Bejr vs Soukup na Clash of the Stars 7 – datum, kurzy, live stream

Boxerský duel Bejr vs Soukup je jedním z nejočekávnějších zápasů v historii Clash of the Stars. Atraktivní zápas mezi excentrickým youtuberem a kontroverzním mediálním magnátem je na programu už tuto sobotu od 18:00 na Clash of the Stars 7. Podívejte se na bližší informace, kurzy a kde lze zápas sledovat online.

VSAĎTE SI NA ZÁPAS ▷

Bejr vs Soukup

Clash of the Stars jsou turnaje postavené na soubojích známých osobností. Duel Bejr vs Soukup, který se koná 27. 1. 2024 je ale obzvlášť zajímavý. Jaromíra Soukupa totiž v této republice zná úplně každý a i když jeho pověst není zrovna ideální, jde rozhodně o výraznou osobnost.

Zajímavostí je, že oproti většině jiných zápasů na Clash of the Stars 7 tentokrát nepůjde o MMA, ale oba pánové si to rozdají v boxu. Soukup je bývalý profesionální boxer se skvělou úspěšností, tak uvidíme, co v souboji s o 8 let mladším Bejrem předvede.

Aleš Bejr vs. Jaromír Soukup

Souboj Aleš Bejr vs. Jaromír Soukup nemá jasného favorita, některé aspekty hovoří spíše pro Bejra, jiné zase pro Soukupa. Výhodou Aleše Bejra je např. to, že je o 8 let mladší, mohl by tak být v o něco lepší fyzické kondici.

Naopak pro Jaromíra Soukupa mluví jeho boxerská minulost, dříve byl totiž dnešní ředitel Barrandova profesionálním boxerem. Navíc s luxusní bilancí 25 výher z 26 zápasů. Od jeho posledního souboje už ale uplynulo 10 let, těžko tedy říct, v jaké formě se představí.

Oba bojovníci se mezi sebou dobře znají, Aleš Bejr už v minulosti účinkoval v několika Soukupových pořadech na TV Barrandov (Tchyně, Soudkyně Barbara, Nebezpečné vztahy, Reakce Jaromíra Soukupa).

V rámci Clash of the Stars každopádně půjde o Soukupovu premiéru, naopak Bejr už se jednou COTS účastnil. Šlo o třetí galavečer a Aleš Bejr prohrál souboj s Filipem Grznárem, MMA zápasníkem a bývalým profesionálním kulturistou.

BEJR – SOUKUP NA COTS 7
ALEŠ BEJR SOUKUP
česká národnost česká
46 věk 54
184 cm výška 190 cm
93 kg váha 92 kg
herec povolání ředitel TV

Bejr vs. Soukup program

Galavečer Clash of the Stars 7 není pouze o duelu Bejr vs. Soukup, program MMA živě je zde daleko bohatší. Hodně pozornosti přitahuje souboj dvou krásných influencerek Míny a Ladušky, zpestřením je určitě sumo zápas mezi Janem Kotlárem a Ondřejem Biharym.

COTS 7 karta

COTS 7 FIGHT CARD
Box Aleš „Psychopat“ Bejr – Jaromír Soukup TIPUJ
Underground Dominika „Mína“ Elisherová – Lada „Laduška“ Kašparová TIPUJ
MMA Miroslav „Fayne“ Loner – Tadeáš „Gangstaboy“ Veselý TIPUJ
MMA Patrik „Žralok“ Hübler – Václav „BabaJaga“ Mikulášek TIPUJ
MMA Denisa „Denča“ Ryndová – Petra „Inked Dory“ Úradníčková TIPUJ
Sumo Jan „Diego“ Kotlár – Ondřej „Gappa“ Bihary TIPUJ
MMA David „Čonny“ Čonka – Jakub Kroka TIPUJ
MMA Dan Bayer – Alex Zach TIPUJ
MMA Drahomíra „Lady Dee“ Jůzová – Nikol Lauberová TIPUJ
MMA Ondřej „Kluk s kamením“ Untermüller – Ladislav „Kukismen“ Gal TIPUJ
MMA Petr „Maniac Cop“ Reif – Elmo Moravec TIPUJ
MMA Aleš „Aleky“ Gottwald – Daniel Bek TIPUJ
MMA Michal „Psycho Michal“ Peštuka – Filip Procházka TIPUJ
MMA Lukáš „Král Pablo“ Bartoš – Jan Rybka TIPUJ

Bejr vs Soukup výsledek

Po skončení zápasu zde výsledek zápasu Bejr vs Soukup budeme aktualizovat.

Bejr – Soukup live

Zápas Bejr – Soukup live bohužel nevysílá žádná televize a dokonce ani žádná sázková kancelář, možnost jak sledovat Clash of the Stars live je tedy jediná.

Pokud nemáte lístky přímo do sportovní haly Fortuna, jedinou cestou je objednat si PPV na oficiálním webu Clash of the Stars.

Cena je docela vysoká, 249 Kč za nižší obrazovou kvalitu 720p a přístup na 24 hodin, nebo 269 Kč za lepší kvalitu 1080p a přístup na 7 dní.

Bejr – Soukup kurzy

Na dlouho očekávaný zápas Bejr – Soukup kurzy vypsala nejen Fortuna, ale vsadit si můžete i u Tipsportu a Chance. Zajímavé je, jak se kurzy postupem času měnily.

Nejdříve byl podle bookmakerů favoritem Jaromír Soukup, postupně se ale kurzy přibližovaly, až se úplně otočily a těsně před zápasem je za mírného favorita považovaný Aleš Bejr.

Bejr vs Soukup

Kdo je Aleš Bejr

Aleš Bejr, který má přezdívku Psychopat, patří mezi české youtubery a příležitostné herce, dříve pracoval u bezpečnostní agentury. Věnoval se i kulturistice a lidé ho mohou znát nejen z internetu a sociálních sítí, ale i z televize.

Vystupoval totiž např. v pořadu Prostřeno a řadě dalších. Fanoušky si získal zejména svojí tvorbou na YouTube, často natáčel doma v Pardubicích, kde točil s bezdomovci. Jeho tvorba je ale mnohem bohatší, na svém YouTube kanálu má nepřeberné množství videí s různými tématy.

Kdo je Jaromír Soukup

Jedna z nejvýraznějších osobností českého bulváru, Jaromír Soukup, byl ještě v roce 2012 úspěšným ale nepříliš známým podnikatelem. Pak ale koupil televizi Barrandov a postupně na ní začal moderovat jeden pořad za druhým.

Jeho specifický moderátorský styl a pojmenování jeho pořadů mu vyneslo velkou popularitu, i když ne zrovna v pozitivním smyslu.

V poslední době se o něm hovoří spíše v souvislosti s různými neúspěchy a skandály, ať už šlo o rozchod s Agátou Hanychovou nebo Soukupovy obří dluhy, kvůli nimž dokonce Barrandov na několik hodin přestal vysílat.

VIDEO: Den s Bejrem a Soukupem

Zdroje: clashofthestars.tv, wikipedia.org, ifortuna.cz, tipsport.cz, youtube.com