Kde sledovat snooker live – živě v TV, online na internetu, live stream zdarma

Snooker patří mezi kulečníkové sporty a populární je zejména ve Velké Británii. Svoje fanoušky má ale po celém světě, včetně Česka. Podívejte se, kde sledovat snooker live v televizi nebo online na internetu a kde se vysílají live streamy zdarma.

SNOOKER LIVE ZDARMA ▷

Snooker live

Ten nejlepší snooker live můžete sledovat v přímých přenosech v televizi, zdarma ho vysílají některé sázkové kanceláře. K vidění jsou nejen nejdůležitější turnaje, jako je MS snooker, ale i celá řada dalších turnajů světové World Snooker Tour.

Snooker live stream

Pokud se na tento sport chcete dívat zdarma, snooker live stream vám nabídnou sázkové kanceláře, které vysílají spoustu turnajů během celého roku. Sledovat sportovní přenosy ze snookeru je možné např. na TV Tipsport nebo na TV Chance.

Snooker live TV Tipsport

Snooker live TV Tipsport vysílá, stejně jako spoustu dalších sportovních odvětví. Díky TV Tipsport můžete zdarma sledovat nejen snooker, ale i nejlepší fotbal, hokej, tenis, basketbal a jiné soutěže a ligy z celého světa.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat snooker na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „SNOOKER“
  4. Zvolte turnaj a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování snookeru na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 300 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Snooker live TV Chance

Další sázkovou kanceláří, která hru gentlemanů vysílá, je Chance. Snooker live TV Chance nabízí ze stejných turnajů jako Tipsport, i zde najdete širokou nabídku sportovních přenosů z celého světa.

SPUSTIT TV CHANCE ▷

Jak sledovat snooker na TV Chance

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „SNOOKER“
  4. Zvolte turnaj a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování snookeru na TV Chance nezapomeňte využít vstupní bonus 200 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Snooker živě v TV

Kromě live streamů je i možnost sledovat snooker živě v TV. Sice se nevysílá na bezplatných programech, nicméně fanoušci tohoto sportu mají možnost si objednat sportovní balíček a vidět tak nejlepší snookerové hráče živě v akci.

Eurosport snooker live

Tradičním vysílatelem snookeru jsou u nás placené kanály Eurosport, které se vyjma Skylinku dají naladit skoro u všech poskytovatelů. Eurosport snooker live vysílá pravidelně ze všech důležitých turnajů, přenosy se vysílají jak na Eurosport 1, tak i na Eurosport 2.

Snooker live na Nova Sport 6

Snooker live na Nova Sport 6 je zajímavým doplněním této nové sportovní stanice. Televizní kanál Nova Sport 6 se zaměřuje primárně na vysílání Moto GP, kromě toho ale program zahrnuje i špičkový evropský fotbal, extrémní sporty, házenou nebo právě snooker, ze kterého vysílá i live přenosy.

Snooker online přenos na internetu

Snooker online přenos na internetu se dá sledovat na některých streamovacích platformách. U nás je z nich dostupná matchroom.live, kde se vysílá nejen online snooker live, ale i pool, na webu ale mají uvedeny i další sporty, jako je box, golf, poker, šipky, basketbal, stolní tenis, gymnastika a řada dalších.

Jedná se ale o placenou službu, vybrat si u ní můžete mezi denní, měsíčním a ročním předplatným. Přístup na jeden den vás vyjde na 1,99 eur, na měsíc 5,99 eur a na rok 49,99 eur.

Snooker záznam

Snooker záznam z jednotlivých turnajů se dá sledovat např. na již zmíněném Eurosportu, který mu věnuje velkou část vysílacího prostoru, další možností je plaftorma matchroom a samozřejmě také YouTube.

VIDEO: Snooker na Eurosportu

Snooker sestřihy

Nejlepší snooker sestřihy z jednotlivých turnajů a ukázky těch nejkrásnějších strků nabízí specializovaný YouTube kanál Eurosport Snooker, dalším místem, kde sestřihy najdete, je oficiální kanál WST World Snooker Tour.

Snooker live výsledky

Nejen kompletní snooker live výsledky ze všech turnajů, ale i průběžné stavy jednotlivých duelů můžete sledovat na portálu livesport.cz, kde vždy najdete aktuální výsledky z několika desítek sportů a nepřeberného množství domácích i zahraničních soutěží.

Zdroje: wikipedia.org, tipsport.cz, chance.cz, eurosport.com, nova.cz, matchroom.live, wst.tv