EURO 2021: Chorvatsko – Skotsko 3:1, přesvědčivý závěr skupiny pro Chorvaty

Poslední zápas ve skupině D obstaralo Chorvatsko a Skotsko. Chorvati byli jednoznačnými favority a v posledním zápase skupiny D také vybojovali svoji první výhru, zejména zásluhou Luky Modriće. Utkání se uskutečnilo 22.6 od 21:00 v Hampden Parku (Glasgow).

EURO 2020: Chorvatsko – Skotsko (22.6.)

Chorvatsko – Skotsko byl jedním ze dvou posledních zápasů skupiny D na EURO 2021. Skotové sice ze začátku se soupeřem zvládali držet krok, zejména díky vyrovnávající brance McGregora na 1:1, no ve druhém poločase začal úřadovat chorvatský kapitán Modrić, jenž gólem a asistencí zajistil svému týmu pohodlné vítězství.

Jednalo se o první výhru chorvatské reprezentace na ME, získávají díky ní konečné 2. místo ve skupině. Skotsko v turnaji skončilo

Chorvatsko – Skotsko 3:1

Branky: 17′ Vlašić (Perišić), 62′ Modrić (Kovačić), 77′ Perišić (Modrić) – 42′ McGregor

Rozhodčí: F. Rapallini (Argentina)

Chorvatsko: Livaković – Gvardiol, Vida, Lovren, Juranović – Kovačić, Bozović – Vlašić, Modrić (C), Perišić – Petković

Náhradníci: Badelj, Brekalo, Barišić, Budimir, Ćaleta-Car, Ivanušec,, Kalinić (B), Kramarić, Pašalić, Rebić, Sluga (B), Vrsaljko

Skotsko: Marshall – Tierney, Hanley, McTominay – Robertson (C), McGregor, McGinn, Armstrong, O´Donnell – Adams, Dykes.

Náhradníci: Cooper, Fleck, Forrest, Fraser, Gallagher, Gordon, Christie, McKenna, McLaughlin, Nisbet, Patterson, Turnbull

Kurzová nabídka Chorvatsko – Skotsko live EURO 2021

Podle kurzovní nabídky bylo Chorvatsko před zápasem mírným favoritem. Kurz na Chorvatsko byl 2.29. Na výhru Skotů jste si mohli vsadit s kurzem 3.25. Na případnou remízu byl vypsán kurz 3.55.

Jak sledovat EURO 2021 živě v TV, online, livestream

Hledáte možnosti, jak sledovat EURO 2021 živě v TV, online nebo jako livestream? Ukážeme si možnosti, jste mohli sledovat zápasy na ME ve fotbale živě ať už v TV nebo například na vašem mobilu či tabletu.

ME ve fotbale na ČT sport živě

Jak už je zvykem, všechny zápasy skupiny D jste mohli zhlédnout na ČT sport. I tento poslední je v rámci ME ve fotbale 2021 na ČT sport živě.

Zápas Chorvatsko – Skotsko live bylo možné sledovat v úterý, 22.6 od 21:00 a to na sportovní televizní stanici ČT sport.

TIP ❱ Kde sledovat všechny sporty ›

Zápasy bylo možné sledovat také jako livestream na mobilu. Jednoduše stačí navštívit webové stránky sport.ceskatelevize.cz. Na webu jste snadno našli livestream Chorvatsko – Skotsko live. Mějte ale na paměti, že web funguje pouze na území České republiky. Nyní je zde dostupný ještě záznam zápasu z archivvu ČT

Program skupiny D na EURO 2021

Jak si vedli Češi ve skupině D? A jak na tom byli jejich soupeři? Podívejte se na program zápasů Česka ve skupině D na EURO 2021.

TIP ❱ Vše důležité o EURO 2021 › 

ZÁPASY SKUPINY D / EURO 2021
13.6. Wembley Anglie – Chorvatsko 1:0
14.6. Glasgow Skotsko – ČESKO 0:2
18.6. Glasgow Chorvatsko – ČESKO 1:1
18.6. Wembley Anglie – Skotsko 0:0
22.6. Wembley ČESKO – Anglie 0:1
22.6. Glasgow Chorvatsko – Skotsko 3:1

Zdroje: tipsport.cz, livesport.cz, UEFA.com, sofascore.com.