EURO 2020 / 2021 bonus 500 Kč zdarma

Kde sledovat ME ve fotbale živě? TV, online, livestream a audiopřenosy ▷

Přehled dostupných možností, kde sledovat ME ve fotbale živě v České republice. Kdy hrají čeští fotbalisté na EURO 2021 a kde je můžete sledovat na mobilu? Informace o Mistrovství Evropy ve fotbale 2021.

ME ve fotbale živě dnes

Toto Mistrovství Evropy ve fotbale bude v pořadí šestnácté a na počest 60. výročí od prvního evropského šampionátu, se bude konat v 11 evropských zemích od 11. června do 11. července.

ME ve fotbale živě se mělo konat v roce 2020, ale díky šíření koronaviru COVID-19 byl turnaj přesunutý na tento rok 2021. I proto se stále můžete setkávat s názvy EURO 2020 nebo ME ve fotbale 2020.

TIP ❱ Vše o ME ve fotbale 2021 ›

Program Česka na ME ve fotbale 2021

Česká fotbalová reprezentace se na ME ve fotbale střetne ve skupině D s Anglií, Chorvatskem a Skotskem.

Zápasy ve skupině E ME ve fotbale živě

VSAĎTE SI NA ČESKO ▹

Kde sledovat ME ve fotbale živě

Je několik možností, prostřednictvím kterých můžete sledovat zápasy na ME ve fotbale živě, a to v TV, mobilu, tabletu nebo PC. Je tak jen na vás, jakou formu sledování EURO 2021 live si zvolíte, ať už to bude televizní přenos, rozhlas nebo psaný komentář.

Všechny možnosti kde sledovat ME ve fotbale živě

S naším přehledem kde sledovat EURO 2021 vám neuteče jediný zápas a budete vždy informovaní, kde který zápas můžete sledovat.

ME ve fotbale 2021 live na ČT Sport

ME ve fotbale 2021 bude v České republice vysílat také sportovní kanál ČT Sport. Zde budete moci sledovat nejen zápasy české fotbalové reprezentace ale také další zajímavé zápasy a to včetně finálového zápasu.

Mistrovství Evropy online přenos

Vysílání ČT Sport a tedy i Mistrovství Evropy můžete sledovat také online na svém mobilu a to na stránkách sport.ceskatelevize.cz. Livestream je dostupný pouze na území České republiky. ME ve fotbale live stream si můžete pustit také na mobilu.

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy ›

EURO 2021 live audio přenos v autě

Ne vždy můžete sledovat sportovní zápasy v TV nebo na mobilu, například, když zrovna řídíte. Proto je v tomto případě nejlepší volbou pro sledování zápasů Česka na mistrovstvích na Radiožurnál, který nabízí ME fotbale live audio přenos.

Audiokomentář vás provede celým zápasem, i když jej nemáte možnost sledovat živě.

ME ve fotbale live stream zdarma

Fotbalové EURO 2021 live stream nebude vysílat na svých internetových stránkách žádná sázková kancelář. Samozřejmostí ale je, že si můžete vsadit na jednotlivé zápasy Mistrovství Evropy ve fotbale, nebo na vítěze turnaje a to se zajímavými kurzy, které vám sázkové kanceláře Tipsport, Chance a Fortuna nabízejí.

Kurzová nabídka EURO 2021

Tipovat na zápasy ME bude možné u všech velkých sázkových kanceláří.

EURO 2021 - kurzová ponuka dnes - vsaďte si live

Tipněte si, že Česko postoupí ze skupiny →

Sportovní přenosy live stream zdarma

I když žádná výše zmíněná sázková kancelář v České republice nebude vysílat zápasy ME ve fotbale 2021 živě, určitě byste měli vědět o tom, že na TV Tipsport můžete sledovat různé sportovní akce livestream zdarma.

Co můžete vidět v TV Tipsport zdarma?
Oktagon MMA, tenis, MotoGP, Tour de France, MS v hokeji, NHL, alpské lyžování a mnoho dalšího! Nabídka sportovních přenosů je na TV Tipsport bohatá.

EURO 2021 livestream UEFA TV

UEFA má svoji televizi, která má svůj kanál na oficiální stránce, nebo ji můžete sledovat prostřednictvím YouTube. Na UEFA TV nebudete moci sledovat zápasy ME ve fotbale live, ale najdete zde všechny statistiky, soupisky, sestřihy zápasů, tiskové konference a rozhovory.

UEFA TV vysílá živě zápasy ME ve fotbalu hráčů do 21 let, který bude nyní pokračovat vyřazovací částí po skončení EURO 2021.

TIP ❱ Kde sledovat Ligu mistrů live ›

EURO 2020 na YouTube

Na oficiálním YouTube kanále UEFA můžete sledovat zajímavá videa, postřehy, rozhovory ze všech soutěží, které jsou pod záštitou UEFA, od Mistrovství Evropy až po Evropské klubové soutěže.

Kompletní výsledky ME ve fotbale 2021 live

Live výsledky ME ve fotbale 2021 najdete na například na sportovním výsledkovém portálu livesport.cz, který nabízí nejširší výsledkový servis ze všech sportů. Do svého mobilu si můžete stáhnout a velmi nápomocnou a přehlednou aplikaci.

TIP ❱ Program, výsledky, tabulky. Vše o EURO 2021 ›

Kurzová nabídka ME ve fotbale 2021

Mistrovsví Evropy ve fotbale je skvělou příležitostí pro tipéry, aby si v průběhu měsíce vsadili na zápasy nebo na celkového vítěze ME.

Největší favorité na vítězství EURO 2021
Francie 5.50
Anglie 6.00
Belgie 6.50
Portugalsko 9.00
Německo 9.50
Španělsko 9.50
ČESKO 100.00

AKTUÁLNÍ KURZOVÁ NABÍDKA ▹

Zdroj: wikipedia.com, youtube.com, uefa.com, tipsport.cz sofascore.com, sport.ceskatelevize.cz, livesport.cz