Jak sledovat Clash of the Stars live – PPV online, LIVE stream a záznam

Bojové sporty na našem území zažívají v poslední době velký BOOM a může za to i organizace Clash of the Stars. Zajímá vás jak sledovat nejbližší turnaje organizace Clash of the Stars live? Podívejte se na všechny možnosti.

VSAĎTE SI NA CLASH ▷

Clash of the Stars live

Clash of the Stars live v TV neuvidíte, ale můžete využít online PPV přenos. Podívejte se, jak na to a sledujte už nejbližší turnaj Clash of the Stars 5.

Clash of the Stars 5 bonus na Fortune

Clash of the Stars live

Clash of the Stars online

Nestihli jste si koupit vstupenky a přesto chcete Clash of the Stars vidět? Nezoufejte, Clash of the Stars stream lze zakoupit na oficiálních stránkách metodou PPV.

Clash of the Stars PPV

Metoda PPV znamená, že organizaci zaplatíte určitou cenu za jeden event. Později máte samozřejmě nárok i na jeho záznam. Clash of the Stars 5 PPV stojí od 229 Kč.

Clash of the Stars cena

Clash of the Stars cena za PPV je dvojí. Různí se kvalita obrazu a doba dostupnosti záznamu. Pokud si zvolíte dražší možnost, za 249 kč získáte HD kvalitu 1080p a záznam dostupný 7 dní.

Levnější varianta vás vyjde na 229 kč, ale máte HD kvalitu 720p a záznam jen 24 hodin po turnaji.

Clash of the Stars záznam

Clash of the Stars záznam může vidět každý, kdo si dříve koupil Clash of the Stars live stream PPV. Doba dostupnosti záznamu je závislá na zakoupeném balíčku.

Záznamy zápasů nejsou ani na oficiálním YouTube kanálu. Zavděk tak musíte vzít alespoň Highlights z Clash of the Stars 4.

VIDEO: Aftermovie z COTS IV

Clash of the Stars video

Na oficiálním youtube kanálu organizace clash of the stars můžete sledovat různá videa, jako jsou trash talky, staredowny, rozhovory s bojovníky a podobně.

Clash of the Stars free

Jelikož přenosy zápasů nenabídne ani jediná z českých sázkových kanceláří, nebude možné sledovat Clash of the Stars zdarma.

Clash of the Stars TV

Stejně jako třeba slovenskou obdobu Fight Night Challenge nebude možné sledovat Clash of the Stars v TV.

Zdroje: clashofthestars.tv, ifortuna.cz