Fortuna Liga live – kde sledovat zápasy živě v TV, live stream na internetu a online v mobilu

Fortuna liga live z pohodlí svého domova! Kde najít živé přenosy? Nabízíme vám kompletní přehled live vysílání zápasů 1. fotbalové ligy v TV, online live stream a také možnosti jak sledovat Fortuna ligu v mobilu.

FORTUNA LIGA LIVE S BONUSEM
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bez vkladu
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zdarma
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 600 Kč bonus
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Fortuna Liga live

Podívejte se na ucelený přehled všech možností, jak sledovat Fortuna ligu live.

Přímé přenosy Fortuna ligy

Česká Fortuna Liga 2023/24

Fortuna Liga je nejvyšší českou fotbalovou soutěží, kterou v aktuálním ročníku 2023/24 hraje 16 klubů.

Fortuna liga live v TV

Fortuna ligu lze live v TV sledovat pouze na O2TV Sport, ale online přenosy nabízí také tři největší české sázkové kanceláře.

Fortuna liga: živé přenosy na O2TV Sport

O2TV Sport vlastní vysílací práva na živé přenosy všech zápasů Fortuna ligy. Na této placené televizi můžete sledovat všechny zápasy každého kola nejvyšší české soutěže, obohacené o zápasová studia.

Za zmínku nepochybně stojí také nesmírně populární pořad TIKI-TAKA, který O2TV Sport vysílá a je moderovaný komentátorem Petrem Svěceným. V této fotbalové talk show mohou diváci vidět vždy 5 hostů, z nichž nejčastěji se tam objevují Vladimír Šmicer a Petr Švancara.

TIP ❱ Kde sledovat Ligu mistrů? › 

Fortuna Liga živě zadarmo na ČT Sport

Česká televize již nevlastní práva na nejvyšší českou fotbalovou ligu žádné zápasy tak vysílat nebude.

TIP ❱ Kde sledovat další sporty online ›

Kde sledovat live streamy zápasů Fortuna ligy online

Sledovat live streamy zápasů Fortuna ligy online v dnešní době není vůbec žádný problém a vy máte na výběr hned z několika možností.

Fortuna liga živé přenosy online na Fortuna TV

Sázková kancelář Fortuna má jakožto hlavní partner 1. české ligy práva na fotbal livestream všech ligových zápasů na své Fortuna TV. Jedinou podmínkou pro sledování fotbalu a jiných sportů na Fortuna TV je registrace, což znamená, že live streamy můžete sledovat zdarma. Tyto live streamy jsou navíc dostupné také v mobilní aplikaci Fortuna.

Tato možnost je nepochybně nejvýhodnější, zejména když vezmeme v úvahu fakt, že O2TV Sport je placená stanice a ČT Sport vysílá pouze vybrané, méně atraktivní zápasy. S registrací ve Fortuně zároveň můžete získat vstupní bonus až 600 Kč.

F:L NA FORTUNA TV ▷

Fortuna liga live stream online na TV Tipsport

Také Tipsport nabízí živé přenosy Fortuna ligy ve formě live streamů, které můžete sledovat i online z mobilního telefonu na TV Tipsport. Podmínkou pro sledování množství sportovních přenosů ve vysokém rozlišení na TV Tipsport je pouze registrace a minimální sázka 30 Kč měsíčně.

Výhodou registrace na Tipsportu je vstupní bonus 500 Kč zdarma pro nově registrované, který dostanete za ověřenou registraci. Live streamy od TV Tipsport lze sledovat rovněž přes mobilní aplikaci Tipsport.

F:L NA TIPSPORT TV ▷

Jak sledovat live stream na TV Tipsport online

  1. Vytvořte si účet na Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zadarmo 7 dní.
  3. Pro další sledování se registrujte a vsaďte alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Bonus: Po registraci získáte vstupný bonus 500 Kč zdarma.
  5. Tip: Využijte získaný bonus na minimální sázky (5 Kč). Tak můžete sledovat zápasy Fortuna Ligy prakticky zadarmo.

Fortuna liga živě na TV Chance (online stream)

Sázková kancelář Chance vysílá bezplatné livestreamy všech zápasů Fortuna ligy online za obdobných podmínek, jaké platí u Tipsportu. I na TV Chance můžete sledovat živé přenosy všech zápasů nejvyšší fotbalové soutěže zdarma a dokonce i z vašeho mobilního telefonu díky aplikaci sázkové kanceláře Chance.

Za registraci zde ale dostanete bonus až 200 Kč zdarma!

F:L NA CHANCE TV ▷

Fortuna liga audio přenos online

Fortuna liga je jedna ze soutěží, které lze sledovat online také ve formě audio přenosu. Ten nabízí Tipsport a poslouchat ho lze za stejných podmínek, jaké platí u live streamů od této sázkové kanceláře.

Jedná se o dobrou alternativu pro případ, kdy nemůžete sledovat videopřenos.

Fortuna liga audio
Zdroj: Tipsport.cz

Fortuna liga live tracker

Možností pro podobné situace je také live tracker zápasů Fortuna ligy. I ten lze sledovat nejlépe přes Tipsport.

Tipsport TV tracker live
TV Tipsport – live tracker

Fortuna liga online v mobilu

Pro online sledování Fortuna:ligy online v mobilu můžeme v současnosti vybírat z mnoha aplikací.

Oficiální mobilní aplikace Fortuna ligy

Fortuna liga přišla s novou aplikací, ve které lze najít výsledky a průběh zápasů, detailní statistiky a přehled kurzů. S touto aplikací v telefonu vám díky upozorněním neunikne žádná novinka.

Livesport mobilní aplikace

Díky mobilní aplikaci Livesport získáte přehled o sportovním dění nejenom v nejvyšší české fotbalové soutěži. Statistiky, průběh a program zápasů i výkony týmů nebo jednotlivých hráčů zde máte přehledně na jednom místě. Push notifikace vás navíc upozorní na zápasy vašich oblíbených týmů a dění v ligách, které si vyberete.

Některé sázkové kanceláře nabízí vlastní mobilní aplikace, díky kterým můžete nejenom najít výsledky zápasů 1. fotbalové ligy a tipovat je, ale dokonce i sledovat jejich živé přenosy.

Tipsport mobilní aplikace

Najdete zde live streamy (TV Tipsport) velkého počtu sportovních utkání, které můžete sledovat online zdarma kdekoliv a kdykoliv. Přehled kurzů a možnost si vsadit jsou samozřejmostí. Další výhodou jsou audio komentáře nebo live tracker probíhajících zápasů.

Fortuna aplikace do mobilu

Další sázkovou kanceláří, která provozuje vlastní mobilní aplikace, je Fortuna. Sports 2GO for Fortuna, díky které je možné sledovat online live streamy TV Fortuna je možné si stáhnout do mobilu zadarmo.

Fortuna liga: záznamy a sestřihy

V případě, že jste nestihli live přenos některého zápasu Fortuna ligy, můžete je zhlédnout zpětně ze záznamu nebo se podívat na jeho sestřih.

TIP ❱ Evropská liga – program, tabulka a live přenosy ›

Fortuna liga: záznamy zápasů

Pro předplatitele O2 TV je k dispozici možnost zpětného zhlédnutí zápasů po dobu až 7 dnů.

Fortuna liga: sestřihy a highlights

Nejlepší momenty ze zápasů Fortuna ligy si můžete vychutnat na oficiálním Youtube kanálu 1. české ligy, Youtube kanálu O2 TV Sport, nebo na oficiálních stránkách nejvyšší české fotbalové soutěže.

Česká Fortuna liga live výsledky a statistiky v mobilu

Nejlepším zdroj informací pro online sledování aktuálních výsledků zápasů a aktuálních kurzů Fortuna ligy na jednom místě je portál Livesport.cz. Můžete ho mít i přímo v mobilním telefonu jako aplikaci, díky které nikdy neprohlédnete žádnou aktualitu!

Sázejte na fotbalové zápasy Fortuna ligy live

Výsledky zápasů Fortuna ligy můžete tipovat v sázkových kancelářích:

Tyto sázkové kanceláře jsou dnes k dispozici i jako mobilní aplikace, které můžete pohodlně otevřít kdekoliv a kdykoliv. Na výsledky jednotlivých zápasů si navíc můžete vsadit i LIVE – výška kurzů se mění podle aktuálního dění na hřišti. To lze sledovat právě díky těmto aplikacím a rovněž i přes online televize, které Fortuna, Tipsport i Chance nabízí.

Fortuna liga aktuality

Všechny aktuality a další důležité informace týkající se Fortuna ligy najdete na oficiálních stránkách, sociálních sítích a Youtube kanálu nejvyšší české fotbalové soutěže.

Zdroj: fortunaliga.cz, ceskatelevize.cz, fortuna.cz, tipsport.cz