Red Face 4 – online, výsledky, program, vstupenky

Za námi je čtvrtý galavečer bojové organizace Red Face, která se zaměřuje na bizarní zápasy. Podívejte se na kompletní program Red Face 4, výsledky, kde se daly zápasy sledovat online nebo kde šlo koupit vstupenky přímo na turnaj.

Red Face 4

Česká organizace Red Face zatím nedosahuje takové popularity jako podobně zaměřený Clash of the Stars. Na galavečeru Red Face 4 se původně měli utkat Jiří Kajínek a Aleš Bejr, ale Kajínek nakonec ze souboje vycouval.

Zatím poslední Red Face 3 přinesl velmi zajímavé souboje, mimo jiné zápas 50 kg Reginy s 250 kg vážící Droběnou. I tentokrát nás čekala nevšední podívaná, ze známějších jmen se představil např. Diego Kotlár.

Red Face 4 přehled

Původně se měl 4. galavečer Red Face konat 15.6. v Brně v aréně Zoner Bobyhall, nakonec se ale jeho dějiště přesunulo a událost se koná o den dříve v největším pardubickém nákupním centru Atrium Palace.

RED FACE 4
Termín 14. června 2024
Místo Atrium Palace Pardubice
Disciplína MMA
Bojovníci Diego Kotlár, Nowis, Heretic, Tong Po
Jak sledovat PPV
Promotér Aleš Bejr

Red Face 4 program

Hlavním tahákem večera měl být souboj oblíbeného českého vraha Jiřího Kajínka s psychopatem Bejrem. Kajínek se ale rozhodl duelu neúčastnit, údajně měl požadovat garanci, že se mu nic nestane, což mu Bejr odmítl slíbit.

V tuto chvíli už známe kompletní Red Face 4 fight card, je na ní celkem 14 zápasů, z toho 12 v MMA a 2 v boxu s lokty.

Red Face 4 karta 🥊

RED FACE 4 FIGHT CARD
Box Patrik Jevický – Palihari
MMA Karolina Hrbková – Pocahontas
MMA Martin “Heretic” Taišl – Martin TongPo Freedom
MMA Nowis – Jakub Šorm
Box Diego Kotlár – Drzý Čert
MMA Diegova máma – Droběna zrušeno
MMA Kunštár – Džejár
MMA Lulu – Alexa
MMA Hošek/Svoboda – Biletskyi/Brož/Horník
MMA Slepička – 3 fighteři
MMA Kulas – Máša
MMA Kouďák – Hladový vlk
MMA Hollyman – Hájek
MMA Miroslav Řezníček – Alex Herák na body

Red Face výsledky

Výsledky ze čtvrtého turnaje Red Face 4 aktualizujeme ve výše uvedené tabulce.

Red Face online

Podobně jako u Clash of the Stars, tak i u Red Face platí, že online lze jednotlivé zápasy sledovat pouze přes placené PPV. Žádná televizní stanice tyto turnaje nevysílá, naladit se nedají ani na live streamech sázkových kanceláří.

Pokud jste měli zájem o live přenos ze čtvrtého galavečera Red Face, našli ho na webu playlive.net. Cena streamu se o 50 Kč zvýšila, vyšel tak na 249 Kč.

VIDEO: Tisková konference Red Face 4

Red Face 4 vstupenky

Pokud jste si chtěli koupit na galavečer Red Face 4 vstupenky, daly se bez problémů sehnat i několik dní před začátkem akce. Lístky se daly koupit na portálu TicketLIVE, ceny se pohybovaly od 290 Kč do 1 990 Kč.

I pár dní před galavečerem byloještě k dispozici spousta volných míst a to nejen na stání, ale i na sezení, případně do VIP.

Red Face kurzy

Zatímco na konkurenční galavečery COTS se kurzy pravidelně vypisují a třeba na blížící se Clash of the Stars 8 si můžete vsadit u Tipsportu, Fortuny i Chance, na Red Face žádná sázková kancelář kurzy v nabídce nemá.

Vzhledem k charakteru a nízké prestiži této organizace se zařazení zápasů Red Face do kurzových nabídek v nejbližší době ani očekávat nedá.

Red Face organizace

Česká bojová organizace Red Face vznikla v roce 2023, původně se mělo jednat o souboje ve fackování. Nakonec se ale jedná o klasické MMA zápasy, ovšem v netradičním pojetí s různými známými osobnostmi.

Letos se její hlavní tváří stal excentrický youtuber a herec Aleš Psychopat Bejr, který předtím působil u konkurenčního Clash of the Stars. Organizace má ale i tak problémy, např. minulý galavečer se ani nepodařilo vyprodat.

Další informace o organizaci Red Face, aktuality, fotky, videa a jiné zajímavosti najdete především na stránkách sociálních sítí:

Zdroje: facebook.com, instagram.com, youtube.com, ticketlive.cz