EURO 2024 program – rozpis zápasů a výsledky ME ve fotbale dnes

EURO 2024 program potrvá přesně měsíc, hraje se od 14. června do 14. července. Podívejte se na podrobný rozpis všech zápasů v základních skupinách a play off nebo kdy, s kým a v kolik hraje česká reprezentace.

EURO 2024 program

Na Mistrovství Evropy se po 4 letech znovu utká 24 týmů, které odehrají celkem 51 zápasů. Na EURO 2024 program se mohou těšit i fanoušci české reprezentace, která na ME ještě nikdy nechyběla a jinak tomu není ani letos.

Český národní tým zvládl kvalifikaci na EURO, když ve skupině skončil na druhém místě za Albánií. Všechny zápasy můžete sledovat živě v televizi, přímé přenosy bude jako vždy vysílat stanice ČT sport.

Tipsport bonus kudy na Euru běží zajíc

V článku naleznete

Program Česka na EURO 2024

Pokud vás zajímá, jaký má Česko na EURO 2024 program, můžete se na něj podívat v následující tabulce. Věříme, že nepůjde pouze o tyto 3 zápasy, ale že ČR postoupí do play off a letošní Mistrovství Evropy pro nás bude úspěšné.

PROGRAM ČESKA NA MS 2024
18. 6. Lipsko Portugalsko – ČESKO 2:1
22. 6. Hamburk Gruzie – ČESKO 1:1
26. 6. Hamburk ČESKO – Turecko 21:00

Fotbal dnes program na ME 2024

Na tomto místě vždy najdete aktuální přehled zápasů na právě probíhající den.

Dnes se hrají poslední zápasy základních skupin, od 21:00 bude v akci i český tým. Aby naši postoupili do osmifinále, musejí Turecko porazit, v případě prohry i remízy na letošním EURU končí.

26. ČERVNA, STŘEDA
26. 6. E-skupina Slovensko – Rumunsko 18:00
26. 6. E-skupina Ukrajina – Belgie 18:00
26. 6. F-skupina ČESKO – Turecko 21:00
26. 6. F-skupina Gruzie – Portugalsko 21:00

EURO 2024 rozpis zápasů

Podívejte se na EURO 2024 rozpis zápasů na každý den. U všech zápasů průběžně aktualizujeme jejich výsledky.

Pátek 14. června (den 1)

Zahajovací zápas letošního ME ve fotbale byl jednoznačnou záležitostí domácího týmu. Střelec prvního gólu Florian Wirtz se navíc stal historicky nejmladším střelcem Německa v historii ME ve fotbale.

14. ČERVNA, PÁTEK
14. 6. A-skupina Německo – Skotsko 5:1

Sobota 15. června (den 2)

Druhý den letošního ME ve fotbale už měl na programu 3 zápasy, po skupině A se rozehrála také B-skupina, ve které se představili obhájci titulu z Itálie nebo Španělsko, které naposledy skončilo v semifinále.

Zajímavý byl začátek zápasu Itálie s Albánií, kde první gól dala Albánie už po 23 sekundách, Italové ale dokázali během 15 minut skóre otočit.

15. ČERVNA, SOBOTA
15. 6. A-skupina Maďarsko – Švýcarsko 1:3
15. 6. B-skupina Španělsko – Chorvatsko 3:0
15. 6. B-skupina Itálie – Albánie 2:1

Neděle 16. června (den 3)

Další den na EURO 2024 přinesl první zápasy skupin C a D. Nizozemci sice prohrávali s Polskem, dokázali ale skóre dvěma góly otočit.

Dánové proti Slovinsku dlouho vedli, nakonec ale mají pouze bod a Anglie večer potvrdila očekávání a porazila Srbsko gólem Bellinghama ze 13. minuty.

16. ČERVNA, NEDĚLE
16. 6. D-skupina Polsko – Nizozemsko 1:2
16. 6. C-skupina Slovinsko – Dánsko 1:1
16. 6. C-skupina Srbsko – Anglie 0:1

Pondělí 17. června (den 4)

Pondělí přineslo obrovské překvapení, když Slováci v podvečerním zápase porazili Belgii. Trochu nečekaná byla i výrazná výhra Rumunska, ve večerním souboji pak Francie podle očekávání zdolala Rakousko.

17. ČERVNA, PONDĚLÍ
17. 6. E-skupina Rumunsko – Ukrajina 3:0
17. 6. E-skupina Belgie – Slovensko 0:1
17. 6. D-skupina Rakousko – Francie 0:1

Úterý 18. června (den 5)

V úterý se hrály oba zápasy naší skupiny, v tom prvním Turecko porazilo Gruzii 3:1, Gruzínci ale nepodali vůbec špatný výkon. Naši pak večer bohužel podlehli Portugalsku, rozhodující gól padl až v nastaveném čase, kdy rozhodl Pedro Neto.

18. ČERVNA, ÚTERÝ
18. 6. F-skupina Turecko – Gruzie 3:1
18. 6. F-skupina Portugalsko – ČESKO 2:1

Středa 19. června (den 6)

Šestý den letošního ME přinesl dvě remízy. Roli favorita splnilo alespoň Německo, které se tak stalo prvním postupujícím týmem do osmifinále.

19. ČERVNA, STŘEDA
19. 6. B-skupina Chorvatsko – Albánie 2:2
19. 6. A-skupina Německo – Maďarsko 2:0
19. 6. A-skupina Skotsko – Švýcarsko 1:1

Čtvrtek 20. června (den 7)

Stejně jako den předtím, tak i ve čtvrtek dva ze tří zápasů skončily dělbou bodů.

Ve večerním souboji dvou fotbalových velmocí vyhrálo zaslouženě Španělsko,  které bylo celý zápas lepší. O jediný gól zápasu se postaral obránce Italů Calafiori, od něhož se odrazil míč do vlastní branky.

20. ČERVNA, ČTVRTEK
20. 6. C-skupina Slovinsko – Srbsko 1:1
20. 6. C-skupina Dánsko – Anglie 1:1
20. 6. B-skupina Španělsko – Itálie 1:0

Pátek 21. června (den 8)

Slováci měli dobře rozehraný i zápas s Ukrajinou, nakonec jí ale podlehli a postup ještě nemají jistý. Rakušané přehráli Polsko a večerní duel Nizozemska s Francií byl první bezgólovým zápasem letošního Eura.

21. ČERVNA, PÁTEK
21. 6. E-skupina Slovensko – Ukrajina 1:2
21. 6. D-skupina Polsko – Rakousko 1:3
21. 6. D-skupina Nizozemsko – Francie 0:0

Sobota 22. června (den 9)

Češi byli opět v akci a tentokrát i s bodovým ziskem. Bohužel pouze s jednobodovým, protože s Gruzií pouze remizovali. Portugalsko přejelo Turky a Belgie odčinila úvodní porážku se Slovenskem. Lukaku ovšem zažil třetí neuznaný gól na turnaji.

22. ČERVNA, SOBOTA
22. 6. F-skupina Gruzie – ČESKO 1:1
22. 6. F-skupina Turecko – Portugalsko 0:3
22. 6. E-skupina Belgie – Rumunsko 2:0

Neděle 23. června (den 10)

V neděli se rozhodovalo o konečném pořadí skupiny A. Německo se rozešlo se Švýcarskem remízou a obsadilo první místo. Švýcaři skončili druzí. Skotsko vypadlo po gólu v poslední minutě nastavení s Maďarskem, které obsadilo poslední postupové místo.

23. ČERVNA, NEDĚLE
23. 6. A-skupina Švýcarsko – Německo 1:1
23. 6. A-skupina Skotsko – Maďarsko 0:1

Pondělí 24. června (den 11)

Pondělí přineslo poslední zápasy skupiny B. Španělé si podle očekávání poradili s Albánií, i když vyhráli jen nejtěsnějším rozdílem. Chorvatsko od 55. minuty vedlo a Itálie srovnala skóre v 98. minutě.

24. ČERVNA, PONDĚLÍ
Datum Skupina Zápas Čas
24. 6. B-skupina Chorvatsko – Itálie 1:1
24. 6. B-skupina Albánie – Španělsko 0:1

Úterý 25. června (den 12)

V úterý se rozhodlo o konečném umístění ve skupinách C a D. Hned 3 zápasy skončily dělbou bodů, ve dvou z nich nepadl ani jeden gól. Srbsko a Polsko na letošním ME ve fotbale končí.

25. ČERVNA, ÚTERÝ
25. 6. D-skupina Nizozemsko – Rakousko 2:3
25. 6. D-skupina Francie – Polsko 1:1
25. 6. C-skupina Anglie – Slovinsko 0:0
25. 6. C-skupina Dánsko – Srbsko 0:0

Středa 26. června (den 13)

Závěrečný den základních skupin a třetí zápas české reprezentace. Od 21:00 se naši utkají v Hamburku s Německem, pevně věříme, že po zápase budeme slavit postup do osmifinále. Od 18 hodin hrají svůj poslední zápas ve skupině také Slováci.

EURO 2024 play off pavouk

Zde se můžete podívat na kompletní EURO 2024 play off pavouk. Postupně jej budeme v průběhu Mistrovství Evropy aktualizovat, jakmile budou známy konečné výsledky.

Do play off postupují z každé skupiny první dva týmy a následně se hraje klasickým vyřazovacím způsobem. Oproti MS ve fotbale se nehraje zápas o bronz.