Hokejová Liga Mistrů živě! Sleduje hokejovou CHL live – v TV, online a live stream zdarma!

Hokejová Liga Mistrů neboli CHL, jak zní anglická zkratka, je momentálně jediná celoevropská hokejová soutěž. Přinášíme přehled možností, jak sledovat Hokejovou Ligu Mistrů v TV, online na internetu nebo přes live stream v mobilu. 

HOKEJOVÁ LM LIVE
TV Tipsport Mobil LIVE › 300 Kč bez vkladu
Chance TV Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
Sazkabet TV ✅ Mobil LIVE › 500 Kč na ruku
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hokejová Liga Mistrů živě

Hokejová Liga Mistrů živě, jíž se pravidelně účastní i týmy z české Tipsport Extraligy, je dostupná u vícero poskytovatelů, ať už v televizi nebo na internetu, za poplatek i zdarma.

Hokejová liga mistrů v TV

Hokejová liga mistrů v TV je minimálně do konce letošního ročníku dostupná na televizních programech Sport 1 a Sport 2. CHL live je na těchto programech velmi žádaná, hned po F1 živě nebo Evropské lize live.

Liga mistrů hokej Sport 1 a Sport 2

Práva na prestižní hokejovou Ligu mistrů vlastní společnost AMC, v jejímž portfoliu jsou i kanály Sport 1 a Sport 2.

Na těchto programech můžete stále sledovat týmy Vítkovic a Pardubic, které stále figurují ve vyřazovacích bojích.

HOKEJOVÁ LIGA MISTRŮ V TV
20.2. FINÁLE
19:30h Servette Ženeva – Skellefteä Online ›

Hokejová Liga mistrů na TV Tipsport

Popularita Hokejové Ligy mistrů roste každým rokem, i proto ji můžete sledovat nejen v televizi, ale například přes live stream TV Tipsport. Pro sledování TV Tipsport stačí splnit pár jednoduchých podmínek.

HOKEJOVÁ LM ŽIVĚ ▷

Jak sledovat hokej liga mistrů live

  1. Registrujte se se u Tipsport
  2. Po úspěšné registraci sledujte live streamy 7 dní zdarma
  3. Poté stačí měsíčně vsadit alespoň 30 Kč
  4. Po registraci obdržíte navíc 300 Kč zdarma i bez vkladu

Tipsport CHL živě Sledovat živě

Hokejová LM online

Zápasy hokejové ligy mistrů, které se neobjeví na Sport 1 a 2 můžou sledovat zdarma i neregistrovaní! Je to možné na oficiálních stránkách soutěže! Organizátorům tak patří uznání a pochvala. Představa sledování fotbalové Ligy mistrů živě zdarma působí v dnešní době téměř jako z vědecko-fantastického filmu.

Hokejová LM aplikace

Dostupná je i oficiální aplikace, jak na Google Play, tak App Store. Aplikace je jednoduchá a přehledná. Nabízí kompletní výsledky, statistiky, novinky, sestřihy zápasů a v neposlední řadě live streamy z vybraných zápasů zcela zdarma.

Mobilní aplikace Tipsport a Chance

I sázkové kanceláře Tipsport, Chance a Sazkabet mají vlastní aplikace dostupné pro Android a iOS. Aplikace šetří nejen baterii, ale taky objem spotřebovaných dat.

Tipsport Všechny streamy na jednom místě

Liga mistrů v hokeji na YouTube

Streamovací platformy se sávají čím dál více populárnější a pomalu ale jistě nahrazují klasické televizní programy, tak jak je známe dnes.

Hokejovou ligu mistrů v určitých částech světa vysílá populární sportovní stanice ESPN. Ta je i součástí balíčku platformy YouTube TV, který stojí 49,99 dolarů za měsíc.

TIP ❱ Vše o MS v hokeji 2024

Liga mistrů v hokeji na Hulu TV

Hokejovou ligu mistrů můžete sledovat i na internetové platformě Hulu, která je velmi podobná výše vzpomínané YouTube TV. I Hulu TV stojí 49,99 dolarů měsíčně.

Hokejová Liga Mistrů 2023/24

Hokejová Liga Mistrů prošla od sezony 2023/2024 velkými změnami. Hraje ji 24 týmů namísto původních 32, výsledky se nově započítávají do společné tabulky, kde každý klub narazí na 6 různých soupeřů, do play off postupuje nejlepších 16 celků.

Změnami prošly i pravidla. Gól v přesilovce nově nekončí tuto početní výhodu, zato branka v oslabení nyní vrací potrestaného hráče na led a gól v signalizované výhodě neruší avizovaný trest.

Hokejovou ligu mistrů 2023/24 si z České republiky zahrály týmy Vítkovic (9. místo), Pardubic (11.) a Třince (12.), všechny postoupily do play off.

Kde vsadit na hokej

Na hokej, včetně hokejové ligy mistrů, lze v České republice vsadit u nejlepších sázkových kanceláří na našem území.

Zdroj: championshockeyleague.com, YouTube, wikipedia.com