Oktagon MMA live – sledujte online přenos na internetu a live stream zdarma

Sledujte aktuální Oktagon turnaj live. Přinášíme vám přehled všech možností jak sledovat Oktagon MMA live, živě, online nebo v TV. Sledujte Oktagon zdarma – řekneme vám, jak na to.

SLEDUJ OKTAGON LIVE ▷

Oktagon MMA live

Kde a jak sledovat Oktagon MMA živě? Máme pro vás několik tipů, jak se můžete plnohodnotně podívat na celý turnaj živě a v některých případech dokonce zdarma a s bonusem. Živý PPV stream v HD kvalitě stojí od 12.99€.

Oktagon živě (přehled)

Sledujte možnosti, jak a kde sledovat Oktagon MMA.

 1. PPV – (placené)
 2. TV Tipsport – Celý turnaj (online)
 3. Chance TV – Celý turnaj (online)
 4. TV (záznam z turnaje)
 5. Youtube (záznam z jednotlivých zápasů)

Oktagon MMA LIVE v TV, online, přes mobil

Přehled všech možností jak a kde sledovat Oktagon MMA v live přenosu!

Jak sledovat Oktagon živě v ČR

Všechny sportovní zápasy se nepochybně nejlépe prožívají „na vlastní oči“. Vstupenky na jednotlivé galavečery Oktagonu lze zakoupit například na webech Ticketportal nebo Ticketmaster.

1️⃣ Oktagon live PPV na OKTAGON.TV

Jediná možnost, jak se podívat na nepřerušený přenos turnajů Oktagon, včetně Preliminary zápasů, je zakoupení oficiálního PPV (Pay-Per-View) na webu Oktagon.tv.

Kromě kompletní fight card získáte i možnost nahlédnout do zákulisí turnajů, vyslechnout si názory jiných zápasníků na souboje v zápasovém studiu a spoustu dalších bonusových materiálů.

2️⃣ Oktagon live stream na TV Tipsport

Nyní lze všechny zápasy Oktagonu sledovat online zadarmo a to i přes mobilní telefon či tablet. Sázková kancelář Tipsport díky svému partnerství s Oktagonem vysílá všechny zápasy každého turnaje na své TV Tipsport.

Vše, co potřebujete ke sledování Oktagonu přes tuto televizi, je pouze registrace na webových stránkách Tipsportu. Poté můžete zadarmo sledovat všechny sportovní události (včetně zápasů MMA Oktagonu) a zápasy v nabídce TV Tipsport.

🔓Oktagon na TV Tipsport ▹

Jak sledovat Oktagon online na Tipsport TV zadarmo?

 1. Registrací si vytvořte Tipsport účet.
 2. Po úspěšné registraci můžete sledovat sportovní přenosy po 7 dní zadarmo. Podmínkou dalšího sledování je minimální sázka 30 Kč jednou za 30 dní.
 3. Kromě možnosti sledovat zadarmo dostanete navíc i bonus 300 Kč zdarma.

Tipsport Oktagon 49

 

 

3️⃣Oktagon MMA online stream na Chance TV

Online přenosy turnajů Oktagon jsou dostupné i na TV Chance, která vysílá live streamy zápasů ze všech eventů této organizace. Přístup k live streamu na TV Chance lze získat za podobných podmínek, jaké platí u TV Tipsport, což platí i pro bonus.

🔓Oktagon na Chance TV▹

Jak sledovat Oktagon MMA live na Chance

 1. Registrujte se bezplatně u Chance.
 2. Gratulujeme! Získali jste bonus 200 Kč zdarma!
 3. Sledujte sportovní přenosy až 7 dní bezplatně.
 4. Pro další sledování stačí vsadit 30 Kč měsíčně.
 5. TIP: Rozdělte obdržený bonus do minimálních sázek (5 Kč) a sázejte na příležitosti s nízkými kurzy. Tak můžete sledovat streamy po dlouhou dobu prakticky zadarmo.

4️⃣Oktagon live přenos v TV

Oktagon live přenos v TV nabízí od podzimu 2023 nový televizní program Premier Sport 4 se zaměřením právě na Oktagon MMA.

Eventy zde můžete sledovat metodou PPV (Pay-Per-View) stejně jako na OKTAGON.TV. Cena je od 320 korun do 400 korun, v den eventu platí vyšší cena.

Oktagon záznam v TV

Mimo přímé přenosy Oktagon kalendáře se zde můžete těšit samozřejmě taky na záznamy jednotlivých eventů. V nabídce dále nechybí tematické pořady, například reality show Oktagon výzva, dokument Cesta na Oktagon, Oktagon News, rozhovory se zápasníky v pořadu Bez Rukavic nebo minisérii Na dohled.

Záznamy turnajů Oktagon budou nově dostupné taky na Premier Sport 1 a Premier Sport 2.

Oktagon MMA online DAZN

Organizace Oktagon MMA uzavřela partnerství s největší globální platformou pro sportovní streamování na světě DAZN! Spolupráce startuje už na Oktagon 40!

Jelikož ale nebude Oktagon MMA dostupná na českém ani slovenském trhu, může se vám tato alternativa hodit kdekoliv jinde na světě. Měsíční předplatné stojí 24.99 $.

TIP ❱ Vše o Oktagon MMA – program, turnaje 

Záznamy live streamů MMA Oktagonu

Organizátoři Oktagonu dávají k dispozici poturnajové záznamy a sestřihy nejzajímavějších soubojů. Ale nabízí i několik možností jak sledovat některé zápasy Oktagon MMA live a zdarma. Stačí sledovat jejich sociální sítě (YouTube, Facebook, Instagram). Oktagon záznam je navíc nyní vysílán také v TV!

Oktagon video archiv a sestřihy zápasů na youtube

O tom, že Oktagon MMA kráčí s dobou svědčí především jejich vlastní Youtube kanál. Na něm můžete zpětně zhlédnout záznamy všech turnajových zápasů online, včetně příprav na Válku youtuberů.

Oktagon MMA na sociálních sítích / Facebook, Instagram

Aktuality, program, či informace o konkrétní zápasech pořádaných Oktagonem si můžete najít i na oficiální facebookové stránce. Bývá pravidlem, že na své Facebook stránce vysílají jeden ze zápasů Oktagonu LIVE a zdarma.

Organizace má rovněž účet na Instagramu. Používáte-li tuto sociální síť, můžete organizaci Oktagon sledovat na profilu @oktagonmma, a neujdou vám tak žádné aktuality.

Oktagon MMA výsledky a statistiky

Podrobné výsledky jednotlivých turnajů pořádaných Oktagonem můžete najít na našem webu 7sport.cz.

TIP ❱ Kalendář turnajů Oktagon MMA ›

Informace o výsledcích zápasů MMA, žebříčcích a aktuálních událostech dále získáte například na stránce livesport.cz.

Tiskové konference Oktagon Prime

Organizace Oktagon MMA každoročně pořádá známé tiskové konference, na kterých promotéři Paľo Neruda a Ondřej Novotný sdělují novinářům a fanouškům aktuality i plány turnajů na celý následující rok.

Průběh těchto konferencí lze rovněž sledovat prostřednictvím Oktagon live streamu na oficiálním Youtube kanálu.

TIP ❱ Jak sledovat KSW MMA live ›

Zdroje: oktagonmma.cz, tipsport.cz, wikipedia.cz