Kde sledovat ME ve fotbale živě v TV, online, live stream a audio přenos

Letošní rok je plný velkých sportovních událostí, kromě MS v hokeji se tento rok koná i letní olympiáda a ME ve fotbale. Podívejte se na přehled všech možností, kde sledovat ME ve fotbale živě, ať už v televizi, online nebo přes audio či textové přenosy.

Kde sledovat ME ve fotbale živě

Možností, kde sledovat ME ve fotbale živě není tolik, jako u většiny jiných sportovních událostí. Sledovat sportovní přenosy ze všech zápasů EURO 2024 můžete v televizi, k dispozici jsou také různé textové onlajny, případně audio přenosy.

ME ve fotbale 2024 live v televizi

Stejně jako v předchozích letech, i tentokrát je ME ve fotbale 2024 live v televizi na programu ČT sport. Veřejnoprávní Česká televize má navíc práva na MS ve fotbale 2026 a EURO 2028, vysílat se na ní budou i další zápasy české reprezentace, ať už jde o kvalifikace nebo o Ligu národů.

U posledního MS ve fotbale se ČT o vysílání rozdělila s Novou a vybrané přenosy tak mohli diváci sledovat i na stanicích Nova a Nova Action, případně ve streamovací službě Voyo. U EURO 2024 by měla všechny zápasy odvysílat ČT sama.

Mistrovství Evropy online přenos

Sledovat Mistrovství Evropy online lze díky České televizi a její internetové platformě ČT sport Plus. Kromě toho si můžete jednotlivé zápasy pustit na webových stránkách ČT, v rámci iVysílání a veškerý obsah lze sledovat nejen na počítači, ale i na mobilu nebo tabletu.

Pokud vám stačí jen textový online přenos, můžete se spolehnout na portál Onlajny.com, kde jsou z jednotlivých zápasů podrobné textové komentáře, které vám přiblíží dění na trávníku.

Tipsport bonus kudy na Euru běží zajíc

EURO 2024 audio přenos

Z Mistrovství Evropy 2024 vysílá přímé přenosy ze všech zápasů Český rozhlas na svojí stanici Radiožurnál Sport. Audio přenos zápasů si můžete pustit také na online TV sázkové kanceláře Tipsport.

TIP ❱ Kde sledovat fotbal online ›

ME ve fotbale 2024 záznam

Pokud vás zajímá záznam zápasů z letošního ME ve fotbale, opět můžete využít vysílání České televize a vybraný zápas si pustit zpětně. Buď v rámci zpětného zhlédnutí, pokud tuto funkci v televizi nemáte, tak přes internetové stránky nebo aplikaci.

EURO 2024 video

Na internetu můžete nají spoustu videí se sestřihy, rozhovory a dalším obsahem z Mistrovství Evropy ve fotbale. Cenným zdrojem informací je např. oficiální web UEFA TV, kde sice nejsou zápasy ME ve fotbale live, ale najdete zde všechny statistiky, soupisky, sestřihy zápasů, tiskové konference a rozhovory.

Dalším místem, kde se dají sledovat zajímavá videa, postřehy, rozhovory ze všech soutěží pod záštitou UEFA, od Mistrovství Evropy až po Evropské klubové soutěže, je oficiální YouTube kanál UEFA.

VIDEO: EURO 2024 stadiony

EURO 2024 live stream zdarma

Z EURO 2024 live stream zdarma bohužel k dispozici není. Na tyto významné události, jako je ME ve fotbale nebo MS ve fotbale, sázkové kanceláře vysílací práva nemají, nicméně můžete si u nich samozřejmě na všechny zápasy vsadit. Kurzy na tento turnaj má vypsané Tipsport, Betano, Chance, Sazkabet i Fortuna.

Zdroj: wikipedia.com, youtube.com, uefa.com, tipsport.cz, sport.ceskatelevize.cz, onlajny.com, sport.rozhlas.cz