Clash of The Stars 8 – účastníci, zápasy, program, karta, výsledky

Oblíbený a sledovaný turnaj známých osobností Clash of the Stars má před sebou osmý galavečer. Podívejte se kde a v kolik hodin se koná, jací jsou jeho účastníci, kde můžete všechny zápasy sledovat online, kolik stojí vstupenky nebo kde si lze na Clash vsadit.

Clash of the Stars 8

Clash of the Stars 8 se koná v červnu, už teď se ale můžeme těšit na celou řadu atraktivních soubojů mezi různými celebritami nebo influencery.

Minule byl hlavním bodem programu zápas Bejr vs. Soukup, který ale skončil velmi rychle. Uvidíme, jaký zápas večera nás čeká nyní.

I tentokrát je možné sledovat Clash of the Stars live z pohodlí domova, opět se dá koupit PPV live stream. V televizi ani u sázkových kanceláří se ale tyto zápasy bohužel nevysílají, zdarma Clash of the Stars sledovat nejde.

Clash of the Stars 8 datum

V pořadí již osmý galavečer organizace Clash of the Stars se koná v sobotu 22. června, tentokrát se akce přesouvá z Prahy až na sever Moravy.

Akce se koná v ostravské Ostravar Aréně, kde hrají svoje domácí zápasy v hokejové Tipsport extralize Vítkovice a kde se letos koná i MS v hokeji 2024.

CLASH OF THE STARS 8
Termín 22. června 2024
Místo Ostravar Aréna, Ostrava
Disciplína MMA, box, thai box
Bojovníci Václav Mikulášek, Karlos Benda, Hanka Gelnarová
Jak sledovat PPV
Promotér Tomáš Linh Le Sy

Clash of the Stars 8 program

Už brzy se dozvíme, jaký bude mít Clash of the Stars 8 program. Organizátoři mimo jiné připravují speciální zápas, v jehož průběhu se budou měnit pravidla. První kolo tohoto zápasu bude v boxu, druhé v thai boxu a třetí v MMA.

Clash of the Stars 8 účastníci

Zatím ještě nevíme, jací budou v Clash of the Stars 8 účastníci, alespoň pár jmen už je ale jasných.

Uskuteční se např. souboj mezi známou influencerkou Hankou Gelnarovou a bývalou profesionální bojovnicí Michaelou Dostálovou, který se měl původně konat už při šestém galavečeru.

Na COTS 8 by měli bojovat také zkušený MMA bojovník Václav „Baba Jaga“ Mikulášek, fitness instruktor Karlos Benda, Pavel „Snejks“ Měsíček, Fredy Krígl a spousta dalších známých osobností. Postupně zde uvedeme jejich kompletní seznam.

Clash of the Stars 8 karta

Zde se můžete podívat, jak vypadá pro Clash of the Stars 8 karta s jednotlivými zápasy, průběžně ji pro vás aktualizujeme.

COTS 8 FIGHT CARD
MMA Hana „KrutoHanka“ Gelnarová – Michaela „Miss Problem“ Dostálová
MMA Václav Baba Jaga Mikulášek – ?
MMA Karlos Benda – ?
MMA Pavel Snejks Měsíček – ?

Clash of the Stars 8 výsledky

Clash of the Stars 8 výsledky najdete po skončení galavečera ve výše uvedené tabulce.

Clash of the Stars 8 online

Pokud chcete sledovat Clash of the Stars 8 online, musíte si koupit oficiální PPV stream. Galavečery této organizace nevysílá nejen žádná televize, ale nejsou bohužel ani na streamech sázkových kanceláří.

PPV si můžete koupit pouze na adrese clashofthestars.tv, kde jsou dostupné i záznamy předchozích galavečerů.

COTS 8 vstupenky

Na COTS 8 vstupenky byly vyprodány neuvěřitelně rychle, pořadatelům se povedlo všechna místa prodat ještě během Clash of the Stars 7.

Pokud se ale chcete galavečera zúčastnit, pořád máte šanci na něj lístky sehnat. K dostání jsou na různých internetových bazarech, počítejte ale s vyšší cenou.

Clash of the Stars kurzy

Na Clash of the Stars kurzy pravidelně vypisují české sázkové kanceláře, už nyní si tak na jednotlivé zápasy můžete vsadit např. u Fortuny, Tipsportu nebo Chance.

VSAĎTE SI NA CLASH ▷

U sázkové kanceláře Fortuna, která je mimochodem jedním z hlavních partnerů této organizace, navíc můžete získat 600 Kč bonus jen za samotnou registraci a ověření účtu.

Zdroje: ticketportal.cz, clashofthestars.tv, mmashorties.cz