Red Face 3 – vstupenky, program, karta a výsledky!

Red Face 3, které se původně mělo konat 9. prosince 2023 je odloženo na rok 2024! Datum ještě není známé. Dole v článku najdete oficiální tiskovou zprávu.

Red Face 3

Red Face 3 bude už třetí měření sil zápasníků a influencerů s největší pravděpodobností v UNYP Areně v pražské Libni. Ještě ale není známé nové datum. V původní datum 9. prosince 2023 se akce nekoná!

Toto je oficiální tisková zpráva pořadatelů na vysvětlenou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RED FACE (@redface.cz)


INFORMACE DOLE V TEXTU TAK NEJSOU PLATNÉ!!!

Red Face 3 program

Red Face 3 program se měl původně konat už 18. listopadu, největší příznivci se ale dočkali a RED FACE VOLUME 3 je konečně za rohem!

Red Face program vůbec poprvé oživí souboj muž vs žena, ač zdání může klamat… Chybět nebude ani už známý a oblíbený booty slap. Vrcholem večera (minimálně pro mužskou část publika) ale nejspíš bude souboj dvou bývalých milenek Karlose Vémoly – Zdeňky Černé alias Lulu a playmate Denise Ayverdi.

Red Face 3 karta

Na tomto místě bude zveřejněna Red Face 3 fight card, jakmile bude oficiálně oznámena.

Red Face 3 fight card🥊

Red Face 3 výsledky

Výsledky Red Face 3 najdete na našem webu v tabulce výše nebo na oficiální stránce organizace.

Red Face 3 live

PPV (Pay-Per-View) na předchozí galavečery nebylo drahé, stálo pouhých 149 Kč, Red Face 3 PPV není na oficiálních stránkách red-face.cz ale momentálně ještě v prodeji, což je ani ne 2 týdny před zahájením zarážející…

Red Face 3 vstupenky

Zdá se tedy, že vlastnit Red Face 3 lístky je tou nejjistější variantou, stále jsou ještě k dispozici na ticketportal.cz! Cena začíná na 790 Kč, nejlevnější VIP seženete za 2 500 Kč.

Pokud stále váháte, mohlo by vás nalákat video z tiskové konference před 3. galavečerem.

VIDEO: REDFACE 3 Tiskovka

Red Face 3 oficiální vážení

Red Face 3 oficiální vážení je na programu v pátek 8.12., den před samotným Red Face #3.

Na tomto místě bude doplněno video Red Face 3 vážení.

Red Face 4

Tento úsek bude věnován už dalšímu Red Face. Datum a informace o prodeji vstupenek budou vypuštěny do světa na třetím galavečeru.

Red Face novinky

Důležité novinky o Red Face 3 budou pochopitelně ještě doplněny výše. Všechny důležité novinky organizace Red Face můžete sledovat dále na oficiálních kanálech.

Zdroj: red-face.cz, youtube.com