Sergio Ramos na vyhášení nejlepšího hráče provokoval Salaha

O tom se už napsalo hodně, jak se kapitán Realu Sergio Ramos dostal ve finále Ligy mistrů do kontaktu s Mohamedem Salahem, po kterém musel druhy jmenován střídat, kvůli zraněnému ramenu.

Oba fotbalisté se nyní poprvé od zmíněného momentu setkali. V hledišti při vyhlašování o nejlepšího hráče podle UEFA v Monaku, Sergio Ramos seděl přímo za 26-letým střelcem Liverpoolu. A neodpustil si lehkou provokaci.

Sergio Ramos a Mohamed Salah se spolu pretlačovali o míč. Hráči se ale vzájemně zahákl za ruce a obránce Realu při pádu svého protivníka nešťastně převalil. Salah si přilehlém ruku a poranil rameno. Po půlhodině finálového zápasu v slzách musel střídat. Liverpool pak i kvůli šíleným chybím brankáře Loris Kariusa prohrál 1: 3. Naopak Real slavil třetí triumf v řadě.

Ramos si přišel pro cenu nejlepšího obránce soutěže za minulou sezónu. Salah byl v nominaci na nejlepšího fotbalistu Evropy uplynulého ročníku, v anketě UEFA nakonec cenu vyhrál .Luka Modrič

Španělský obránce Realu Madrid jakoby chtěl trošku rozvířit emoce. Když totiž odcházel z pódia se svou cenou, snadno se Salaha dotkl na rameni. Ten nijak nezareagoval, ale především na sociálních sítích jejich kontakt vyvolal ohlas. Chtěl Sergio Ramos svého rivala jen symbolicky pozdravit, nebo šlo spíše o provokaci?

Zdroj: twitter, youtube