EURO 2020 / 2021 bonus 500 Kč zdarma

MS v hokeji 2018 – kompletní rozpis zápasů a složení skupin

Složení základních skupin MS v hokeji 2018 v Dánsku

Skupina A – Kodaň:
Rusko (2), Švédsko (3), Česko (6), Švýcarsko (7), Bělorusko (10), Slovensko (11), Francie (13), Rakousko (16)

Skupina B – Herning:
Kanada (1), Finsko (4), USA (5), Německo (8), Norsko (9), Lotyšsko (12), Dánsko (14), Jižní Korea (21)

Čísla v závorce značí umístění země v žebříčku IIHF.

MS v hokeji 2018 – kompletní rozpis zápasů

Celkový program zápasů na Mistrovství světa v hokeji 2018. Na programu je celkem 64 utkání.

Skupina A v Kodani:

pátek 4. 5. od 16:15 Rusko – Francie
pátek 4. 5. od 20:15 Švédsko – Bělorusko

sobota 5. 5. od 12:15 Švýcarsko – Rakousko
sobota 5. 5. od 16:15 Francie – Bělorusko
sobota 5. 5. od 20:15 Česko – Slovensko

neděle 6. 5. od 12:15 Rakousko – Rusko
neděle 6. 5. od 16:15 Švédsko – Česko
neděle 6. 5. od 20:15 Švýcarsko – Slovensko

pondělí 7. 5. od 16:15 Bělorusko – Rusko
pondělí 7. 5. od 20:15 Švédsko – Francie

úterý 8. 5. od 16:15 Rakousko – Slovensko
úterý 8. 5. od 20:15 Česko – Švýcarsko

středa 9. 5. od 16:15 Švýcarsko – Bělorusko
středa 9. 5. od 20:15 Švédsko – Rakousko

čtvrtek 10. 5. od 16:15 Slovensko – Francie
čtvrtek 10. 5. od 20:15 Česko – Rusko

pátek 11. 5. od 16:15 Francie – Rakousko
pátek 11. 5. od 20:15 Bělorusko – Česko

sobota 12. 5. od 12:15 Slovensko – Švédsko
sobota 12. 5. od 16:15 Rakousko – Bělorusko
sobota 12. 5. od 20:15 Rusko – Švýcarsko

neděle 13. 5. od 16:15 Francie – Česko
neděle 13. 5. od 20:15 Švýcarsko – Švédsko

pondělí 14. 5. od 16:15 Rusko – Slovensko
pondělí 14. 5. od 20:15 Česko – Rakousko

úterý 15. 5. od 12:15 Švýcarsko – Francie
úterý 15. 5. od 16:15 Bělorusko – Slovensko
úterý 15. 5. od 20:15 Rusko – Švédsko

Skupina B v Herningu:

pátek 4. 5. od 16:15 USA – Kanada
pátek 4. 5. od 20:15 Německo – Dánsko

sobota 5. 5. od 12:15 Norsko – Lotyšsko
sobota 5. 5. od 16:15 Finsko – Jižní Korea
sobota 5. 5. od 20:15 Dánsko – USA

neděle 6. 5. od 12:15 Jižní Korea – Kanada
neděle 6. 5. od 16:15 Německo – Norsko
neděle 6. 5. od 20:15 Lotyšsko – Finsko

pondělí 7. 5. od 16:15 USA – Německo
pondělí 7. 5. od 20:15 Kanada – Dánsko

úterý 8. 5. od 16:15 Jižní Korea – Lotyšsko
úterý 8. 5. od 20:15 Finsko – Norsko

středa 9. 5. od 16:15 Německo – Jižní Korea
středa 9. 5. od 20:15 Finsko – Dánsko

čtvrtek 10. 5. od 16:15 USA – Lotyšsko
čtvrtek 10. 5. od 20:15 Norsko – Kanada

pátek 11. 5. od 16:15 Dánsko – Norsko
pátek 11. 5. od 20:15 USA – Jižní Korea

sobota 12. 5. od 12:15 Lotyšsko – Německo
sobota 12. 5. od 16:15 Dánsko – Jižní Korea
sobota 12. 5. od 20:15 Kanada – Finsko

neděle 13. 5. od 16:15 Norsko – USA
neděle 13. 5. od 20:15 Německo – Finsko

pondělí 14. 5. od 16:15 Jižní Korea – Norsko
pondělí 14. 5. od 20:15 Kanada – Lotyšsko

úterý 15. 5. od 12:15 Finsko – USA
úterý 15. 5. od 16:15 Kanada – Německo
úterý 15. 5. od 20:15 Lotyšsko – Dánsko

Play-off:

čtvrtek 17.5. čtvrtfinále

sobota 19.5. semifinále

neděle 20.5. boj o bronz a finále