EURO 2020 / 2021 bonus 500 Kč zdarma

Program, výsledky i tabulky mistrovství světa v hokeji 2018

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Skupina A (Kodaň): Rusko, Švédsko, Česká republika, Švýcarsko, Bělorusko, Slovensko, Francie, Rakousko.

Skupina B (Herning): Kanada, Finsko, USA, Německo, Norsko, Lotyšsko, Dánsko, Jižní Korea.

Přímé přenosy z hokejového MS 2018 nabídne českým fanouškům jako tradičně Česká televize.
Sledujte online přenos: ČT Sport živě a zdarma »

Podívejte se na program, výsledky a tabulky mistrovství světa v hokeji 2018:

Podívejte se na program, výsledky i tabulky mistrovství světa v hokeji 2018

MS V HOKEJI 2018 ↓ TABULKY

MS 2018 V HOKEJI ↓ STŘELCI

 


Kompletní program MS v hokeji 2018 a výsledky zápasů

Den Čas Zápas Místo Přenos/Výsledek
4.5.2018 16:15 Rusko – Francie Kodaň   7:0
4.5.2018 16:15 USA – Kanada Herning   5:4 sn
4.5.2018 20:15 Švédsko – Bělorusko Kodaň   5:0
4.5.2018 20:15 Německo – Dánsko Herning   2:3 sn
5.5.2018 12:15 Švýcarsko – Rakousko Kodaň   3:2 p
5.5.2018 12:15 Norsko – Lotyšsko Herning   2:3 p
5.5.2018 16:15 Bělorusko – Francie Kodaň   2:6
5.5.2018 16:15 Finsko – Jižní Korea Herning   8:1
5.5.2018 20:15 ČESKO – Slovensko Kodaň   3:2 p
5.5.2018 20:15 USA – Dánsko Herning   4:0
6.5.2018 12:15 Rusko – Rakousko Kodaň   7:0
6.5.2018 12:15 Kanada – Jižní Korea Herning   10:0
6.5.2018 16:15 Švédsko – ČESKO Kodaň   3:2
6.5.2018 16:15 Německo – Norsko Herning   4:5 sn
6.5.2018 20:15 ŠvýcarskoSlovensko Kodaň   2:0
6.5.2018 20:15 Finsko – Lotyšsko Herning   8:1
7.5.2018 16:15 Rusko – Bělorusko Kodaň   6:0
7.5.2018 16:15 USA – Německo Herning   3:0
7.5.2018 20:15 Švédsko – Francie Kodaň   4:0
7.5.2018 20:15 Kanada – Dánsko Herning   7:1
8.5.2018 16:15 Slovensko Rakousko Kodaň   4:2
8.5.2018 16:15 Lotyšsko – Jižní Korea Herning   5:0
8.5.2018 20:15 ČESKO – Švýcarsko Kodaň   5:4 p
8.5.2018 20:15 Finsko – Norsko Herning   7:0
9.5.2018 16:15 Švýcarsko – Bělorusko Kodaň   5:2
9.5.2018 16:15 Německo – Jižní Korea Herning   6:1
9.5.2018 20:15 Švédsko – Rakousko Kodaň   7:0
9.5.2018 20:15 Finsko – Dánsko Herning   2:3
10.5.2018 16:15 Slovensko – Francie Kodaň   3:1
10.5.2018 16:15 USA – Lotyšsko Herning   3:2 p
10.5.2018 20:15 Rusko – ČESKO Kodaň   2:3 p
10.5.2018 20:15 Kanada – Norsko Herning   5:0
11.5.2018 16:15 Francie – Rakousko Kodaň   5:2
11.5.2018 16:15 Norsko – Dánsko Herning   0:3
11.5.2018 20:15 ČESKOBělorusko Kodaň   3:0
11.5.2018 20:15 USA – Jižní Korea Herning   13:1
12.5.2018 12:15 ŠvédskoSlovensko Kodaň   3:4 p
12.5.2018 12:15 Německo – Lotyšsko Herning   1:3
12.5.2018 16:15 Bělorusko – Rakousko Kodaň   0:4
12.5.2018 16:15 Dánsko – Jižní Korea Herning   3:1
12.5.2018 20:15 Rusko – Švýcarsko Kodaň   4:3
12.5.2018 20:15 Kanada – Finsko Herning   1:5
13.5.2018 16:15 ČESKO – Francie Kodaň   6:0
13.5.2018 16:15 USA – Norsko Herning   9:3
13.5.2018 20:15 Švédsko – Švýcarsko Kodaň   5:3
13.5.2018 20:15 Finsko – Německo Herning   2:3 p
14.5.2018 16:15 RuskoSlovensko Kodaň   4:0
14.5.2018 16:15 Norsko – Jižní Korea Herning   3:0
14.5.2018 20:15 ČESKO – Rakousko Kodaň   4:3
14.5.2018 20:15 Kanada – Lotyšsko Herning   2:1 p
15.5.2018 12:15 Švýcarsko – Francie Kodaň   5:1
15.5.2018 12:15 Finsko – USA Herning   6:2
15.5.2018 16:15 BěloruskoSlovensko Kodaň   4:7
15.5.2018 16:15 Kanada – Německo Herning   3:0
15.5.2018 20:15 Rusko – Švédsko Kodaň   1:3
15.5.2018 20:15 Lotyšsko – Dánsko Herning   1:0
Čtvrtfinále
17.5.2018 16:15 Rusko – Kanada Kodaň  4:5 p
17.5.2018 16:15 USA – Česko Herning  3:2
17.5.2018 20:15 Švédsko – Lotyšsko Kodaň  3:2
17.5.2018 20:15 Finsko – Švýcarsko Herning  2:3
Semifinále
19.5.2018 15:15 Švédsko – USA Kodaň  6:0
19.5.2018 19:15 Kanada – Švýcarsko Kodaň  2:3
O třetí místo
20.5.2018 15:45  USA – Kanada Kodaň  4:1
Finále
20.5.2018 20:15  Švédsko – Švýcarsko Kodaň  3:2 n