MS juniorů v hokeji live: Kde sledovat MS hokej U20 živě v TV nebo online

MS juniorů v hokeji live můžete tento rok sledovat od 26. prosince 2023 do 5. ledna 2024. V článku se dozvíte, kde sledovat MS hokej U20 live v TV, online na internetu nebo live stream na mobilním telefonu nebo tabletu. Podívejte se na všechny možnosti!

SLEDUJTE MS JUNIORŮ ŽIVĚ ▷

MS juniorů v hokeji live

Přinášíme vám kompletní přehled možností, jak sledovat MS juniorů 2024 live v TV, online nebo přes live stream zdarma.

Čeští mladíci v základní skupině postupně čelí výběru Slovenska, Norska, USA a Švýcarska. Zápas proti Slovensku je úplně 1. na turnaji a začíná tak už ve 12:00h. Všechna zbylá utkání českého týmu ve skupině mají začátek v 17:00h.

MS juniorů 2024 live

Jelikož na MS U20 nastupují borci z nejvyšší mládežnické kategorie, má velkou sledovanost. K vidění je proto mnoha různými způsoby. Klasicky na TV, přes live stream sázkových kanceláří, online na internetu nebo live přes mobil.

MS v hokeji do 20 let v TV

MS v hokeji do 20 let v TV je možné sledovat klasicky na obrazovkách ČT sport live. Česká televize bude s jistotou vysílat všechny zápasy české reprezentace včetně těch z play-off.

Dá se očekávat, že divákům nabídne taky finále a zápas o 3. místo i při případné české neúčasti. Zbylá utkání by se měla objevit na internetové ČT sport Plus.

 

MS hokej U20 live stream

MS hokej U20 live stream je možné sledovat prostřednictvím Fortuna TV. Stačí se zaregistrovat. Po dokončení registrace navíc automaticky získáte bonus 600 Kč.

Jak sledovat MS hokej U20 live stream zdarma

  1. Vytvořte si účet u Fortuny
  2. Pro sledování se registrujte.
  3. Bonus: Po registraci získáte vstupní bonus 600 Kč zdarma.
  4. Tip: Využijte získaný bonus na minimální sázky (5 Kč). Tak můžete sledovat celé MS zdarma.

SPUSTIT FORTUNA TV ▷

MS v hokeji juniorů online

MS v hokeji juniorů online je možné shlédnout rovněž na webu České televize – sport.ceskatelevize.cz. Všechny přenosy (takže i MS hokej U20 live stream) jsou ale dostupné pouze na území České republiky.

MS juniorů 2024 live na mobilu

Je více způsobů, jak sledovat MS juniorů 2024 live na mobilu. Nejpohodlnějším řešením jsou mobilní aplikace. Ty šetří nejen baterii, ale hlavně objem spotřebovaných dat.

MS juniorů 2024 live Fortuna aplikace

Sázková kancelář Fortuna nabízí přehlednou mobilní aplikaci, kde můžete mimo vsázení pohodlně sledovat MS hokej U20 live, navíc přes celou obrazovku.

MS juniorů 2024 live ČT sport aplikace

MS hokej U20 live lze sledovat také přes aplikaci ČT sport, kde mimo sledování live přenosů můžete pročítat články, které jsou mnohdy doplněny o videa.

MS U20 video sestřihy

MS U20 video sestřihy jsou jako obvykle na oficiálním YouTube kanálu IIHF, oficiálním twitterovém účtu Českého hokeje a mohly by se objevit i na livesport.cz.

MS U20 2024 výsledky

MS U20 2024 výsledky i tabulky pro vás budeme pravidelně aktualizovat na našich stránkách, ale je tu i jiná možnost – livesport.cz.

Zdroje: IIHF.com, Wikipedia.org, YouTube, Tipsport