Superfinále florbalové extraligy – termín, program, live stream, vstupenky

V jediný den nás čeká finále mužské i ženské nejvyšší florbalové soutěže. Podívejte se na program superfinále florbalové extraligy, kde je možné zápasy sledovat v televizi nebo online, kde se dají koupit vstupenky a další zajímavosti.

Superfinále florbalové extraligy

Superfinále florbalové extraligy je velkou událostí pro fanoušky tohoto sportu. V jeden den se na jednom místě uskuteční jak finále ženské extraligy, tak i finále mužské superligy.

Oba zápasy proběhnou v pražské O2 areně, kde diváky čeká i bohatý doprovodný program. Sledovat sportovní přenosy z obou zápasů můžete také živě v televizi.

Florbal superfinále 2024

Stejně jako loni se superfinále florbalu opět koná v největší české multifunkční aréně, diváci tak budou mít maximální komfort.

SUPERFINÁLE FLORBALU 2024
Datum 14. dubna 2024
Místo O2 arena, Praha
Finále muži Tatran Střešovice – Mladá Boleslav
Finále ženy Chodov – Vítkovice
TV přenos ČT sport
Live stream ?
Oficiální web superfinale.ceskyflorbal.cz

Superfinále florbalové extraligy program

Pokud zvažujete, že byste se na zápasy zajeli podívat osobně, zde je kompletní program celého dne. Vidět budete moci hned 4 zápasy, představí se v nich i mládež a mezi duely je připravený pestrý doprovodný program pro celou rodinu.

PROGRAM SUPERFINÁLE
10:00 Otevření arény
10:30 Finále Subterra Cupu dívek
11:45 Finále Subterra Cupu chlapců
Bigboard pre-game show
14:00 Superfinále ČEZ extraligy
Bigboard pre-game show
17:30 Superfinále Livesport superligy

Finále florbalové superligy mužů

Do finále florbalové superligy mužů se letos dostaly týmy ESA logistika Tatran Střešovice a Předvýběr.CZ Florbal MB. Zápas začíná v 17:30h.

Střešovice jsou dlouhobě nejúspěšnějším florbalovým klubem, extraligu vyhrály už 17x. Loni se dostaly do finále, kde podlehly Vítkovicím. Mladá Boleslav má na kontě 3 tituly, loni vypadla v semifinále, kde prohrála právě se Střešovicemi.

Finále florbalové extraligy žen

Do finále florbalové extraligy žen tento rok postoupily týmy FAT PIPE FLORBAL CHODOV a 1. SC TEMPISH Vítkovice. Utkání začíná ve 14:00h.

Florbalistky Chodova v posledních dvou sezonách vždy skončily ve čtvrtfinále, extraligu vyhrály v letech 2016 a 2017. Vítkovice jsou sedminásobnými mistryněmi ČR, loni skončily třetí po semifinálové prohře s Mladou Boleslaví.

Doprovodný program

Kromě samotných zápasů čeká na diváky spousta stánků, kde si mohou zasoutěžit nebo nakoupit florbalové zboží. V rámci přestávkového programu se uskuteční soutěž o 100 000 Kč, u různých stánků budou probíhat autogramiády špičkových florbalistů.

Na místě bude také spousta stánků se zbožím předních florbalových značek nebo produkty z florbalového fanshopu. U stánku Deníku.cz si budete moci vyzkoušet, jak se komentuje florbalový přenos, o show se postarají mimo jiné i maskoti.

Jedinečným zážitkem pak bude unikátní světelná show, na které se mohou podílet i samotní diváci pomocí aplikace ve svých mobilních telefonech. Na události vystoupí i několik známých osobností, např. DJ ROXTAR, Vojtěch Dyk nebo Anna Julie Slováčková.

Superfinále florbalu 2024 live přenos

Oba finálové zápasy můžete sledovat živě v televizi a zcela zdarma. Ze superfinále florbalu 2024 live přenos nabídne veřejnoprávní kanál ČT sport, který vysílá florbalové zápasy i během celé sezony.

VIDEO: Jak se dělalo superfinále 2023

Superfinále florbalové extraligy vstupenky

Pokud si chcete koupit na superfinále florbalové extraligy vstupenky, k dostání jsou v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal. Jejich cena začíná na 290 Kč, naopak nejdražší lístky jsou za 890 Kč.

Každý z obou prodejců nabízí polovinu míst, určitě si tak zkontrolujte aktuální dostupnost vstupenek u obou z nich. V roce 2023 sledovalo mužské finále v O2 areně více než 12 500 diváků, i letos se očekává vysoká návštěva.

Florbalové superfinále informace

Nejpodrobnější informace o letošním florbalovém superfinále najdete na oficiálních webových stránkách českého florbalu a na jeho sociálních sítích. Fotogalerie z přechozích let je k dispozici na Flickru.

Zdroje: ceskyflorbal.cz, ceskatelevize.cz, youtube.com, wikipedia.org