Sparta – Zagreb live v TV, online přenos i live stream zdarma

Přehled všech dostupných možností, jak sledovat zápas Sparta – Zagreb live. Pokud má Sparta Praha po odvetě play off o Evropskou ligu 2023/24 postoupit, nečeká ji nic lehkého. První zápas totiž skončil výsledkem 3:1 pro domácí Dinamo Záhřeb. Podívejte se, kde sledovat zápas Sparta Zagreb live v TV i online zdarma.

SPARTA – ZAGREB LIVE

Sparta Zagreb live

Zápas Sparta Zagreb live můžete sledovat už ve čtvrtek 31. srpna od 19:00h. Nejjednodušší možnost jak sledovat zápas Sparta live je u sázkové kanceláře Betano na její TV Betano. Za registraci na vás navíc čeká bonus až 300 Kč!

Sparta v Evropské lize na TV Betano

Další možností je placená O2 TV Sport nebo sledování zápasu přímo na stadionu. Komentátory zápasu jsou Jan Homolka a Aleš Svoboda. Studio moderátora Petra Svěceného a expertů Zdeňka Folprechta s Jiřím Plíškem startuje od 18:15 hodin. O živé vstupy z Letné se postará Vladimír Grebennikov.

Fotbal Sparta dnes živě vs. Dinamo Zagreb

Sparta Zagreb kde sledovat

Sázková kancelář Betano je na českém trhu poměrně nová, přesto bychom jí měli věnovat pozornost! Je totiž, jak uvádí, hrdým sponzorem právě AC Sparta Praha. Na své Betano TV tak nabízí exkluzivní live streamy na vybraná utkání Letenských.

TV BETANO LIVE

Kde sledovat Sparta – Záhřeb live

Pokud chcete sledovat Sparta – Záhřeb live stream na Betano TV, musíte nejdříve splnit několik podmínek:

  1. REGISTRACE
  2. VKLAD 100 Kč (součástí registrace je povinný vklad alespoň 100 Kč, Betano vám pošle na oplátku rovněž 100 Kč)
  3. BONUS 300 Kč (pro bonus 300 Kč musíte na svůj účet nejprve vložit 300 Kč)

TIP: Pro sledování live streamů je důležité všechno neprosázet! Požadavek je zůstatek na účtu alespoň 10 Kč.

Sparta v Evropské lize na TV Betano

Sparta Zagreb live stream návod

Sparta Zagreb kde sledovat? Už víme, že po registraci na TV Betano. Jak ale získáte přístup do TV Betano a spustíte Betano live stream Sparta Zagreb? Podívejte se na jednoduchý návod.

Do TV Betano se dostanete registrací/přihlášením na stránkách www.betano.cz, vyberete záložku „LIVE SÁZENÍ“ a pro usnadnění hledání zápasu s přenosem vyberete ve filtru „Zobrazit pouze zápasy s přenosem“.

Sparta Zagreb v TV

Zápas Sparta Praha Dinamo Zagreb TV nabízí kanál O2 TV Sport, který předkola evropských pohárů UEFA přináší pravidelně, ať už se jedná o Evropskou ligu 2023/24 nebo Konferenční ligu 2023/24.

TIP ❱ Jak sledovat Evropskou ligu live

Sparta online vs. Zagreb

Pokud z nějakého důvodu nestíháte sledovat zápas Sparta živě vs. Zagreb, mohl by vás zachránit Sparta vs. Zagreb online komentář, který na svém webu nabízí výsledkový portál livesport.cz.

Zde si můžete rovněž přečíst Sparta online vs. Zagreb předzápasový přehled, informace o kurzech nebo Sparta Zagreb H2H (informace o aktuální formě a vzájemných zápasech). Také zde naleznete sestavy týmů či jméno rozhodčího.

TIP ❱ Jak sledovat Konferenční ligu live

Sparta Záhřeb vstupenky

Vstupenky Sparta Záhřeb jsou stále k dispozici! Pouze ale pro registrované na oficiálních internetových stránkách. Do prodeje pro domácí fanoušky jdou tentokrát i lístky do sektoru hostí. Chorvaté mají pro nepokoje v Aténách (předchozí soupeř Dinama) zakázaný výjezd.

Sparta – Zagreb live kurzy

Sparta je v domácím zápase favoritem s kurzem 1.90, hlavně protože pokud chce pomýšlet na postup, vyhrát prostě musí! Aby se prodlužovalo, musí to být o 2 branky pro letenský klub. Výhra vyšším rozdílem posílá Spartu automaticky do skupinové fáze Evropské ligy 23/24. Sparta – Zagreb live kurzy a sázení live jsou samozřejmostí!

Dinamo Zagreb Sparta Praha 3:1

Sparta Praha začala v hlavním chorvatském městě dobře a po Krejčího penaltě vedla 1:0. Ta ale celý tým jakoby ukolébala a Pražané inkasovali třikrát. Dva inkasované góly v rozmezí 3 minut označil kapitán Krejčí za výpadek.

VIDEO: Sparta online vs. Zagreb 1. zápas

Zdroj: AC Sparta Praha, Betano, O2 TV, X