Euro Hockey Challenge – program, termíny, nominace, live přenosy

Ještě před Českými hokejovými hrami čeká reprezentaci 6 přípravných zápasů v rámci Euro Hockey Challenge. Podívejte se na jejich přehled, výsledky, kde je možné sledovat zápasy živě a jaká je nominace českého národního týmu.

Euro Hockey Challenge

V rámci přípravy na letošní MS v hokeji 2024 bude český tým hrát 6 přátelských zápasů s týmy ze sousedních zemí v rámci Euro Hockey Challenge. Po nich pak těsně před MS bude následovat poslední podnik z Euro Hockey Tour.

Přípravné zápasy trenérům napoví, s kým počítat pro finální nominaci na světový šampionát, který se letos po 9 letech koná v Česku. Důležité také bude, kteří Češi v NHL budou moci přijet náš tým posílit.

Tipsport MS v hokeji soutěž o lístky

Přípravné zápasy hokej 2024

Euro Hockey Challenge program

Českou reprezentaci čeká na Euro Hockey Challenge 2024 celkem 6 přátelských přípravných zápasů, nejdříve dva s Německem, pak dva s Rakouskem a nakonec dva se Slovenskem. První tři duely se hrají u nás, zbylé tři sehrají čeští hokejisté venku.

EURO HOCKEY CHALLENGE 2024
Datum Místo Zápas Čas/Výsledek
11.4. Karlovy Vary Česko – Německo 3:0
13.4. Karlovy Vary Česko – Německo 4:2
18.4. České Budějovice Česko – Rakousko 5:1
20.4. Linec Rakousko – Česko 2:3
26.4. Trenčín Slovensko – Česko 2:4
27.4. Bratislava Slovensko – Česko 14:00h

Euro Hockey Challenge výsledky

Výsledky všech přípravných zápasů najdete ve výše uvedené tabulce, vedle toho jsou k dispozici také na portálu Livesport.cz a textové online přenosy ze všech zápasů nabízí jako vždy Onlajny.com.

VIDEO: Trénink reprezentace před Euro Hockey Challenge

Euro Hockey Challenge live

Všechny zápasy české hokejové reprezentace už řadu let vysílá veřejnoprávní Česká televize, jinak tomu nebude ani v tomto případě. Euro Hockey Challenge live tak můžete sledovat na stanici ČT sport.

U dvou zápasů se ale souběžně hraje i důležitý fotbal, konkrétně čtvrtfinálové zápasy Plzně v Evropské konferenční lize. V těchto případech odvysílá ČT sport jen část hokeje, zbytek pak můžete sledovat na internetové ČT sport Plus.

Vstupenky na Euro Hockey Challenge

Vstupenky na domácí zápasy si lze zakoupit v prodejní síti Ticketportal (u zápasů ve Varech) nebo v aplikaci Enigoo (Budějovice). Odkazy na lístky jsou na webu ceskyhokej.cz, kde najdete i vstupenky na České hokejové hry v Brně.

Nominace české reprezentace na Euro Hockey Challenge

Aktuální kádr české hokejové reprezentace, který bude hrát v přípravných zápasech, vypadá takto:

  • Brankáři: Dominik Frodl (Karlovy Vary), Lukáš Klimeš (Vítkovice), Jakub Málek (Ilves Tampere/Fin.)
  • Obránci: Jan Ščotka (Kometa Brno), Filip Pyrochta (Mladá Boleslav), Petr Zámorský (Plzeň), Jakub Galvas (Malmö, SWE), Dominik Mašín (Ilves Tampere, FIN), Andrej Šustr (Kolín nad Rýnem, GER), Libor Zábranský (Ässät Pori, FIN), Michal Kempný, Jakub Krejčík (oba Sparta Praha), David Špaček (Iowa Wild, AHL)
  • Útočníci: Ondřej Beránek (Karlovy Vary), Tomáš Filippi, Jakub Rychlovský (oba Liberec), Jáchym Kondelík (České Budějovice), Michal Kovařčík, Ondřej Kovařčík (oba Jukurit Mikkeli, FIN), Jakub Flek (Kometa Brno), Roman Červenka (Rapperswil-Jona, SUI), Petr Kodýtek (Ilves Tampere, FIN), Radan Lenc (HV 71, SWE), Matěj Stránský (Davos, SUI), Michael Špaček (Ambri-Piotta, SUI), David Tomášek (Färjestad, SWE), Filip Chlapík, Pavel Kousal (oba Sparta Praha), Ondřej Kaše (Verva Litvínov), Matyáš Kantner (KalPa, FIN), Jakub Vrána (Springield Thunderbirds, AHL)

Kurzy na přípravné zápasy na MS

I na tyto přátelské duely si můžete vsadit, kurzy na přípravné zápasy na MS v rámci Euro Hockey Challenge vypisují mimo jiné sázkové kanceláře Tipsport, Fortuna, Chance nebo Betano.

Pokud u některé z nich ještě nemáte založený účet, tak v případě registrace získáte vstupní bonus a můžete si tak na hokej vsadit zdarma a bez rizika.

EURO HOCKEY CHALLENGE S BONUSEM
Tipsport 500 Kč bez vkladu VSADIT ›
Betano 500 Kč bonus VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Fortuna 300 Kč bez rizika VSADIT ›
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Euro Hockey Challenge přehled

Sppoustu informací o českém národním týmu a jeho přípravě na letošní MS v hokeji najdete také na oficiálních stránkách českého ledního hokeje a jeho sociálních sítích:

Zdroje: sport.cz, ceskatelevize.cz, ceskyhokej.cz