Chance liga živě – kde sledovat v televizi, online přenos, live stream zdarma

Chance liga živě se dá v této sezoně sledovat v televizi i na internetu, všechny zápasy je možné vidět zdarma. Na jakých místech je možné Chance ligu sledovat, kde se vysílá Chance liga v televizi a jaké jsou podmínky – na to vše vám odpoví náš článek.

SLEDUJTE CHANCE LIGU ZDARMA
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 300 Kč bez vkladu
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Chance liga živě

Také tento rok je Chance liga živě vysílaná v televizi, kde se dají sledovat vybrané zápasy. Kromě toho je ale, stejně jako Tipsport extraliga, dostupná i online.

Přes internet je možné sledovat kompletní program této soutěže, za jednotlivé sportovní přenosy navíc nemusíte nic platit. Podívejte se na přehled všech možností.

Chance liga live stream zdarma

Nejjednodušší cestou, jak mít přístup k Chance liga live stream zdarma, je registrace u sázkových kanceláří, které tuto ligu vysílají. Najdete ji u Chance a Tipsportu, u obou se vysílají kompletně všechny zápasy.

Chance liga online zdarma na TV Chance

Chance liga online zdarma na TV Chance je jednou z možností, jak moci sledovat všechny zápasy z každého kola. Chance je titulárním sponzorem Chance ligy a tak je logické, že má i práva na její zápasy. Stačí mít účet u Chance a za posledních 30 dní si vsadit alespoň 30 Kč.

SPUSTIT TV CHANCE ▷

Jak sledovat Chance liga zdarma na TV Chance

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „HOKEJ“
  4. Sledujte zápasy!

Jako nový klient navíc u Chance získáte bonus za registraci, který činí 200 Kč.

Live přenos na TV Tipsport živě

Chance liga na TV Tipsport

Druhou bezplatnou alternativou je Chance liga na TV Tipsport. U něj najdete stejnou porci přenosů jako u Chance, i podmínky pro sledování jsou totožné – stačí mít za poslední měsíc vsazených minimálně 30 Kč.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat Chance liga live na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsportu a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „HOKEJ“
  4. Sledujte zápasy!

Pokud ještě u Tipsportu nemáte účet, určitě s jeho založením neváhejte. Jen za samotnou registraci totiž dostanete 300 Kč na váš herní účet.

Chance liga živě v televizi

Vybrané přenosy se vysílají také na TV obrazovkách, práva na vysílání Chance ligy získala Česká televize. Chance liga živě v televizi se tak dá sledovat na programu ČT sport.

Chance liga živě na ČT sport

Chance liga živě na ČT sport se vysílá jednou za měsíc, jeden zápas měsíčně tak mohou sledovat všichni zájemci, včetně těch, kteří nemají přístup k internetu.

Chance liga v televizi ale není jedinou možností, další zápasy jsou dostupné online.

Chance liga online

Na program ČT sport se sice vejde jen jeden přímý přenos měsíčně, další zápasy se ale vysílají na ČT sport Plus. Chance liga online se dá nadále sledovat také na internetové Hokejka TV, která ji vysílala už v předchozích letech.

Chance liga online na ČT sport Plus

Chance liga online na ČT sport Plus dostává více prostoru než na hlavní stanici, prostřednictvím ČT sport Plus totiž můžete sledovat jeden zápas z každého kola Chance ligy. Tato online platforma vysílá zdarma, naladit se dá přes HbbTV, aplikaci nebo webové stránky.

Hokejka TV Chance liga živě

Kompletně všechny zápasy jsou na Hokejka TV. Chance liga živě je na této internetové televizi už řadu let, nevýhodou oproti live streamům sázkových kanceláří je ale poplatek – za Hokejka TV se platí 549 Kč za celou sezonu (dá se koupit i předplatné na kratší dobu, které je ale méně výhodné).

V minulosti vysílala Hokejka TV i přímé přenosy z Tipsport extraligy, nově už na ně ale práva nemá a sledovat se nejvyšší hokejová liga dá pouze u O2 TV Sport, ČT sport nebo na streamech sázkových kanceláří.

TIP: Sledujte play off Tipsport extraligy ›

Chance liga online záznam

Zápasy, které vysílal ČT sport nebo ČT sport Plus, je možné si pustit i zpětně ze záznamu. Chance liga online záznam je tak dostupný na webových stránkách České televize v rámci platformy iVysílání, můžete si ho pustit v televizi, na počítači i v mobilu.

Chance liga video sestřihy

Pokud vás zajímají ze soutěže Chance liga video sestřihy, najdete je na internetovém portálu Hokej.cz, kde je k dispozici i zpravodajství, rozhovory, statistiky a další zajímavosti.

Podívat se můžete i na YouTube, kde jsou příspěvky z Chance ligy přehledně v jednom playlistu.

Onlajny hokej Chance liga

Podívat se na jednotlivé góly navíc můžete i přes Onlajny hokej. Chance liga je na tomto webu vždy v klasických textových přenosech, ty jsou ale doplněny i o videa se situacemi, kdy padl gól.

Zdroje: hokej.cz, wikipedia.org., tipsport.cz, chance.cz, ceskatelevize.cz, hokejka.cz, onlajny.com