Kde sledovat Clash of the Stars live – PPV online, LIVE stream a záznam

Bojové sporty na našem území zažívají v poslední době velký BOOM a může za to i organizace Clash of the Stars. Podívejte se na všechny možnosti, kde sledovat nejbližší turnaje organizace Clash of the Stars live – PPV online, live stream nebo zápasy ze záznamu.

VSAĎTE SI NA CLASH ▷

Clash of the Stars live

Clash of the Stars live v TV neuvidíte, ale můžete využít online PPV přenos. Podívejte se, jak na to a sledujte už nejbližší turnaj organizace Clash of the Stars.

Kde sledovat Clash of the Stars

Clash of the Stars online

Pokud jste si nestihli koupit vstupenky a chcete sledovat Clash of the Stars online, můžete využít PPV stream.

Clash of the Stars PPV

Metoda PPV znamená, že organizaci zaplatíte určitou cenu za jeden event. Později máte samozřejmě nárok i na jeho záznam. PPV stream lze zakoupit na webu clashofthestars.tv

Clash of the Stars PPV cena

Clash of the Stars cena za PPV je dvojí. Různí se kvalita obrazu a doba dostupnosti záznamu. Pokud si zvolíte dražší možnost, za 249 kč získáte HD kvalitu 1080p a záznam dostupný 7 dní.

Levnější varianta vás vyjde na 229 kč, ale máte HD kvalitu 720p a záznam jen 24 hodin po turnaji.

Vsaďte si na Clash of the Stars 8 u Tipsportu

Clash of the Stars záznam

Clash of the Stars záznam může vidět každý, kdo si dříve koupil Clash of the Stars live stream PPV. Doba dostupnosti záznamu je závislá na zakoupeném balíčku.

Záznamy zápasů nejsou ani na oficiálním YouTube kanálu. Zavděk tak musíte vzít alespoň Highlights z Clash of the Stars 6.

VIDEO: COTS 6 Highlights

Clash of the Stars video

Na oficiálním youtube kanálu organizace clash of the stars můžete sledovat různá videa, jako jsou trash talky, staredowny, rozhovory s bojovníky a podobně.

Clash of the Stars free

Jelikož přenosy zápasů nenabídne ani jediná z českých sázkových kanceláří, nebude možné sledovat Clash of the Stars zdarma.

Clash of the Stars TV

Stejně jako třeba slovenskou obdobu Fight Night Challenge nebude možné sledovat Clash of the Stars v TV.

Zdroje: clashofthestars.tv, ifortuna.cz