Kde sledovat El Clasico: Barcelona – Real Madrid live v TV a online přes internet

V neděli 21. dubna se hraje El Clásico, jeden z nejsledovanějších zápasů v Evropě. Podívejte se, kde sledovat El Clasico zdarma přes internetové live streamy, kde se vysílá v televizi a jaké jsou další možnosti jeho sledování.

EL CLÁSICO 2024 LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bez vkladu
TV Betano ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bonus
TV Chance ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 300 Kč zadarmo
Sazkabet TV ✅ Mobil LIVE › 500 Kč na ruku
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Kde sledovat El Clasico

Možností, kde sledovat El Clasico je celá řada, zápas si můžete vychutnat v televizi, vysílá ho také celá řada sázkových kanceláří, kde je stream dostupný zdarma.

EL CLASICO ONLINE ▷

Real Madrid čekají další důležité zápasy i v Lize mistrů, kde postoupil do semifinále, naopak Barcelona po prohře s PSG v pohárech skončila. V tabulce La Ligy je první Real, na druhou Barcelonu má slušný náskok 8 bodů.

El Clásico live stream zdarma

Pokud nemáte přístup k placeným televizním kanálům, můžete si El Clásico pustit online a navíc úplně zadarmo. El Clásico live stream zdarma vysílá hned několik sázkových kanceláří, které mají práva na zápasy La Ligy.

Barcelona – Real Madrid na TV Tipsport

Zápas Barcelona – Real Madrid na TV Tipsport mohou sledovat ti, kteří u této sázkové kanceláře mají založený účet.

Kromě zápasů La Ligy vysílá tato internetová televize i obrovské množství přenosů z celé řady dalších fotbalových soutěží z celého světa, na TV Tipsport nechybí ani česká Fortuna liga a přední evropské ligy.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat El Clásico na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsportu a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „FOTBAL“
  4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování fotbalu na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 500 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Barcelona – Real na Fortuna TV

Další možností, jak si užít El Clasico live, je sledování zápasu Barcelona – Real na Fortuna TV. Také tato internetová televize vysílá spoustu špičkového fotbalu, ale i atraktivní přenosy z celé řady dalších sportů, včetně hokeje, tenisu nebo basketbalu.

SPUSTIT FORTUNA TV ▷

Barcelona vs. Real na TV Chance

Pokud nemáte účet u Tipsportu ani u Fortuny, můžete sledovat zápas Barcelona vs. Real na TV Chance live. Ta patří do stejného koncernu jako Tipsport a nabízí tak stejné kurzy i přímé přenosy, včetně mnoha fotbalových i hokejových soutěží.

SPUSTIT TV CHANCE ▷

Jak sledovat El Clasico na TV Chance

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „FOTBAL“
  4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování fotbalu na TV Chance nezapomeňte využít vstupní bonus 200 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

El Clásico živě na Betano TV

Další velkou sázkovou kanceláří, která vysílá přímé přenosy ze španělské La Ligy, je Betano. Na její internetové televizi Betano TV můžete sledovat i spoustu jiných atraktivních sportovních soutěží včetně zámořské hokejové NHL live.

SPUSTIT BETANO TV ▷

Barcelona Real v televizi

Slavné El Clásico je samozřejmě možné sledovat i na televizních obrazovkách. Zápas Barcelona Real v televizi vysílá v přímém přenosu stanice Nova Sport 4. Ta navíc nabízí bohatý program v průběhu celého dne.

Už dopoledne vysílá Nova Sport 4 dokument o zákulisí příprav El Clásico, následně pak dokument o aktuální formě obou týmů. Před zápasem pak na ní můžete sledovat rozbor taktiky trenérů dvou gigantů španělské La Ligy.

Televizní kanál Nova Sport 4 najdete u vybraných poskytovatelů placené internetové, kabelové a satelitní televize, kromě O2, T-Mobile, Vodafonu a Telly má tento program v nabídce také Skylink, který ho nabízí přes internet i satelit.

EL CLÁSICO NA SKYLINKU ▷

El Clasico online přenos

Pokud vám stačí jen text a obraz vidět nepotřebujete, můžete sledovat z El Clasico online přenos, který přináší oblíbený portál Onlajny.com. Průběžný stav zápasu včetně komentáře nabízí také web Livesport.cz.

El Clasico video sestřihy

Nejjednodušší možností jak sledovat aktuální videa a sestřihy ze zápasu El Clasico je oficiální YouTube kanál soutěže La Liga. Tam naleznete vše důležité z dění v top španělské fotbalové lize.

Zdroje: livesport.cz, tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, betano.cz, nova.cz