Kde sledovat MS v hokeji 2018 zdarma – online přenosy živě

Mistrovství světa v hokeji bude opět možné sledovat živě. Fanoušci hokeje, kteří se nemohou podívat na zápasy přímo v místě konání samozřejmě o hokejový zážitek, kterým toto MS v hokeji bezesporu bude, nepřijdou.

Diváci si mohou vybrat z kompletní nabídky přenosů televizí, díky kterým nemusí přijít ani o jeden jediný zápas. Skvělou hokejovou nabídkou nás bude opět zásobovat ČT Sport, ale zapomínat nesmíme ani na slovenské (RTVS) a další zahraniční televize, které svými přenosy kompletně online pokryjí všechny zápasy na hokejovém šampionátu.

MS hokej 2018 ČT Sport

Přímé přenosy z hokeje má už velice dlouho pod svými křídly Česká televize, nejinak je tomu bude i u MS v hokeji 2018. Na kanálech ČT Sport, případně ČT2 budeme moci sledovat drtivou většinu zápasů základních skupin a pochopitelně všechny utkání play off a boje o medaile.
Sledujte ČT Sport online ›

MS hokej 2018 RTVS

Letošní Mistrovství světa v hokeji stejně jako v předchozích letech přináší živě Slovenská televize. Všechny duely slovenské reprezentace přinese v přímém přenosu RTVS Jednotka a RTVS Dvojka.
Sledujte RTVS online ›

MS hokej 2018 Live streaming

Další alternativou je bezesporu internetový online stream, který je živě a zdarma. Tyto streamy nicméně občas bojují s nižší kvalitou přenosu.
Sledujte MS 2018 živě zde ›

MS hokej 2018 živě

Lepší možností je využít TV Tipsport, která se specializuje na hokejové živé přenosy. Po registraci se pak můžete zcela zdarma dívat na vybraný hokejový zápas.
Sledujte MS 2018 živě ›

MS hokej 2018 stream

Na Fortuna TV můžete sledovat živě všechny zápasy MS! Sledujte naše borce nebo třeba předpokládanou jízdu Kanady za titulem!
Dívejte se na všechny zápasy live ›

Sledujte MS 2018 online zde!