Clash of the Stars 6 (28.10.) – účastníci, zápasy, program, karta, výsledky

Clash of the Stars 6 One night in Bangkok bylo pokračování opravdu originálního projektu, který nabývá na popularitě i podivnosti. Poslední říjnovou sobotu v pražském O2 universum byla k vidění opět show plná bizáru. Sledujte Clash of the Stars 6 výsledky.

Clash of the Stars 6

Organizace bojových sportů Clash of the Stars pořádála v pořadí už šestý galavečer plný kontroverze s názvem Clash of the Stars 6 One night in Bangkok.

Poslední říjnovou sobotu v pražském O2 universu se představili třeba kulturista Karlos Benda, Jaroslav Kotlár nebo liliput Malej Zmijozel. K vidění byl také vůbec poprvé zápas 1 proti 3.

COTS 6 One night in Bangkok

Clash of the Stars 6 datum

Clash of the Stars 6 se uskutečnil v sobotu 28. října v hale O2 universum v pražských Vysočanech.

CLASH OF THE STARS 6
Termín 28. říjen 2023
Místo O2 universum, Praha
Disciplína MMA, thai box, underground
Bojovníci Benda, Datel, Kotlár, … (přehled )
Jak sledovat PPV
Promotér Tomáš Linh Le Sy

Clash of the Stars program

Šestý Clash of the Stars program byl obohacen zároveň o titulový zápas! Utkali se v něm Luktuma a Filip Grznár.

Clash of the Stars 6 účastníci

Sledujte, jací účastníci se představí na Clash of the Stars 6. Divácky atraktivní jsou vždy dívčí zápasy, tentokrát jich bude dvojitá porce! Nejdříve se představí účastnice posledního Clash of the Stars 5 Anastasija „Satnady“ Chomičová (prohra KO, 1. kolo s Hankou Gelnarovou), její protivnicí je Gabriela „Playstation Princess“ Žaludová.

Ve druhém ženském souboji uvidíme účastnici, pro změnu, Clash of the Stars 4 Michaelu „Miss Problem“ Dostálovou (výhra TKO, 1. kolo proti Anetě Adamusové), její sokyně je Veronika Zajícová.

Bez rukavic si to podle pravidel MMA rozdají už známí Marek „Datel“ Valášek vs Jaroslav „Kotlár Security“ Kotlár. Dokonce jenom boxovat budou rovněž bez rukavic (jedna z nejbrutálnějších forem bojových sportů) dva představitelé české rapové scény Lboy vs Icko.

VIDEO: Clash of the Stars 6 tiskovka

Clash of the Stars 6 zápasy

Rozpis zápasů Clash of the Stars 6 čítá celkem 13 soubojů. Nejzajímavější ale byl na Clash of the Stars 6 zápas Benda vs Romové, byli 3 a Bend v každém kole čelil jednomu.

Clash of the Stars 6 karta 🥊

CLASH OF THE STARS 6 KARTA
💥MMA Grznár – Luktuma TKO 1. kolo
MMA bez rukavic Datel – Kotlár Security Submise 1. kolo
MMA (1 vs. 3) Benda – Lakatoš, Pizoška, Tišer KO/Submise
Underground Dostálová – Zajícová No contest
Thai box bez rukavic Lboy – Icko TKO 1. kolo
MMA Satnady – Playstation Princess Submise 1. kolo
MMA Hübler – Blahovský KO 1. kolo
MMA Malej Zmijozel – Max Green TKO 1. kolo
MMA Bergino – Riad KO 2. kolo
MMA Snejks – Sajmonos TKO 1. kolo
MMA Pablo Král – Corleone TKO 2. kolo
MMA Kobra – Huhu Submise 1. kolo
Thai box Volák – Podhorný Na body

Clash of the Stars 6 výsledky

Clash of the Stars 6 výsledky najdete v tabulce výše.

Clash of the Stars 6 účastníci

Sledujte, jací účastníci se představíli na Clash of the Stars 6. Divácky atraktivní jsou vždy dívčí zápasy, tentokrát jich byla dvojitá porce! Nejdříve se představila účastnice posledního Clash of the Stars 5 Anastasija „Satnady“ Chomičová (prohra KO, 1. kolo s Hankou Gelnarovou), její protivnicí byla Gabriela „Playstation Princess“ Žaludová.

Ve druhém ženském souboji jsme viděli účastnici, pro změnu, Clash of the Stars 4 Michaelu „Miss Problem“ Dostálovou (výhra TKO, 1. kolo proti Anetě Adamusové), její sokyně byla Veronika Zajícová.

Bez rukavic si to podle pravidel MMA rozdali už známí Marek „Datel“ Valášek vs Jaroslav „Kotlár Security“ Kotlár.

VIDEO: Clash of the Stars 6 tiskovka

Clash of the Stars 6 lístky

Clash of the Stars 6 lístky byly vyprodány za ani ne 2 hodiny. Prodej byl spuštěn během úvodní tiskové konference. Na portálu ticketmaster zbývá pár lístků, ale v přeprodeji.

Clash of the Stars 6 online

V současnosti je jediná ověřená možnost, jak sledovat Clash of the Stars 6 live.

Clash of the Stars 6 PPV

Podobně jako u většiny MMA organizací to je možné metodou PPV Clash of the Stars 6 (pay-per-view), konkrétně na webu clashofthestars ppv.

Clash of the Stars 6 live Fortuna

I přesto, že je sázková kancelář Fortuna oficiálním partnerem této organizace, Clash of the Stars 6 live na Fortuna TV podle všeho neuvidíme.

Foruna zato nabízí k tomuto eventu bonus až 1300 Kč. Stačí vložit 500 Kč a dostanete dvojnásobek! Dalších 300 Kč na vás čeká jako bonus za registraci. Vklad je nutné uskutečnit 7 dnů od aktivace bonusu a vztahuje se pouze na první vklad po této aktivaci. Více informací na ifortuna.cz.

Fortuna Clash of the Stars 6

Clash of the Stars 6 zdarma

Jelikož turnaj neodvysílá ani oficiální partner Fortuna, není možnost sledovat Clash of the Stars 6 free.

Clash of the Stars 6 záznam

Na oficiálním YouTube kanálu organizace jsou pouze aftermovie z každého turnaje. Po zakoupení PPV máte ovšem sedmidenní přístup k záznamu z celého turnaje.

Clash of the Stars 6 sázky

Jak už bylo řečeno, oficiálním sponzorem projektu je sázková kancelář Fortuna. Má proto výhradní právo vypisovat kurzy na Clash of the Stars sázky. Pro neregistrované nabízí tato sázková kancelář bonus 600 Kč.

VSAĎTE SI NA CLASH ▷

Zdroj: clashofthestars.tv, ticketportal.cz, Fortuna, YouTube.com