Slovensko na MS v hokeji – program, sestava, tabulka, live přenosy

Kromě našich u nás hodně lidí fandí také slovenskému týmu. Podívejte se, jaký má Slovensko na MS v hokeji 2024 program, jaká je jeho nominace, jak vypadá tabulka základní skupiny B a kde můžete sledovat zápasy Slovenska live v televizi nebo na internetu.

MS V HOKEJI ONLINE ▷

Slovensko na MS v hokeji 2024

Slovensko na MS v hokeji 2024 letos hraje v základní skupině B, která se koná na stadionu v Ostravě. Tento rok by Slováci mohli přivézt silný tým, jeho důležitou součástí budou hráči z NHL i z naší Tipsport extraligy.

Sledovat sportovní přenosy ze všech zápasů Slovenska můžete jak v televizi, tak i přes internet na live streamech, všechny přenosy jsou navíc dostupné zcela zdarma.

Program Slovenska na MS v hokeji

Na MS v hokeji Slovensko čeká celkem 7 zápasů v základní skupině, všechny se hrají v ostravské Ostravar areně. Takto vypadá program slovenských hokejistů ve skupině B:

MS V HOKEJI 2024 SLOVENSKO
Datum Skupina Zápas Čas/Výsledek
10. 5. B-skupina Slovensko – Německo 4:6
12. 5. B-skupina Slovensko – Kazachstán 6:2
13. 5. B-skupina USA – Slovensko 4:5 pp
15. 5. B-skupina Slovensko – Polsko 4:0
18. 5. B-skupina Francie – Slovensko 2:4
19. 5. B-skupina Slovensko – Lotyšsko 20:20h
21. 5. B-skupina Švédsko – Slovensko 20:20h

MS v hokeji 2024 Slovensko sestava

Slovensko by na letošním MS v hokeji mohlo mít docela silnou sestavu, posílit by ho mělo minimálně 5 hokejistů z NHL, včetně  jedničky draftu 2022 Juraje Slafkovského nebo Tomáše Tatara.

Aktuálně vypadá nominace slovenského národního týmu takto:

Brankáři: Samuel Hlavaj (Škoda Plzeň), Stanislav Škorvánek (HK Dukla Michalovce), Matej Tomek (Litvínov)

Obránci: Patrik Bačik (HC'05 Banská Bystrica), Boris Brincko (HK Poprad), Martin Bučko (Škoda Plzeň/Dynamo Pardubice), Daniel Gachulinec (HKM Zvolen), Andrej Golian (Slovan Bratislava), Mário Grman (HC Vítkovice), Michal Ivan (Bílí Tygři Liberec), Rayen Petrovický (Dukla Trenčín)

Útočníci: Jozef Baláž (Dukla Trenčín), Peter Cehlárik (Leksand), Lukáš Cingel, Andrej Kollár (oba Kometa Brno), Martin Faško-Rudáš (Bílí Tygři Liberec), Marek Hrivík (Leksand), Matej Kašlík (HKM Zvolen), Andrej Kudrna, Matúš Sukeľ (oba HC Litvínov), Róbert Lantoši (BK Mladá Boleslav), Samuel Takáč (Slovan Bratislava), Oliver Okuliar, Alex Tamáši (oba Mountfield Hradec Králové), Servác Petrovský (Owen Sound Attack)

Tabulka skupiny B MS v hokeji

Na tomto místě najdete pravidelně aktualizovanou tabulku základní skupiny B, ve které letos Slovensko na MS v hokeji hraje.

SKUPINA B
TÝM Z V VP PP P S B
1. Švédsko 5 5 0 0 0 26:7 15
2. Německo 6 4 0 0 2 28:21 12
3. Slovensko 5 3 1 0 1 23:14 11
4. USA 5 3 0 1 1 21:12 10
5. Lotyšsko 5 1 2 0 2 13:21 7
6. Francie 5 1 0 1 3 9:17 4
7. Kazachstán 5 1 0 0 4 8:20 3
8. Polsko 6 0 0 1 5 10:26 1

MS v hokeji Slovensko live přenosy

Všechny zápasy Slovenska na letošním MS v hokeji můžete sledovat v přímých přenosech a zdarma, ať už se chcete dívat v televizi, na počítači, notebooku, mobilu nebo tabletu. Podívejte se, kde se jednotlivé zápasy vysílají.

Slovensko na MS v hokeji v televizi

Slovensko na MS v hokeji v televizi nabízí fanouškům Česká televize, většinu jejich zápasů vysílá na hlavní stanici ČT sport live, zápas s Francií pak nabídne internetová ČT sport Plus.

Kdo má přístup ke slovenským stanicím a chce si zápasy Slovenska vychutnat s jejich komentářem, může je sledovat na stanici JOJ. Další zápasy z MS v hokeji pak vysílají stanice JOJ Plus a JOJ Šport a streamovací služba JOJ play.

MS v hokeji Slovensko live stream

Kromě televizi se dají všechny zápasy Slovenska na MS v hokeji 2024 sledovat i přes internetové live streamy, kompletně všechny zápasy letos vysílá TV Tipsport, která získala exkluzivní práva na hokejový šampionát.

Kromě MS v hokeji 2024 navíc TV Tipsport vysílá i přímé přenosy z NHL live a v průběhu roku nabízí spoustu hokejových lig z celého světa včetně české Tipsport extraligy a Chance ligy. Veškerý obsah na ní můžete sledovat zdarma.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat MS v hokeji na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „HOKEJ“
  4. Zvolte závod a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování MS v hokeji na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 500 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Slovensko na MS v hokeji online

Slovensko na MS v hokeji online můžete sledovat např. přes textové přenosy, které tradičně ze všech zápasů přinášejí Onlajny.com. Kompletní výsledkový servis a podrobné statistiky pak najdete na portálu Livesport.cz.

VIDEO: Slovensko na MS v hokeji 2023

MS v hokeji Slovensko informace

Nejvíce informací a aktualit o slovenské reprezentaci najdete na oficiálních webových stránkách slovenského ledního hokeje a na jeho sociálních sítích:

Zdroje: ceskatelevize.cz, tipsport.cz, youtube.com