sledovat obraz z více kamer a další výhody.

Další možností, jak sledovat Roland Garros online a další ATP turnaje a WTA turnaje, je textové zpravodajství. Zápasy českých tenistů a tenistek bývají zprostředkovány na oblíbeném webu Onlajny.com, další variantou je pak sledování livesore na portálu Livesport.cz.

French Open video sestřihy

Pokud se chcete podívat na French Open video sestřihy zápasů, videa top úderů „Hot Shots“, pozápasové rozhovory a zajímavosti, najdete je na oficiálním YouTube kanále Roland Garros. Na něm jsou i sestřihy ze starších ročníků tohoto grandslamového turnaje.

VIDEO: Finále French Open 2023

Roland Garros záznam

Kdo nestíhá sledovat přímé přenosy, má možnost sledovat z Roland Garros záznam. Ten se dá pustit jednak v rámci zpětného zhlédnutí, které dnes nabízí skoro každý poskytovatel placené televize, využít lze také již zmíněný YouTube kanál French Open.

Roland Garros live stream v mobilu

Fanouškům tenisu také doporučujeme vyzkoušet oficiální aplikaci grandslamu. Roland Garros live stream v mobilu je určitě nejrychlejší způsob, jak se dostat k aktuálním informacím z dění na antukových kurtech v Paříži. Aplikace je dostupná na Google Play i AppStore.

 • Aktuální live výsledky a program dnes
 • Statistiky a profily všech hráčů a hráček hrajících na RG
 • Živé rádio, fotografie a videosestřihy zápasů, tréninků či rozhovorů ze zákulisí RG.

Zdroj: livesport.cz, wikipedia.org, rolandgarros.com, eurosport.com, tipsport.cz, betano.cz, chance.cz, ifortuna.cz