Live stream zdarma

Česko U18 – Finsko U18 ONLINE |5.8.| Hlinka Gretzky Cup live stream (skupina B)

Aktualizováno: 5.8.2026
5.8.2026
autor: Vojtěch

Českou osmnáctku čeká na Hlinka Gretzky Cupu přímý souboj o postup do semifinále, v němž vyzve houževnaté Finsko. Sledujte šlágr: Česko U18 – Finsko U18 online přes náš textový přenos. Úvodní buly v kanadském Edmontonu padne ve 23:00, přímý přenos běží i zdarma na ČT sport.

ONLINE: ČESKO U18 – FINSKO U18
📅 Datum a čas středa 5. 8. od 23:00
📍 Místo Downtown Community Arena, Edmonton
▶️ Přímý přenos ČT sport

Česko U18 – Finsko U18 ONLINE

team logo
:
team logo

7sport sportletter banner

Česko U18 vs Finsko U18: Forma

Češi mají za sebou divokou přestřelku s Německem, které včera porazili 8:3 (předtím padli 4:6 s USA). Finové na turnaji nejprve přehráli Němce 5:2, ale následně nestačili na USA, kterým podlehli 1:4. Výsledky obou týmů shrnuje tabulka níže.

POSLEDNÍ ZÁPASY: FINSKO U18 A ČESKO U18
Finsko U18
Datum Soutěž Zápas Výsledek
5. 8. 2026 Hlinka Gretzky Cup USA U18 – Finsko U18 4:1
3. 8. 2026 Hlinka Gretzky Cup Finsko U18 – Německo U18 5:2
29. 4. 2026 MS U18 Česko U18 – Finsko U18 2:1
27. 4. 2026 MS U18 Finsko U18 – Kanada U18 0:7
25. 4. 2026 MS U18 Slovensko U18 – Finsko U18 4:5
Česko U18
Datum Soutěž Zápas Výsledek
4. 8. 2026 Hlinka Gretzky Cup Česko U18 – Německo U18 8:3
3. 8. 2026 Hlinka Gretzky Cup Česko U18 – USA U18 4:6
2. 8. 2026 Přátelský zápas Kanada U18 – Česko U18 0:6
25. 7. 2026 Přátelský zápas Švýcarsko U18 – Česko U18 0:4
24. 7. 2026 Přátelský zápas Švýcarsko U18 – Česko U18 0:2

Česko – Finsko do 18 let: Bilance

Vzájemná bilance obou celků je velmi vyrovnaná. Z posledního ostrého měření sil na dubnovém MS v hokeji do 18 let odešla jako vítěz česká osmnáctka po těsné výhře 2:1.

Vzájemnou bilanci přehledně mapuje následující přehled.

ČESKO U18 – FINSKO U18 VZÁJEMNÉ ZÁPASY
29. 4. 2026 MS U18 Česko U18 – Finsko U18 2:1
6. 2. 2026 Přátelský zápas Česko U18 – Finsko U18 3:1
30. 12. 2025 Přátelský zápas Finsko U18 – Česko U18 3:0
6. 11. 2025 Přátelský zápas Finsko U18 – Česko U18 2:5
12. 8. 2025 Hlinka Gretzky Cup Česko U18 – Finsko U18 1:4

Kde sledovat Česko U18 vs Finsko U18 živě: Hlinka Gretzky Cup

Pro sledování Hlinka Gretzky Cupu 2026 můžete využít live stream, TV přenos nebo online komentáře.

Způsoby, jak sledovat Česko U18 – Finsko U18 živě dnes:

  • ▶️ LIVE STREAM zdarma (web ctsport.cz),
  • 📺 TV vysílání zdarma (ČT sport),
  • 🔴 ONLINE komentáře bezplatné (7sport.cz).

Zdroje: onlajny.com, hokej.cz, ctsport.cz

18+ Hrajte zodpovědně a pro zábavu Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! (Více zde)