MS juniorů v hokeji live: Kde sledovat MS hokej U20 živě v TV nebo online

MS juniorů v hokeji live můžete tento rok sledovat od 26. prosince 2022 do 3. ledna 2023. V článku se dozvíte, kde sledovat MS hokej U20 live v TV, online na internetu nebo live stream na mobilním telefonu nebo tabletu. Podívejte se na všechny možnosti!

MS U20 v hokeji live stream na TV Tipsport

MS juniorů v hokeji live

Přinášíme vám kompletní přehled možností, jak sledovat MS juniorů 2023 live v TV, online nebo přes live stream zdarma.

Čeští mladíci v základní skupině postupně čelí výběru Kanady, Rakouska, Švédska a Německa.

Opravdový fanoušek musí u prvních dvou zápasů skousnout zuby, začínají totiž půl hodiny po půlnoci. Další dva shodně v 19:30.

MS juniorů 2023 live

Jelikož na MS U20 nastupují borci z nejvyšší mládežnické kategorie, má velkou sledovanost. K vidění je proto mnoha různými způsoby. Klasicky na TV, přes live stream sázkových kanceláří, online na internetu nebo live přes mobil.

MS v hokeji do 20 let v TV

MS v hokeji do 20 let v TV je možné sledovat klasicky na obrazovkách ČT sport live. Česká televize bude s jistotou vysílat všechny zápasy české reprezentace včetně těch z play-off. Dá se očekávat, že divákům nabídne taky finále a zápas o 3. místo i při případné české neúčasti.

MS U20 v hokeji live stream na TV Tipsport

MS hokej U20 live stream

MS hokej U20 live stream je možné sledovat prostřednictvím TV Tipsport. Stačí se zaregistrovat. Po dokončení registrace navíc automaticky získáte bonus 300 Kč.

Jak sledovat MS hokej U20 live stream zdarma

  1. Vytvořte si účet na Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zdarma 7 dní.
  3. Pro další sledování se registrujte a vsaďte alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Bonus: Po registraci získáte vstupní bonus 300 Kč zdarma.
  5. Tip: Využijte získaný bonus na minimální sázky (5 Kč). Tak můžete sledovat celé MS zdarma.

SPUSTIT TV TIPSPORT ►

Live stream je možné sledovat rovněž na Chance TV.

MS v hokeji juniorů online

MS v hokeji juniorů online je možné shlédnout rovněž na webu České televize – sport.ceskatelevize.cz. Všechny přenosy (takže i MS hokej U20 live stream) jsou ale dostupné pouze na území České republiky.

MS juniorů 2023 live na mobilu

Je více způsobů, jak sledovat MS juniorů 2023 live na mobilu. Nejpohodlnějším řešením jsou mobilní aplikace. Ty šetří nejen baterii, ale hlavně objem spotřebovaných dat.

MS juniorů 2023 live Tipsport aplikace

Sázková kancelář Tipsport nabízí přehlednou mobilní aplikaci, kde můžete mimo vsázení pohodlně sledovat MS hokej U20 live, navíc přes celou obrazovku.

MS juniorů 2023 live ČT sport aplikace

MS hokej U20 live lze sledovat také přes aplikaci ČT sport, kde mimo sledování live přenosů můžete pročítat články, které jsou mnohdy doplněny o videa.

MS U20 video sestřihy

MS U20 video sestřihy jsou jako obvykle na oficiálním YouTube kanálu IIHF, oficiálním twitterovém účtu Českého hokeje a mohly by se objevit i na livesport.cz.

MS U20 2023 výsledky

MS U20 2023 výsledky i tabulky pro vás budeme pravidelně aktualizovat na našich stránkách, ale je tu i jiná možnost – livesport.cz.

Zdroje: IIHF.com, Wikipedia.org, YouTube, Tipsport