Kde sledovat OKTAGON UNDERGROUND #6 – online livestream, program, fight card (VIDEO)

Projekt Oktagon Underground bude pokračovat dalším, tedy 6. turnajem. Tentokrát se můžeme těšit na slovenskou část pyramidy, včetně divácky atraktivních super-fights. Podívejte se na kompletní program, zápasovou kartu a také možnosti kde a jak sledovat Oktagon Underground 6.

Klikněte ZDE a sledujte Oktagon Underground na TV Tipsport ››

Oktagon Underground 6 přehled

Oktagon Underground 6 – FIGHT CARD

Oktagon Underground 6 nám nabídne celkově 10 zápasů, ze kterých pět budou finálové zápasy slovenských váhových pyramid. Taktéž nás však čeká prvních pět super-fightů.

FINÁLE 🥊 slovesnká strana pyramidy

do 61 kg – ženy:
Lucia Szabová – Lucia Krajčovič

do 70 kg:
Denis Tripšanský – Marco Novák

do 80 kg:
Ronald Paradeiser – Michal Petriš

do 90 kg:
Samuel Krištofič – Vlastislav Čepo

do 100 kg:
Ivan Bartek – Simon Michálek

SUPERFIGHTY 🥊 

Jakub Benko – Vasil Ducár
Denis Farkaš – Milan Kratochvíla
Jacob Mikula – Tomáš Zajac
Tomáš Drábik – Roman Paulus
Monika Chocholikova – Viktorie Bulinová

TIP ❱ Všechno projektu Oktagon Underground 

Oktagon Underground 5 – kurzy

Oktagon Underground 6 nabízí nejen divácky atraktivní souboje, ale také možnost si vsadit na některého z fighterů. Hlavním tahákem bude určitě finále slovenské pyramidy do 90 kg mezi Samuelem „Pirátem“ Kristofičom a vycházející hvězdou – Vlastislavem Čepom.

Oba bojovníci jsou velmi dobří kamarádi a navíc trénují v jednom gymu. Právě proto se předpokládá, že jejich zápas bude mimořádně vyrovnaný a jednoznačný favorit se v tomto případě určit nedá. Stejný názor mají i bookmakeři, kteří dali oběma stejný kurz 1.84. Odvážnějším sázkařům bychom doporučili duel Paulus Roman – Drábik Tomáš, na kterého je vypsán zajímavý kurz 2.27.

Dalším zápasem, který bude poutat pozornost široké veřejnosti je finále slovenské ženské pyramidy mezi Luciou „Silent Killer“ Szabovou a Luciou Krajčovič. Obě bojovnice se také velmi dobře znají, nicméně Szabová je s kurzem 1.25 jasná favoritka. V žádném případě však nesmí podcenit nesporné kvality v postoji své soupeřky, na kterou je vypsán vysoký kurz 3.48.

Jak sledovat Oktagon Underground online živě?

Oktagon Underground je projekt, který si bohužel naživo v TV nepustíte. Jde totiž o jedinečnou sérii exhibičních turnajů organizace Oktagon a tím, že nejde o klasické MMA zápasy, nemůžou být ani vysílány v televizi.

Oktagon Underground 6 live na OKTAGON TV

Nejlepší možností, jak se podívat na Oktagon Underground 6 live je pomocí oficiálního PPV (Pay-Per-View), který si můžete zakoupit na oficiální stránce OKTAGON.TV.

Zakoupením tohoto livestreamu si můžete být jistý, že dostanete přenos v nejvyšší kvalitě s odborným komentářem nebo turnajovým studiem. Každý přenos z těchto turnajů začíná na jejich stránce od 19:00 hod.

Přenos z turnaje si teď můžete zakoupit za cenu 9,99 eura!

TIP ❱ Fortuna TV – sportovní přímé přenosy zdarma

Oktagon Underground 6 LIVE na Tipsport TV

Další možnou alternativou, jak sledovat Oktagon Underground 6 živě nabízí sázková kancelář Tipsport v rámci své Tipsport TV.  Pokud tedy nechcete vyhazovat peníze za oficiální livestream, můžete zkusit i tuto možnost.

Musíme vás ale upozornit na to, že live přenos z Tipsport TV se vysílá v nižší kvalitě obrazu.

Oktagon Underground 6 – ze záznamu na O2TV Sport a Joj Plus

Když turnaj nestihnete, určitě nemusíte zoufat. Už druhý den si ho totiž můžete pustit ze záznamu na sportovním kanálu O2TV Sport vždy od 20:30.

Video záznam z turnaje bude vysílat i stanice Joj Plus, která celý turnaj nabídne vždy v pondělí od 23:25.

Oktagon Underground 6 – video záznam ze zápasů online

Všechny sestřihy zápasů si můžete už tradičně pustit i na oficiálním YouTube kanálu organizace Oktagon.

Co je Oktagon Underground

Oktagon Underground je nový projekt česko – slovenské MMA organizace Oktagon, který vznikl jako odpověď na současnou situaci ohledně koronaviru. Kvůli němu totiž musela organizace přeložit všechny svoje číslované turnaje.

Projekt Oktagon Underground je složený ze sedmi turnajů, které se uskuteční během sedmi týdnů. Zápasníci byli před začátkem rozdělení do pěti váhových kategorií, kde se v jednotlivých pyramidách utkají o prize money ve výšce až 100 tisíc eur. 

TIP ❱ OKTAGON UNDEGROUND 2020 🔥 

Oktagon Underground pravidla

Celý projekt je jedinečný i ve svých pravidlech, které byly vymyšlené exkluzivně pro Oktagon Underground. Zápasy ve většině případů probíhají v postoji. Takedowny na zem jsou povolené a jakmile jsou rozhodčím potvrzené, bojovník který ho získal si připisuje tři signifikantní údery a souboj je vrácený zpět do postoje.

Díky těmto inovativním pravidlům tak dostali možnost bojovat v Oktagonu Underground i zápasníci, kteří nejsou prioritně zaměření na MMA.

TIP ❱ Oktagon MMA kalendář turnajů

Vsaďte si na na svého favorita a sledujte všechny bitvy živě ZDE ❱❱

Zdroj: oktagonmma.cz, tipsport.cz