Švédsko – Česko baráž 2022 – Česko podlehlo v prodloužení 0:1!

Švédsko – Česko baráž 2022 se dostalo až do prodloužení, kde nakonec Česká republika dostala gól a díky tomu již víme, že se na mistrovství světa ve fotbale nedostane.

Švédsko – Česko baráž 2022 (24.3.)

Švédsko Česka 2022 online

Zápas Švédsko – Česko bylo prvním utkáním naší reprezentace ve fotbalové baráži o postup na MS ve fotbale 2022. Po tom, co Češi skončili na 3. místě ve skupině, museli venku čelit Švédsku. Ačkoli jsme bojovali statečně, bohužel se na mistrovství světa ve fotbale nepodíváme.

V případě výhry by naši fotbalisté odehráli druhý barážový zápas kvalifikace MS Katar proti Polsku.

Kde sledovat Švédsko – Česko živě

Švédsko – Česko živě v kvalifikaci na MS ve fotbale 2022 Katar můžete sledovat v TV i online zdarma, a to dokonce přes mobil.

Švédsko – Česko baráž 2022 live v TV

Švédsko – Česko baráž 2022 live v TV najdete na ČT Sport. Vysílání ČT Sport, a tedy i zápas Švédsko – Česko live stream, je možné sledovat také online na stránkách České televize.

Baráž Česko – Švédsko online v mobilu zdarma

Baráž České – Švédsko online v mobilu můžete zdarma sledovat v aplikacích sázkových kanceláří.

Tipsport vysílá audio přenosy sportovních utkání, což je vynikající alternativou pro případy, že nemůžete sledovat video přenos. Na TV Tipsport dále najdete také live tracker, který vám zajistí podrobný přehled o dění na hřišti.

Česko – Švédsko baráž 2022 online
Live tracker na TV Tipsport

Tipsport přenosy můžete sledovat zcela zdarma, což platí i pro live streamy v nabídce této sázkovky. Ke sledování TV Tipsport a používání její mobilní aplikace vám stačí pouze registrace, za kterou obdržíte bonus 150 Kč zdarma!

Tipsport audio přenos▹

Audio přenos a live tracker zápasu Švédsko Česko 2022 nabízí zdarma také sázková kancelář Chance, dostupná rovněž v mobilní aplikaci. Pro sledování těchto přenosů nebo live streamů (v případě jiných utkání) platí obdobné podmínky, jako u Tipsportu.

To znamená, že vám stačí pouze registrace. I zde můžete následně získat vstupný bonus až 200 Kč bez nutnosti vkladu!

Spustit Chance audio ▹

Baráž Česko – Švédsko sestavy

ČESKO: Vaclík – Zima, Brabec, Holeš, M. Sadílek – Masopust, T. Souček (C), Barák, Jankto – Hložek, Kuchta.

ŠVÉDSKO: Olsen – Danielson, J. Nilsson, Lindelöf, M. Olsson – Claesson , K. Olsson , Ekdal, Forsberg  – Kulusevski, Isak.

TIP ❱ Kde sledovat fotbal live ›

Zdroj: fotbal.cz, livesport.cz, ceskatelevize.cz, tipsport.cz, chance.cz