ME ve fotbale 2024 bonusy – vsaďte si zdarma a bez rizika, soutěže a promo akce

EURO 2024 je skvělou příležitostí, kdy si můžete vsadit, díky různým bonusům a akcím navíc nemusíte nic riskovat. Podívejte se, jaké jsou pro ME ve fotbale 2024 bonusy a soutěže u českých sázkových kanceláří.

EURO S BONUSEM ZDARMA
Tipsport 500 Kč bez vkladu VSADIT ›
Betano 500 Kč bonus VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Sazkabet 500 Kč na ruku VSADIT ›
Fortuna 600 Kč bez rizika VSADIT ›
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

ME ve fotbale 2024 bonusy

U nejvýznamnějších sportovních událostí bývá zvýšený zájem o kurzy a sázkové kanceláře tak na ně připravují speciální nabídky. Získat na ME ve fotbale 2024 bonusy můžete u všech českých sázkovek, některé mají i zajímavé soutěže.

Sázky zdarma na ME ve fotbale

Pokud sledujete letošní EURO, ale nechce se vám riskovat, že prohrajete, využijte možnosti vsadit si zadarmo bez rizika. Sázky zdarma na ME ve fotbale nabízejí všechny české sázkové kanceláře, každá z nich má bonus pro nové hráče.

Nemusíte navíc nikam chodit, registraci lze provést online z pohodlí domova přes počítač nebo mobilní telefon. Využijte této možnosti, vsaďte si na zápasy ME ve fotbale 2024 zdarma a užijte si EURO na maximum.

Tipsport bonus EURO 2024

Jeden z nejlepších bonusů nabízí sázková kancelář Tipsport, u které můžete získat rovných 500 Kč jen za registraci. Není tak potřeba nic riskovat a vkládat peníze na herní konto, jen za pouhé provedení registrace a ověření účtu dostanete atraktivní odměnu.

Tipsport bonus 500 Kč, které se vám připíšou na herní účet, si pak můžete rovnou vsadit, ať už na některý ze zápasů letošního ME ve fotbale, nebo na cokoli jiného, co má tato sázková kancelář ve svojí nabídce. Velkou výhodou je také přístup k TV Tipsport.

Jak získat Tipsport bonus:

 1. Klikněte zde a založte si herní konto
 2. Dokončete registraci a ověřte si účet
 3. Získáváte bonus 500 Kč
 4. Můžete získat další bonus, podle toho, kolik provedete první vklad

ZÍSKEJTE BONUS OD TIPSPORTU ▷

Soutěž k EURU o 3,5 milionu

K ME ve fotbale většina sázkovek nabízí různé tipovačky a jednu si připravil i Tipsport. Ve hře je celkem 3,5 milionu Netů, každé kolo soutěže je složeno ze dvou částí. V první tipujete na různé příležitosti (např. góly, žluté karty apod.), ve druhé se pak snažíte uhodnout přesné výsledky zápasů.

Tipsport bonus kudy na Euru běží zajíc

Fortuna bonus na ME ve fotbale

Bonusy pro nové klienty nabízí také Fortuna. U ní za samotnou registraci dostanete 300 Kč bez dalších podmínek, kromě toho nabízí také možnost získat dalších až 6 000 Kč v závislosti na tom, jak vysoký provedete první vklad.

Jak získat Fortuna bonus:

 1. Klikněte zde a založte si herní konto
 2. Dokončete registraci včetně ověření účtu
 3. Získáváte 300 Kč a můžete případně vložit další peníze
 4. Dle výše vkladu můžete získat i další vstupní bonus

ZÍSKEJTE BONUS OD FORTUNY ▷

Zajímavou novinkou, se kterou na náš trh přišla Fortuna jako první, je tzv. BetBuilder. Díky němu máte jedinečnou možnost mít více příležitostí z jednoho zápasu na jediném tiketu, což dříve nebylo možné.

Fortuna betbuilder vlastní kurz

Kombinovat lze nejen sázky na výhru, prohru a remízu, ale třeba i počet gólů, střelce, počet rohů a spoustu dalších příležitostí. Kromě fotbalu se dá BetBuilder vytvořit i u sázek na jiné sporty včetně hokeje, tenisu nebo basketbalu.

VIDEO: Fortuna BetBuilder

Megatrefa

Fortuna pořádá také zajímavou tipovací soutěž pod názvem Megatrefa. V ní se během roku tipují výsledky nejvyšší české fotbalové ligy, aktuálně ale probíhá Megatrefa zaměřená na EURO. Stačí se registrovat na webu Přihraj.cz a můžete začít hrát, v jackpotu je 1 150 000 Kč.

Výhra při vedení týmu o 2 góly

Při letošním ME ve fotbale přišla Fortuna ještě s jednou atraktivní novinkou. Pokud si před zápasem vsadíte na vítězství některého týmu na ME a ten v zápase povede o 2 góly, sázka je automaticky vyhodnocena jako vítězná, i kdyby daný tým nakonec jen remizoval nebo prohrál.

Chance bonus 2024

Pozadu nezůstává ani sázková kancelář Chance, která patří do stejného holdingu jako Tipsport. I u ní získají noví hráči bonus za registraci, v jejím případě je to 200 Kč. Kromě toho má ale Chance i vstupní bonus až 2 000 Kč, ten už je ale závislý na tom, kolik si na účet vložíte.

Chance bonus sice není tak vysoký jako u konkurence, nicméně získat ho můžete velmi snadno a samotná registrace vás k ničemu nezavazuje. Pokud tedy ještě u Chance nemáte účet, určitě této nabídky využijte.

ZÍSKEJTE BONUS OD CHANCE

Tipkvíz

Stejně jako u Tipsportu, tak i u Chance můžete hrát velkou tipovací soutěž, kde je v banku 3 500 000 Netů. Tipují se výsledky a různé příležitosti na ME ve fotbale, alespoň malá výhra je připravena pro 30 000 tipujících.

Betano bonus

Další možností, jak inkasovat snadno a rychle bonus zdarma, je založit si účet u sázkové kanceláře Betano. U ní se dá aktuálně získat dokonce až 1 000 Kč zdarma – z toho 500 Kč jen za verifikaci herního konta, dalších 500 Kč pak ve formě sázky zdarma. Celkový Betano bonus je tak nejvyšší v Česku.

ZÍSKEJTE BONUS OD BETANA

Kromě klasického kurzového sázení můžete vyhrát ceny i v různých soutěžích, Betano jich připravilo hned několik. Kromě tipovačky EURO 2024 Master se hraje také speciální Betano Fantasy liga, kde jsou ve hře ceny v hodnotě 1 000 000 Kč.

Bonus Betano zdarma ME ve fotbale

Betano soutěž EURO 2024 Master

Betano si letos pro svoje klienty připravilo zajímavou soutěž, která se jmenuje EURO 2024 Master a hlavní cena v ní činí rovných 10 000 000 Kč. Ve hře každý den tipujete jednu z nabízených příležitostí na ME ve fotbale a cílem je dosáhnout co nejdelší série úspěšných tipů.

Bank ve výši 10 milionů si rozděli ti, kteří dosáhnou série 28 správných tipů v řadě. V žebříčku je pak 200 000 za 1. místo, 100 000 za druhé a 50 000 Kč za třetí, další úspěšní tipéři pak získají jako odměnu sázku zdarma.

Jak hrát Betano Master:

 1. Zaregistrujte se u Betano
 2. Proveďte verifikací účtu a dostanete 500 Kč Betano bonus
 3. Přihlaste se na účet a klikněte na EURO 2024 Master
 4. Tipněte si na nejbližší zápas na ME ve fotbale

Soutez Betanomaster

Sazkabet EURO 2024 bonusy

Jeden z nejlepších uvítacích bonusů na českém trhu má dlouhodobě Sazkabet. U něj dostávají noví hráči jen za registraci 500 Kč bez dalších podmínek.

To ale není zdaleka vše, získat lze ještě dalších až 9 500 Kč. Pro jeho získání je potřeba postupně vsadit alespoň desetinásobek vkladu na tiketech s kurzem alespoň 2.

ZÍSKEJTE BONUS OD SAZKY

Fotbalový kalendář

Další zajímavou akcí k EURO 2024 je fotbalový kalendář. Každý hrací den letošního ME ve fotbale na vás na webu Sazkabetu čeká jeden úkol, pokud ho úspěšně splníte, dostanete odměnu. Hrát může každý, kdo má u této sázkové kanceláře založený účet.

Fotbalová tipovačka

Atraktivní soutěží je také fotbalová tipovačka. V ní u vybraných zápasů na ME ve fotbale tipujete přesné skóre, dále se tipuje, který tým EURO vyhraje a kdo skončí na druhém místě. Vyhrát se dá jednak v jednotlivých hracích kolech (50 – 500 Kč), v celkovém pořadí pak nejúspěšnější tipér získá 100 000 Kč.

Sazka bonus 500kč na ruku

ME ve fotbale 2024 dnes

Na našem webu najdete kompletní informační servis k letošnímu Mistrovství Evropy 2024 ve fotbale. Informace o zápasech českého týmu, program šampionátu, aktuální tabulky a další zajímavosti vám přinášíme v našich článcích:

Zdroje: tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, betano.cz, sazkabet.cz, youtube.com