Kde sledovat ME ve fotbale živě? TV, online, livestream a audiopřenosy ▷

Přehled dostupných možností, kde sledovat ME ve fotbale živě v České republice. EURO 2021 a kde jej bylo možné sledovat na mobilu? Informace o Mistrovství Evropy ve fotbale 2021.

ME ve fotbale živě dnes

Finále ME ve fotbale (Itálie – Anglie) jsme mohli živě sledovat v neděli 11.7. 2021 od 21:00. Zápas skončil 2:1 po penaltách, a proto Italové získali titul mistra Evropy.

Toto Mistrovství Evropy ve fotbale bylo v pořadí šestnácté a na počest 60. výročí od prvního evropského šampionátu, se konalo ve 12 evropských zemích od 11. června do 11. července.

ME ve fotbale živě se mělo konat v roce 2020, ale díky šíření koronaviru COVID-19 byl turnaj přesunutý na tento rok 2021. I proto se stále můžete setkávat s názvy EURO 2020 nebo ME ve fotbale 2020.

TIP ❱ Vše o ME ve fotbale 2021 ›

Kde sledovat ME ve fotbale živě

Bylo několik možností, prostřednictvím kterých jste mohli sledovat zápasy na ME ve fotbale živě, a to v TV, mobilu, tabletu nebo PC. Bylo tak jen na vás, jakou formu sledování EURO 2021 live jste zvolili, ať už to byl televizní přenos, rozhlas nebo psaný komentář.

Všechny možnosti kde sledovat ME ve fotbale živě

ME ve fotbale 2021 live na ČT Sport

ME ve fotbale 2021 v České republice vysílal sportovní kanál ČT Sport. Zde jste mohli sledovat finálové utkání Itálie – Anglie.

Mistrovství Evropy online přenos

Vysílání ČT Sport a tedy i Mistrovství Evropy lze sledovat také online na svém mobilu a to na stránkách sport.ceskatelevize.cz. Livestream je dostupný pouze na území České republiky. ME ve fotbale live stream jste si mohli pustit také na mobilu.

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy ›

EURO 2021 live audio přenos v autě

Ne vždy můžete sledovat sportovní zápasy v TV nebo na mobilu, například když zrovna řídíte. Proto bylo v tomto případě nejlepší volbou pro sledování zápasů Česka na mistrovstvích na Radiožurnál, který nabízel ME fotbale live audio přenos.

Audiokomentář vás provedl celým zápasem, i když jste neměli možnost sledovat živě.

ME ve fotbale live stream zdarma

Fotbalové EURO 2021 live stream nevysílala na svých internetových stránkách žádná sázková kancelář. Samozřejmostí ale je, že jste si mohli vsadit na jednotlivé zápasy Mistrovství Evropy ve fotbale, nebo na vítěze turnaje, a to se zajímavými kurzy, které vám sázkové kanceláře Tipsport, Chance a Fortuna nabízejí.

Kurzová nabídka EURO 2021

Tipovat na zápasy ME bylo možné u všech velkých sázkových kanceláří.

Sportovní přenosy live stream zdarma

I když žádná výše zmíněná sázková kancelář v České republice nevysílala zápasy ME ve fotbale 2021 živě, určitě byste měli vědět o tom, že na TV Tipsport můžete sledovat různé sportovní akce livestream zdarma.

Co můžete vidět v TV Tipsport zdarma?
Oktagon MMA, tenis, MotoGP, Tour de France, MS v hokeji, NHL, alpské lyžování a mnoho dalšího! Nabídka sportovních přenosů je na TV Tipsport bohatá.

EURO 2021 livestream UEFA TV

UEFA má vlastní televizi, která má svůj kanál na oficiální stránce, nebo ji můžete sledovat prostřednictvím YouTube. Na UEFA TV nebudete moci sledovat zápasy ME ve fotbale live, ale najdete zde všechny statistiky, soupisky, sestřihy zápasů, tiskové konference a rozhovory.

UEFA TV vysílá živě zápasy ME ve fotbalu do 21 let, který nyní pokračuje vyřazovací částí po skončení EURO 2021.

TIP ❱ Kde sledovat Ligu mistrů live ›

EURO 2020 na YouTube

Na oficiálním YouTube kanále UEFA můžete sledovat zajímavá videa, postřehy, rozhovory ze všech soutěží pod záštitou UEFA, od Mistrovství Evropy až po Evropské klubové soutěže.

Kompletní výsledky ME ve fotbale 2021 live

Live výsledky ME ve fotbale 2021 najdete na například na sportovním výsledkovém portálu livesport.cz, který nabízí nejširší výsledkový servis ze všech sportů. Do svého mobilu si můžete stáhnout a velmi nápomocnou a přehlednou aplikaci.

TIP ❱ Program, výsledky, tabulky. Vše o EURO 2021 ›

Kurzová nabídka ME ve fotbale 2021

Kurzová nabídka na vítěze ME ve fotbale 2021 na oba finalisty vypadala takhle:

Největší favorité na vítězství EURO 2021
Itálie 1.80
Anglie 2.40

Zdroj: wikipedia.com, youtube.com, uefa.com, tipsport.cz sofascore.com, sport.ceskatelevize.cz, livesport.cz