Box: Anthony Joshua vs. Oleksandr Usyk 2 – datum odvety, fight card, livestream, video!

Dlouho očekávaná odveta Anthony Joshua a Oleksandr Usuk je tady. Souboj o tituly v těžké váze se uskuteční 20. srpna v Saúdské Arábii. Kde sledovat box Joshua vs Usyk 2, profily bojovníků, kompletní fight card, livestream a všechny důležité informace o zápase!

PROGRAM A VÝSLEDKY ↓   

Box Joshua vs Usyk 2

Box Joshua vs Usyk 2 je odvetou atraktivního zápasu box Joshua vs Usyk, který se konal 25. září 2021. Po méně než roce tak uvidíme opět skvělý box, ve kterém půjde o všechno! Podívejte se na program, kde sledovat box live či profily bojovníků.

Joshua vs Usyk 2

Kdy se koná box Joshua vs Usyk 2?

Box Joshua vs Usyk 2 by se měl uskutečnit v sobotu 20. srpna 2022. Zatím není určen přesný čas zápasu, o přesné hodině začátku eventu vás budeme včas informovat.

TIP ❱ Jak sledovat box živě › 

Kde se bude konat zápas Anthony Joshua vs Oleksandr Usyk 2?

Zápas Anthony Joshua vs Oleksandr Usyk 2 by se měl konat v Jeddahu v Saúdské Arábii.

V roce 2019 zde v Arábii Anthony Joshua vyhrál zpět své tituly, o které jej v prvním souboji připravil americký boxer Andy Ruiz.

JOSHUA USYK
britská národnosť ukrajinská
31 vek 34
198 cm výška 191 cm
váha
26 zápasy 19
24 (22 KO) výhry 19 (13 KO)
2 prehry 0
0 remízy 0

Usyk vs Joshua odveta kurzy

Kurzová nabídka na zápas Usyk vs Joshua odveta je velmi zajímavá. Na vítěze zápasu si můžeme vsadit v sázkové kanceláři Tipsport, která novým uživatelům nabízí štědrý bonus.

Na vítězství Olexandra Usyka je vypsaný kurz 1.55, přičemž na vítězství Joshua je až kurz 2.64, což rozhodně stojí za vyzkoušení. Předpokládá se totiž mnohem více vyrovnaný zápas, než napovídají samotné kurzy.

Box Joshua vs Usyk 2 program

Box Joshua vs Usyk 2 bude nejočekávanějším zápasem v letošním roce. Bude to souboj o všechno hlavně pro britského boxera, který chce titulové pásy opět vlastnit.

Zápasová karta Joshua vs Usyk 2

Fight card budeme aktualizovať!

 FIGHT CARD
Heavyweight Anthony Joshua vs. Oleksandr Usyk

Box Joshua vs Usyk 2

Uběhlo sedm mísíců od prvního zápasu obou boxerů a teprve nyní se manažeři dohodli na očekávané odvetě. Box Joshua vs Usyk bude boj o jednotný titul v těžké váze.

Joshua měl před prvním duelem klauzuli o odvetném zápase a po prohře bylo jasné, že se tato odveta uskuteční. Britský boxer už jednou o své tituly přišel, když prohrál s Andy Ruizem, ale v odvetě se mu podařilo Američana porazit.

Joshuova prohra s Usykem byla druhá v jeho posledních čtyřech zápasech.

Pro Usyka bude tento zápas velmi zvláštní, protože před připravou na tento souboj, pomáhal ukrajinské armádě v boji proti ruské agresi na Ukrajině.

Nebyl jediným ukrajinským boxerem, který se přidal k armádě, přidali se i bratři Kličkovci a bývalý mistr světa WBO, WBA Vasyl Lomačenko.

VIDEO: tlačová konferencia k zápasu

Kde sledovať box Joshua vs Usyk 2 live v TV a online

Kde sledovat box Joshua vs Usyk 2 live v TV a online. Je několik možností, jak můžete sledovat box Joshua vs Usyk 2 live v TV a online.

Podívejte se na možné způsoby jak si prohlédnout světový box živě a vyberte si pro sebe to nejideálnější.

TIP ❱ Kalendář MMA 2022 › 

Anthony Joshua vs Oleksandr Usyk livestream na PPV

Jeden ze způsobů jak sledovat zápas Anthony Joshua vs Oleksander Usyk live je přes oficiální livestream na PPV (pay-per-view).

Tento livestream má v nabídce také britská televize Sky Sports. Cena za tuto službu je přibližně 17 liber.

Joshua vs Usyk 2 live prenos na DAZN

Stremovací služba DAZN bude s určitostí vysílat box Joshua vs Usyk 2. Tato placená platforma vysílá ty nejlepší boxerské zápasy po celým světe.

Poplatek za tuto službu je 2 eura na měsíc. Jedná se o skvělý způsob jak si prohlédnout box v HD kvalitě za nízkou cenu.

Box Joshua vs Usyk 2 live v TV

Ještě není známo která televize odvysílá box Joshua vs Usyk 2, ale v minulosti bylo zvykem, že boxerské zápasy jsme mohli vidět na sportovní stanici Nova Sport 1 a 2 a některé odvysílala i Sport 2.

Bojové sporty živě

První zápas Usyk vyhrál na body!

Box Joshua vs Usyk byl jedním z nejočekávanějších zápasů v roce 2021. Vítězem zápasu se stal Oleksand Usyk, když vyhrál na body po 12. kole! Zůstává tak neporaženým bojovníkem!

VIDEO: sestřih zápasu Joshua vs. Usyk

Kto je Anthony Joshua ?

Meno: Anthony Joshua
Prezdívka: AJ
Národnost: Veľká Británia
Narození: 15. říjen 1989, Watford, Hertfordshire
Výška: 198 cm
Rozpětí rukou: 208 cm
Postoj: klasický
Počet zápasů: 26
Výhry/prohry/remízy: 24 – 2 – 0 (22 KO)
Úspěchy: Majster sveta WBA, IBF, WBO, IBO a zlato z OH 2012

Anthony Joshua je britský profesionální boxer a bývalý šampion titulů IBF, WBA, WBO a IBO (všechny 2019). Kromě toho je také olympijský vítěz supertěžké váhy na olympijských hrách v Londýně 2012.

Díky jeho dlouhému rozpětí rukou není snadné s ním bojovat a většinu svých soupeřů ukončí na KO! Během své profesionální kariéry zaznamenal jen dvě prohry a to proti boxerovi Andy Ruiz a o tituly ho připravil právě Olekxandr Usyk.

VIDEO: sestřihy Anthonyho Joshuu

Kto je Oleksandr Usyk ?

  • Meno: Oleksandr Usyk
  • Přezdívka: The Cat, Olek
  • Národnost: Ukrajinská
  • Narození: 17. leden 1987, Simferopol
  • Výška: 191 cm
  • Rozpětí rukou: 198 cm
  • Postoj: opačný gard
  • Počet zápasů: 19
  • Výhry/prohry/remízy: 19 – 0 – 0 (13 KO)
  • Úspěchy: zlato na OH 2012, Majster sveta WBO, WBA, WBC, IBO a IBF

Oleksandr Usyk je profesionální boxer z Ukrajiny, který dosud nikdy nebyl poražen. Mezi jeho největší úspěchy v amatérské kariéře patří olympijské zlato v těžké váze na LOH v Londýně v roce 2012. Profesionálnímu boxu se začal věnovat v roce 2013

V roce 2016 zaznamenal další úspěch, když se stal mistrem světa organizace WBO. V roce 2018 se následně stal mistrem světa organizací WBC, WBA a IBF.

Oleksandr Usyk má výšku 191 cm, je levák a jeho rozpětí paží je 198 cm. Usyk je ženatý s manželkou Katerin a mají celkem 3 děti narozené v letech 2009, 2013 a 2015.

V roce 2021 se stal šampionem WBA, IBF, WBO, IBO, když porazil Antonyho Joshuu.

VIDEO: sestřihy Oleksandra Usyka

Zdroje: wikipedia.com, youtube.com, dazn.com, skysports.com